1st Squad: The Moment Of Truth ( Первый Отряд: Момент Истины)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • ~Madara Phantomhive~

    #76
    Adwims - man labai, LABAI įdomu iš kur tu jau toks protingas, kad žinai ką kūrėjas norėjo pateikti? Kiti meniniai veikalai yra tokie, kad suprast juos reik kaip reikiant pasukti galvą. Bet matyt dar neužaugai iki tokio lygio.

    Comment

    • Airiz
      מיד





      • 2004 01 09
      • 1656

      #77
      Autorius Aramis
      UBER skaitytojau, interpretacija nėra faktas, Stalinas dar kai kam didvyris. Faktas yra toks, kad jis buvo, interpretacija kiekvieno asmeninis reikalas. Fantazija ir faktai čia buvo nevykusiai sujungti, tokios tokelės. O kai cituoji, bent pažiūrėk ką

      "Nelieka nieko, kito tik pritarti. Faktų interpretavimas daugiau mažiau yra įprastas reikalas aplink mus, tačiau tai reikia labai atsakingai ir apgalvotai daryti, o ne gabalėlis istorijos, gabalėlis meno ir plakti tol, kol susidarys tiršta masė. Norim meno, nepretenduojam į dokumentiką. Norim dokumentikos, nepretenduojam į meną. Išimčių yra, bet ši tikrai į šią kategoriją nepatenka . "

      Mano interpretacija nukreipta ne į tai, kas čia blogietis, o į tai, kaip viskas pateikiama.
      Rašytojau, tu pamiršti vieną paprastą dalyką arba tau patinka ieškotis Arklio š*knoj dantų. Kalba eina apie ANIME. ANIME mean 80prc vaikų ir 20prc visų kitų. Niekas iš anime meniškai pateiktos dokumentikos nedarys, nes taip bus nuvažiuota nuo pagrindinės žanro idejos.

      Madara, pagal ką tu gali teisti? Pas Jūs labai nešališki Lektoriai? Jūsų vadovėliai ir konspektai teisingiausi? Ir Jūsų univeras visai apolitiškas? O kalbu, nes senai žinoma, kuo Rimtesnė tema, tuo daugiau pievų prirašoma.
      Kas liečia mano BUKUMO mano Tėvas ir jo Tėvas kariavo savų laikų. Tad apie karą aš žinau ne tik iš vadovėlių. Ir beje, už šiknos typažą aš nepagailėsiu padalinti banu. Kiek pamenu mano postas neturėjo asmeniškumų apart Uber rašytoją ( Užrašas kuris kaip žinoma buvo ir taip viešai matomas)

      Comment

      • ~Madara Phantomhive~

        #78
        AIRIZ - tada man paaiškink hentai prasmę, nes jei 80% vaikų, tai ką aš žinau. O hentai pilna pilna pilna... Tikrai ne tik tiems varganiems 20%.

        Comment

        • Edvinukas
          Kolekcionierius
          • 2009 11 02
          • 105

          #79
          Autorius Hellsing_lover
          Aham, o po to taip jie ir išmokstą tą "istoriją" -> Lietuva su Lenkija buvo geriausi draugai, nors dėdė Rusija nuolat priekabiavo prie Lietuvos ir į savo guolį tempė... Yeah, for real

          Gal nebuk toks banalus pats maciau vokietijoje rodomus istorinius animacinius filmukus ir visi faktai isvis niekuo nesiskiria nuo visu knygu palei kurias moko lietuvoje ar kokios istorijos enciklopedijose todel pirma pasidomek pries nurasydamas palei viena negali spresti apie visus Beje su Airiz sutinku mano gimineje daug kas kariave ir dar ne tokiu dalyku prisiklauses todel vadoveliai menkai galima tiketi nes prie kiekvieno diktatorio istoriniai faktai buvo perkraipomi kaip jiems naudinga o cia kas dengiasi univeru nebukit tokie jau univeras nieko nereiskia pazystu ne viena kuris pabaiges ne viena aukstaji ir vistiek tuscias zmogus popiergaliais tegali pasigirti o darbu realiu jokiu nera nuveikes

          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

          Comment

          • Airiz
            מיד





            • 2004 01 09
            • 1656

            #80
            Madara, Elektroniniame amžiuje esmė tik viena - prieinama viskas.

            Comment

            • Adwims
              Naujokas

              • 2010 04 08
              • 23

              #81
              As ir nesakiau kad esu labai protingas ar kad 100% zinau ka norejo kurejas padaryt. Pvz "School days" 12ep noreciau kad butu visai kitokia pabaiga bet delto neaiskinu visiems kad kurejas neismanelis ir tokios pabaigos butent tokiam zanre negalima naudot, as tiesiog priimu autoriaus mena toks koks yra, nes jo menas jo tiesa. Tad jei rodo ta ka rodo tai galiu teigti kad daugmaz autorius ir norejo tai parodyti(ne 100%,nes buna gi ivairiu priezasciu delko tenka taikyti prie kitu).

