Cencoroll

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Augis24
    AZ rėmėjas




    • 2009 03 29
    • 767

    #16
    Na man patiko patiko idėja, istorija, piešimas taip prie širdies, bet nebuvo užbaigtas ir tai šiek tiek sunervino, o gal tai tik kažko pradžia?
    P.S. tikrai į x'amd panašus.

    Comment

    • JTPedcsakas
      ( ・ д ・ )

      • 2005 05 15
      • 23

      #17
      Cencoroll laukiau jau ilgai. Nenoriu tik vogti. Gal zinot kas nors kur DVD pirkt? Labai noriu pamatyti sia animacija. Tinka man ir me angliska licenzija, suprantu ir japoniskai. Reiks paprasyt Danny Choo, mad nupirktu ir atsiustu. ;D
      チーズバーガ! Kas nors zaidziat ヴァイスシュヴァルツ (Weiß Schwarz) ? http://ws-tcg.com

      Comment

      • Iza.Dei.
        Naujokas
        • 2009 04 19
        • 14

        #18
        Prasidėjo iš oro, baigėsi iš oro. Ryškiai per trumpas ir ryškiai neišvystytas. Dabar tebuvo paprasta "kova" ir tiek... Visai nepatiko, tik tiek, kad veikėjai labai gražiai nupiešti. Overall stiprus 2, nes 3 neišeina.
        **čia matote labai gražų paveiksliuką, kuris dedamas, kad parodyčiau, kokia ale aš faina. Šis paveiksliukas antiek šaunus, kad sapnuosis Jums naktį.**

        Comment

        • Haruhi
          Rimtas forumo narys


          • 2008 03 26
          • 190

          #19
          katik perziurejau ir cencoroll'o sukeltas klausimas : kas cia buvo?
          o siaip piesimas normalus, tik biski tas background'as keistokai atrode siaip jei bus padarytas animas tai bus visai idomus, o jei toki ir paliks, tai..... what a shame

          Comment

          • bigitute
            Naujokas
            • 2009 12 27
            • 6

            #20
            man patiko pati istorija, bet labai trūko pabaigos. net jei tai būtų pirma anime serija vistiek norėtusi kažko daugiau... 4/5

            Comment

            • Skirmish
              L.A.V Fairygodmother

              • 2010 02 22
              • 140

              #21
              Patiko, smagiai susižiūrėjo, gražus piešimas ir istorija neprasta. Net nepajutau, kaip laikas žiūrint praėjo.
              There is no losing… You either win or you learn – Helio Gracie

              Comment

              • yamato
                Narys
                • 2011 09 21
                • 41

                #22
                Paliko gera ispudi tikrai itraukentis, tik kaip filmas galejo but biski ilgesnis, viskas greit pasibaigia.
                Spoileris:
                http://www.4shared.com/audio/udkSiJ2N/Dj_Renan_-_Metal_2012_-_Bullet.html

                Comment

                Working...