1st Squad: The Moment Of Truth ( Первый Отряд: Момент Истины)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Airiz
    מיד





    • 2004 01 09
    • 1656

    #31
    Kas sakė kad piešimas ne japonų? (:
    Studio 4C turi savo stilių, o čia jie tiesiog sumaišyti.
    Bendrai jisai ne visiems, kadangi rusų kalba

    Comment

    • Edvinukas
      Kolekcionierius
      • 2009 11 02
      • 105

      #32
      Autorius SaimonasSako
      Mano nuomonė: Visiškas ŠLAMŠTAS, dėmesio nevertas anime. Istorija neįdomi, veikėjai pilki, apie įgarsinimą kalbos nėra, visiškai be emocijų, veiksmo nulis!!! Du patikę dalykai, tai intarpai su tikrų žmonių pasakojimais ir traileris... 1/5
      tik jau neskiesk apie rusu igarsinima profesionaliai igarsinta kad jau nedusauja kaip kad japonai prate tai jau reiskia be emociju labai viskas gerai su tuo rusu igarsinimu ir as jo net neisivaizduoju su japonu igarsiimu.ir jei tau ten veiksmo nulis tai kazi kaip tu ji ziurejai nes jo ten buvo

      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

      Comment

      • KoBalt
        Tokyo boy

        • 2007 03 25
        • 127

        #33
        Nors ir labai visi svaigo bei aptarinėjo belaukdami šio pirmojo Rusiško Anime ,bet man 1st Squad: The Moment Of Truth tera paprastas vidutiniškas anime su šimta kart matitom scenom.
        http://android-x-2.mybrute.com

        Comment

        • Airiz
          מיד





          • 2004 01 09
          • 1656

          #34
          Autorius Edvinukas
          tik jau neskiesk apie rusu igarsinima profesionaliai igarsinta kad jau nedusauja kaip kad japonai prate tai jau reiskia be emociju labai viskas gerai su tuo rusu igarsinimu ir as jo net neisivaizduoju su japonu igarsiimu.ir jei tau ten veiksmo nulis tai kazi kaip tu ji ziurejai nes jo ten buvo
          Galima kaltinti dėl story, dėl piešimo, bet dėl garsinimo jau geriau nepradėkit, normalus jis.

          Comment

          • KoBalt
            Tokyo boy

            • 2007 03 25
            • 127

            #35
            igarsinimas geras,tik galėjo but daugiau nei du Įgarsintojai ant viso anime.
            http://android-x-2.mybrute.com

            Comment

            • holms
              AZ rėmėjas

              • 2009 03 03
              • 157

              #36
              Autorius KoBalt
              Nors ir labai visi svaigo bei aptarinėjo belaukdami šio pirmojo Rusiško Anime ,bet man 1st Squad: The Moment Of Truth tera paprastas vidutiniškas anime su šimta kart matitom scenom.
              ponas KoBalt drisciau papriestaraut.

              As nemaciau nei vieno anime kuriame tvoros butu nelygios, ir butu balos viduri kelio kaip tikram rusiskam kaime. Nemaciau ir nei vienos scenos nei vienam anime is 200 manim matytu, kur bahuras butu ne ant tiek sukaustes su pana, ir bucinis nebutu toks super-mega-duper sureiksmintas kaip pas japonus. taip pat as ir nemates kad japonai naudotu skirtingus sriftus kiekvienam uzrasui, ir dar butent tuos sriftus kaip ir sovietu tipografijose [spaudoj] =) cia buvo tiek visko ne eilinio kas liecia piesimo kad galeciau test ir test =) japonai tiesiog taip nepaiso, ir autorius pats sake savo interview kad siunte jiems specifikacija apskritai i viska ka tik mate ju maketose... nes daugiau negu 90% neatitiko tai kas yra realybeje... o galu gale ir pati rezisieriu nutempe ir rusiska kaima =) kur jisai labai ilgai apziurinejo ir fotkino visas apylinkes, klause milijonu klausimu kodel cia tas ir taip kitaip negu visur kitur [o mates jisai tik japonija ;]]]

              o del igarsinimo, kiekvienas aktorius buvo igarsintas savo balsu. iki siol pamenu netgi kaikurios =) ir beje sitam anime buvo garso aktoriu pririnkta netgi is animereactor.ru =) ko isvis negalejau patiket... pirma karta perskaites, bet poto prisiminiau kaip skamba balsas cuba77 ir to Lionios balsas sitam anime.. ir tas pats liecia ta mazvaiki ryzha =) sitas igarsintojas tai labai populiarus a.ru ir t.ru =)

              kas man asmeniskai cia nepatiko, man pritruko kazkokiu emociju.. tikslei net neargumentuociau, bet paziurejas sita anime... pasijauciau nei siltai nei shaltai del pacio storyline'o. storyline'as man nebuvo atradimas nes as apie 6ta padalini perskaites esu ganetinai daug.. buvo idomiai pateikiama pacia istorija.. ir jos ekranizacija, nu ir dydziausias siurprizas komentarai tu zmoniu kuriu pavardes maciau knygose [aisq juos vaidino aktoriai 80% jau negyvi] =) ov at emociskai sitas anime nepaliko dydeliu pedsaku nebent kazkox laimes jausmas kad pavaizdavo rusus kaip rusus.. su visais tinkamais veido bruozais ir landshafto ir ypac praturtinta rusu kalba.