              "Tad jei rodo ta ka rodo tai galiu teigti kad daugmaz autorius ir norejo tai parodyti(ne 100%,nes buna gi ivairiu priezasciu delko tenka taikyti prie kitu)" Kad taip parasiau tai nereiskia kad nezinau ar nesuvokiu "tarp eiluciu" ar "perkeltiniu reiksmiu". O jei ir nesuprasciau tai mano sakinys 100% yra teisingas,nes nesvarbu kaip tu suvoki,visvien ta ka parode tai greiciausiai ir norejo parodyti.
              Paskutinis pakeitimas nuo Daan; 2010-10-29, 19:59.

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur? Maniakas?

              Comment

              • Gecas
                Rock And Roll Child

                • 2010 03 09
                • 137

                #82
                tokius dalykus geriau aiškinkitės per privata, o čia skirta kalbėt apie 1st Squad: The Moment Of Truth. Anime dropinau po 15min, kažkodėl visiškai nekabino.
                Objektyvi realybė - tai paistalai, kurių atsiradimą sukelia alkoholio trūkumas kraujyje.

                Comment

                • Airiz
                  מיד





                  • 2004 01 09
                  • 1656

                  #83
                  Autorius Gecas
                  tokius dalykus geriau aiškinkitės per privata, o čia skirta kalbėt apie 1st Squad: The Moment Of Truth. Anime dropinau po 15min, kažkodėl visiškai nekabino.
                  Pritariu dėl pirmos dalies.
                  Madara.
                  Žmogus gali būti ne toks puikūs kaip Jūsų Esybė, bet jisai nors nesielgia nepagarbiai kitų atžvilgių.
                  Primenu, vieną įspėjimą tu jau turi ir Dievas čia ne prie ko.

                  Comment

                  • Adwims
                    Naujokas

                    • 2010 04 08
                    • 23

                    #84
                    Madara,suprantu kad sunku girdet kai zmones nesutinka su tavo tiesa,galima pasigincyt,bet nereikia pereit prie uzgauliojimu ir isterijos.
                    Sorry visu kad uzvedziau per daug issipletojusia i lankas diskusija

                    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                    Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur? Maniakas?

                    Comment

                    • Whitex
                      Rimtas forumo narys

                      • 2008 07 09
                      • 125

                      #85
                      Realiai, cia, uzejau paskaityti komentaru apie pati anime, iki tol kol pamaciau didziule logine klaida... Aisku ji gali buti isimta is konteksto, atvirai sakau, i visa diskusija tikrai nesigilinau.
                      Autorius Airiz
                      Iš viso teigti kad idėja laužta iš piršto jūs negalite nes ...
                      1. Tikros istorijos nežino niekas, arba tas kas nunešė ją į kapus. (Stalinas, Berija, Hitleris,Gimleris,Gebelsas,Ribentropas, Bormanas) ir sunaikinti bei įslaptinti dokumentai
                      Svarbiausia Logikos taisykle: Faktu pasaulyje egzistuoja tik tiesos paremtos faktais, todel teigti, kad istorija yra neisgalvota butu tikslinga, tik tada, kai ji yra irodyta realiais, nenugincijamais faktais. Paminetu atveju, vienintelis dalykas, kuri mes galetumem teigti, kaip teigini(fakta) - "istorija yra lauzta is pirsto", nes faktu nera, jie yra sunaikinti. Visa kita, bus, musu asmeninis, pateiktos, kurejo interpretuotos, medziagos interpretavimas.

                      Comment

                      • Airiz
                        מיד





                        • 2004 01 09
                        • 1656

                        #86
                        Kalbėta buvo apie Globalinę istoriją, o ne apie istoriją parodyta anime.

                        Comment

                        • PaperAngel
                          (V)(;,,,;)(V)

                          • 2008 12 01
                          • 249

                          #87
                          Aš nusivyliau šituo filmu, iš posterio buvau pirmą įspūdį susidarius geresnį, bet kai pradėjau žiūrėt ehh. Boring buvo... Antrą sykį nežiūrėčiau
                          Spoileris:

                          Comment

                          • wajietaus
                            Narys
                            • 2012 03 18
                            • 37

                            #88
                            is paveiksliuko pirmas ispudis buvo " Kas cia per ... kazkaip ne itema su kardu tokiu laikotarpiu Ypac tokioje vietoje "
                            Paziurejes kiek pakeiciau nuomone bet siaip pats dalykas man nepatiko.
                            Spoileris:
                            Spoileris:
                            Spoileris:
                            Spoileris:
                            Spoileris:
                            Spoileris:

                            Comment

                            Working...