Princess Lover!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Ozis

    #46
    Perdetai arbuziski "arbuzai" (alternatyvai tera vienintele loli, bet tai irgi negeras krastutinumas), visur esanti cenzura (ecchis turi buti ecchiskas, jei zadi cenzuruot kam is vis su siuo zanru prasidet?) ir nevyke (mat pavirsutiniski ir banalus) bandymai uzgriebti kazka rimtesnio. Visgi susiziurejo pakankamai greitai ir malonai, bei pagrindinis veikejas buvo rimtesnis nei iprasta, tad 6/10 = 3/5.

    Comment

    • amidau
      ☣☠☣







      • 2007 04 25
      • 1384

      #47
      Autorius Ozis
      visur esanti cenzura (ecchis turi buti ecchiskas, jei zadi cenzuruot kam is vis su siuo zanru prasidet?).
      Būtent dėl tos cenzūros aš dar jo ir nepažiūrėjau, uncen versija po truputi pasirodo, yra jau šeši epai išėję bet tik du su eng subais, kažko užvilkino labai.

      Comment

      • zeke
        trust me i'm engineer

        • 2009 01 02
        • 392

        #48
        Damn reikėjo palaukt ir necenzuruota versija žiurėt, butų buvę dar idomiau
        S_T

        Comment

        • Ozis

          #49
          Autorius amidau
          Būtent dėl tos cenzūros aš dar jo ir nepažiūrėjau, uncen versija po truputi pasirodo, yra jau šeši epai išėję bet tik du su eng subais, kažko užvilkino labai.
          Na, uncen tikrai butu idomiau, bet esmes tai nepaskeistu - butu tada priekaistas, kad vien pantsu-shotai (na dar scena duse ir defaultiniai hot springai) ir nieko smagesnio (pvz. ivairus tease'ai (seksualus banano valgymas), dirty talking ar kiti fetishai).
          Mano manymu kurejai tiesiog persistenge bandydami padaryti rimta, bet visgi plika (read as ecchi), anime. Del to nukentejo ir rimtumas ir ecchiskumas.

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2910

            #50
            Autorius Ozis
            Na, uncen tikrai butu idomiau, bet esmes tai nepaskeistu - butu tada priekaistas, kad vien pantsu-shotai (na dar scena duse ir defaultiniai hot springai) ir nieko smagesnio (pvz. ivairus tease'ai (seksualus banano valgymas), dirty talking ar kiti fetishai).
            Mano manymu kurejai tiesiog persistenge bandydami padaryti rimta, bet visgi plika (read as ecchi), anime. Del to nukentejo ir rimtumas ir ecchiskumas.
            O pagal mane niekas čia nenukentėjo ir yra beveik idealus balansas. O cenzūra visiškai nemaišo. Triūsikų ir papų pilna kas antram anime, o gerų haremų nėra daug.

            Comment

            • Mefisto
              Šventas velnias ^.^
              • 2010 02 18
              • 30

              #51
              5/5 Išties neblogas, tačiau vienas menkas minusiukas... Krūtys... Kas per daug, tas nesveika ^.^

              Comment

              • slicKrox
                Catching some Zzzzs...




                • 2012 08 01
                • 2161

                #52
                Senai nemačiau tokio tuščiavidurio anime... (girdžiu iš kairės parskriejančią plytą). Pirmoji anime serija buvo kažkiek žadanti, kai prasidėjo prasukinėjimai, nusprendžiau savęs nebekankint po 4‘ių serijų. Įdomesnio sužeto kaip ir pasaulio nerasta, viskas banaliau banalesnio. Personažų santykiai tipinis štampas. Anime galėjo išgelbėt tik echi, bet ir tai kūrėjai nusprendė jį užtušuot akivaizdžiuose scenose.

                Comment

                • amidau
                  ☣☠☣







                  • 2007 04 25
                  • 1384

                  #53
                  Autorius slicKrox
                  Senai nemačiau tokio tuščiavidurio anime... (girdžiu iš kairės parskriejančią plytą). Pirmoji anime serija buvo kažkiek žadanti, kai prasidėjo prasukinėjimai, nusprendžiau savęs nebekankint po 4‘ių serijų. Įdomesnio sužeto kaip ir pasaulio nerasta, viskas banaliau banalesnio. Personažų santykiai tipinis štampas.
                  Man ir panaši situacija buvo, pir eapi buvo labai geri paskui nuo 3 iki 6 kažkokia nuobodybe, o vėliau jau visai neblogi įvykai dedasi...
                  Autorius slicKrox
                  Anime galėjo išgelbėt tik echi, bet ir tai kūrėjai nusprendė jį užtušuot akivaizdžiuose scenose.
                  Dėl šito reikėjo dvd ripą žiūrėt ten niekas neužmaskuotas, deja dar tik 8 epai tėra...

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2910

                    #54
                    Gaudyk plytą. Ne tais organais haremus žiūri, ne tais...