              Comment

              • Onycius
                Naujokas
                • 2009 05 04
                • 28

                #37
                Man sis anime jokio ispudzio nepadare kazkoks neuzbaigtas , tegaliu duoti tik 2 is 5 , galejo pasistenkti kurejai atrodo tarsi viska skubedami sulipde ir ismete paziureti kaip ziurovai suregos

                Comment

                • Augis24
                  AZ rėmėjas




                  • 2009 03 29
                  • 767

                  #38
                  Per daug kritikavimo...

                  Žmonės, kaip Jūs žiauriai ir daug kritikuojat, o gerųjų atsiliepimų 0, negalit pasidžiaugt šiuo darbu?
                  Visų pirmą: Tai turbūt pirmasis rimtas anime apie istoriją (iš tikro, tai mano pirmasis anime tokio žanro, tiksliau sakant istorijos, kalbu apie neišgalvotą)+ Tie tariami "diedai" (veteranai, istorikai, psichologai ir t.t) labai tiko, nes kaip kažkas paminėjo "Istorija nėra iš piršto laužta".
                  Pastebėjau kelių komentatorių pasakymus ir nustebau, sukurkit kažką įdomesnio tada, siųskit savo istorijas su eskizais i 4C. Jei jums taip nepatiko šis anime, galėtumėt išvis nekomentuot, arba pasakyti kažką gero ir po to tik šiokius tokius minusus, o dėl rusų kalbos išvis patylėsiu (jei ne anglų subtitrai- būtumėt pražuvę), žinokit ne visur angliškai susikalbėsit, būtų pats laikas ir kokia kitą kalbą, be anglų ir lietuvių išmokt.
                  Apie patį anime: piešimas gražus (Ypač 1 siaubo scena pačioje pradžioje), veikėjai nėra kažkokie mėmės, dėl bučinio nealpdavo ir nepuldavo gainiotis ir žudytis vienas dėl kito. Visi kaimai ir miestai detaliai nupiešti, taip pat ir laukai, miškai ir kitos vietovės, parodytos šiame kūrinyje. Labai patiko EN. Nors ir buvo nemažai tos mistikos, bet ji derėjo prie visko. Pritarsiu, kad trūko veiksmo, bet nenusivyliau tikrai. Man patiko ir lauksiu antrosios dalies

                  P.S. mano įvertinimas 5/5

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2910

                    #39
                    Autorius Augis24
                    Žmonės, kaip Jūs žiauriai ir daug kritikuojat, o gerųjų atsiliepimų 0, negalit pasidžiaugt šiuo darbu?
                    Kuo čia džiaugtis? Ne kawaina merga, alia karo veteranais, 2 min. (bus tiek?) action .....blyn, ten dar kas nors buvo?
                    Visų pirmą: Tai turbūt pirmasis rimtas anime apie istoriją (iš tikro, tai mano pirmasis anime tokio žanro, tiksliau sakant istorijos, kalbu apie neišgalvotą)+ Tie tariami "diedai" (veteranai, istorikai, psichologai ir t.t) labai tiko, nes kaip kažkas paminėjo "Istorija nėra iš piršto laužta".
                    Visa istorija yra iš piršto laužta, nes ją rašo laimėtojai. Šio anime "istorija" tuo labiau.
                    Pastebėjau kelių komentatorių pasakymus ir nustebau, sukurkit kažką įdomesnio tada, siųskit savo istorijas su eskizais i 4C.
                    Man už tai sumokės? Jų scenaristai gi ne už dyką dirbą. Nors jei aš būčiau darbdavys už tokį darbą jie gautų porą spyrių į užpakalį, o ne pinigus.
                    Apie patį anime: piešimas gražus (Ypač 1 siaubo scena pačioje pradžioje), veikėjai nėra kažkokie mėmės, dėl bučinio nealpdavo ir nepuldavo gainiotis ir žudytis vienas dėl kito. Visi kaimai ir miestai detaliai nupiešti, taip pat ir laukai, miškai ir kitos vietovės, parodytos šiame kūrinyje. Labai patiko EN. Nors ir buvo nemažai tos mistikos, bet ji derėjo prie visko. Pritarsiu, kad trūko veiksmo, bet nenusivyliau tikrai. Man patiko ir lauksiu antrosios dalies
                    P.S. mano įvertinimas 5/5
                    Absoliučiai ir visiškai į Rusija orientuotas anime. Net keista, kad mūsų šalyje sulaukė tokio atgarsio.

