Denpa teki na Kanojo

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #16
    Ova kaip ir visos, nespėjai normaliai ir įsijaust, o jau ir pasibaigė. Šeip neblogi personažai ir piešimas.
    Manau jau galima ir balsavimą prilipdyt.

    Comment

    • ast.
      AZ rėmėjas


      • 2007 11 16
      • 159

      #17
      Ale kaip su mazgote per veidą... laukiu sau daugiau tų dalių, karts nuo karto vis pagooglinu, kaip nėr taip nėr. Vėliau kiek primirštu, bet vis tiek laukiu, patiko gi, užkabino, norėjosi daugiau.. o čia toks žiaurus 'juokas'. Už tas dvi ovas du ir parašysiu.. nooors, tebūnie tie 3, patiko gi visai ir piešimas, ir ale siužetas (jei galima taip pavadint) netikėtas kai kur..

      Comment

      • Sentum
        Narys

        • 2011 02 18
        • 74

        #18
        Kaip maloniai įtraukė. Patinka man animai turintys psichų veikėjų. Buvo kartais lengvai nuspėjamų scenų, bet vist tikėjausi, kad taip tikrai negali būti, deja pasitaikė jų šiek tiek. Po pirmos ovos jau susidariau nuomonę kokį vertinimą skirsiu, bet antros viduryje (berods?), tapo per daug paprastas, bet greit dingo, tad mano verdiktas išlieka 10/10 (į kablelius nesismulkinsiu), bet tiek sunkokai duodu. Jau buvau pasiilgęs ko nors tokio.

        Comment

        • Kuroi Tsubasa
          Department of Inquisition

          • 2009 09 09
          • 391

          #19
          Deja, nemėgstu veiksmo filmų, anime ir t.t. apie psichopatus ir maniakus (ir vistiek kartais ant jų užtaikau), nes dažniausiai psichologinei pusei trūksta atskleidimo, o pačiam veiksmui intelektualumo ir subtilumo (na ko norėti iš asmenų su sutrikusia psichika ir iškreipta logika, kurie patys sunkiai suvokia kam taip elgiasi?), šiuo atveju akcentas irgi buvo dedamas ant ko kita, todėl šis anime man taipogi ypatingo įspūdžio nepaliko. Labiausiai man pritrūko normalios detektyvinės istorijos, kurios tikiesi, jei jau veikėjai imasi nusikaltėlio paieškos, taip pat kai kurie samprotavimai išvis atrodė kaip iš lempos. Užtat techninei pusei priekaištų neturiu, įtampa sukurta buvo, bet kaip minėjau, nesu šio žanro mėgėja ir vertinu pagal savo standartus, todėl duočiau 7.
          No one can restrain me with logic



          Comment

          • Blizgancioji
            Narys

            • 2010 12 06
            • 43

            #20
            mačiau abi dalis, nuostabus darbas: veikėjai, piešimas, istorija... mmm... tikrai rekomenduoju ;]
            *meluoju ^^

            Comment

            • darknesssama
              Naujokas
              • 2010 06 05
              • 25

              #21
              Patiko, nuostabus darbas. Ziurejau ir negalejau nuspeti kas bus po minutes, o ka jau kalbeti apie pabaiga. 5/5

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • Miesto_Druidas
                the journeyman



                • 2010 08 17
                • 1515

                #22
                Patiko, net labai, bet ką ... negi niekas niekada nekurs daugiau serijų, nes tikrai gaila kad pakankamai įdomi idėja su veikėjais teliko išpildyta tik tokiu formatu.

                Comment

                Working...