                    Comment

                    • Ozis

                      #55
                      Autorius Killerbee
                      Gaudyk plytą. Ne tais organais haremus žiūri, ne tais...
                      Kokiais organais beziuretum - vistiek uztusuota ;P

                      Comment

                      • Killerbee
                        Iškrypęs dėdulė





                        • 2006 12 11
                        • 2910

                        #56
                        Autorius Ozis
                        Kokiais organais beziuretum - vistiek uztusuota ;P
                        Vaje, arbūzus užcenzūravo!!! Nusikaltimas!

                        Comment

                        • Killerbee
                          Iškrypęs dėdulė





                          • 2006 12 11
                          • 2910

                          #57
                          Pažiūrėjau dvd versija. Kaip ir maniau didelio skirtumo nepamačiau. Nu parodė pora papų ir triūsikų.... Nu vaizdo/garso kokybė truputi geresnė, bet tai absoliučiai ne esmė. Susižiūrėjo visai normaliai, vis tiek paskutiniu metu normalesnio haremo kaip ir nebuvo. Buvo juokingesnių ar pošlesnių, bet normalesnių - ne. Antro žiūrėjimo metu atkreipiau dėmesį į Šarlota. Ne toks jau ir paprastas ir smagus personažas.

                          P.S. Tenka pripažint, kad nuogi papai atrodo truputi tikroviškiau nei "aprengti". Ne taip stipriai krenta į akis arbūziškumas.

                          Comment

                          • amidau
                            ☣☠☣







                            • 2007 04 25
                            • 1384

                            #58
                            Praeita savaite aš ir pagaliau pabaigiau dvd versiją. Na ir ką, niekuo labai nenustebino kuo toliau į galą tuo šalčiau aš jį žiūrėjau...
                            Pradžioje dar kai tik buvo gyvenimiškos situacijos buvo išties smagu žiūrėti, bet kai prasidėjo viokie užgrobimai/pagrobimai ir visoks kitoks veiksmas tai jau jomajo, kam po velnių tokiam žanre reikia kad veikėjai būdami perdžiūvusiais turtuoliais imtu gelbėti kažką ir dar tvarkyti blogiečius kaip šiltą vilną net nesukaisdami...
                            Paprieštarausiu Killeree, parodė tikrai šiek tiek daugiau nei kad pora tų papų ir triūsikų
                            Duodu 7+/10, pliusas už tikrai gražiai perteiktus pantsus

                            Comment

                            • Killerbee
                              Iškrypęs dėdulė





                              • 2006 12 11
                              • 2910

                              #59
                              Autorius amidau
                              Praeita savaite aš ir pagaliau pabaigiau dvd versiją. Na ir ką, niekuo labai nenustebino kuo toliau į galą tuo šalčiau aš jį žiūrėjau...
                              Pradžioje dar kai tik buvo gyvenimiškos situacijos buvo išties smagu žiūrėti, bet kai prasidėjo viokie užgrobimai/pagrobimai ir visoks kitoks veiksmas tai jau jomajo, kam po velnių tokiam žanre reikia kad veikėjai būdami perdžiūvusiais turtuoliais imtu gelbėti kažką ir dar tvarkyti blogiečius kaip šiltą vilną net nesukaisdami...
                              Ami, tu čia ne tuo adresu. Kokios dar gyvenimiškos istorijos, kai jau pirmoje serijoje ubagas mega turtuoliu tampa ir išgelbėja princesę su karieta? O kad Tempėjus gali į snukį blogiečiams duoti tai tik pliusas. Nieko nesugebančių ir taip yra milijonas.
                              Paprieštarausiu Killeree, parodė tikrai šiek tiek daugiau nei kad pora tų papų ir triūsikų
                              Ginčysiesi dėl skaičiaus ar dėl reikšmingumo?

                              Comment

                              • Aramis

                                #60
                                Autorius Killerbee
                                Ami, tu čia ne tuo adresu. Kokios dar gyvenimiškos istorijos, kai jau pirmoje serijoje ubagas mega turtuoliu tampa ir išgelbėja princesę su karieta?
                                Vakar tokį atvejį mačiau. Trečias brolis princesę gelbėjo. Tai tikras slice of life (can you feel irony?)

                                Bet kuriuo atveju, reikia ir man pasigirti, kad mačiau DVD. Na ir, arbūzai kaip ir buvo taip ir liko arbūzais, debesuotumas sumažėjo, bet kažkodėl norėjosi verkti bežiūrint. Tikriausiai todėl, kad tai, ką pamačiau viršijo visas mano drąsiausias svajas. (Ačiū Apvaizdai bent sekirei unsensored nemačiau, o tai traumuotas likęs būčiau). Erotikoje man labai trūksta saiko, taip japonai gal kokius trūkumus dangsto?

                                O šiaip, mat jį šunes, nors paskutiniu metu ir jaučiu fetišą maid'ėms, nuimsiu tik vieną balą nuo orginalaus įvertinimo, tegul bus keturi (berods penkiais vertinau, jaunas dar buvau, kvailas), už tai, kad neparodė nieko naujo, tik kokio dydžio gamtoje arbūzai gali augti, kartu likdami pasaka paaugliams.

                                Liūdna tendencija.

                                Comment

                                Working...