                    P.S. Įgarsinta tikrai prastai, nors čia dar su kuo lyginsi. Jei su mėgėjiškais rusiškais tai visai neblogas, jo....

                    Comment

                    • Defiguss
                      Naujokas

                      • 2009 11 18
                      • 27

                      #40
                      Autorius Augis24
                      Pastebėjau kelių komentatorių pasakymus ir nustebau, sukurkit kažką įdomesnio tada, siųskit savo istorijas su eskizais i 4C. Jei jums taip nepatiko šis anime, galėtumėt išvis nekomentuot...
                      O vat nesutinku aš su tokiais argumentais. Nesutinku - y vsio. Aš gal kiaušinio perėt ir nemoku, užtat kuris pripuvęs galiu atskirt nesunkiai. "Nepatinka-nežiūrėk", "Sukurk ką nors geresnio", "Nepatiko-nekritikuok" - šias tezes, manding galima pritaikyti bet kokiai medžiagai, pradedant Tarkovskio darbais ir baigiant "Dragonball: Evolution". Todėl mano požiūriu(nors gal ir klystu) tai universali metaargumentacija, neturinti nieko bendra su pačiu kritikos objektu.

                      Autorius Killerbee
                      Absoliučiai ir visiškai į Rusija orientuotas anime. Net keista, kad mūsų šalyje sulaukė tokio atgarsio.
                      Gal production fazėje anime ir buvo orientuotas į rusus, tačiau vos sušvytėjo ekranuose, jo target-group'u tapo Edo Vudo, Uvės Bolo ir Mistery science theater 3000 entuziastai. Ta ir bėda, kad nebuvo bandoma sukurti kažką savita, rusiška, o tiesiog paimtos visos įmanomos klišės ir nudrėbtos II-ojo pasaulinio SSRS pasaulyje.

                      Comment

                      • Airiz
                        מיד





                        • 2004 01 09
                        • 1656

                        #41
                        Jei būtų savita rusiška, tai jau būtų ne anime ir Studio 4C paslaugų visai nereikėtu.

                        Comment

                        • Killerbee
                          Iškrypęs dėdulė





                          • 2006 12 11
                          • 2910

                          #42
                          Autorius Airiz
                          Jei būtų savita rusiška, tai jau būtų ne anime ir Studio 4C paslaugų visai nereikėtu.
                          Ir tikrai, prie ko čia Studio 4C? Gal kaip ir visi - prie rusiškos naftos $? Įdomu kaip patys japonai vertina šį anime. Nors su jų skoniu bijau ir spėt.

                          Comment

                          • Defiguss
                            Naujokas

                            • 2009 11 18
                            • 27

                            #43
                            O štai aš - galite pravardžiuoti idealistu - esu įsitikinęs, kad kažką savita rusiška galima sukurti ir animės formatu, pasiskolinus šiek tiek Studio 4С žmogiškųjų išteklių. Svarbiausia - be katanų, klišinių personažų ir iš "Return to Castle Wolfenstein" begėdiškai nukniaukto siužeto. Galbūt prastas pavyzdys, bet neseniai teko matyti nuostabų dar Perestroikos laikų rusų filmą, "Caro žudikas". Šalia amžinąatilsį Jankovskio sublizgėjo ir žinomas holivudininkas Malcolmas "Aleksiukas" MacDowellis. Ir filmas rusiškas, ir idėja nenuvalkiota, ir mintys gilios - o aktorius tai tipinis anglosaksas.

                            Liūdniausia tai, jog, nagrinėjant platesnį kontekstą, "Pirmasis būrys" toli gražu nėra išimtis: kai rusai, užuot devizu pasirinkę "Mes galim ne blogiau, bet kitaip!", šaukia "Mes galim lygiai taip pat!" - išeina nei tas, nei anas. Teverta prisiminti 1612 - liūdną "Dangaus karalystės", "Breivharto" ir "Patrioto kokteilį" - arba "Volkodavą", kuris primėnė iš Peter'io Jackson'o molio nevėkšliškai sužiestą ąsotpalaikį.

                            Comment

                            • Augis24
                              AZ rėmėjas




                              • 2009 03 29
                              • 767

                              #44
                              Kaip suprantu ginčas yra bereikšmis- nes kiekvienas turim savo nuomonę. Dėl siuntimo, nemanau, kad tau kažkas mokės, bet jei per stebuklą, o jis turėtu būti LABAI didelis, paimtu tavo istorija ir pastatytu kažką jėgiško ir tu žinotum, kad čia tavo, nereiktu girtis, tačiau kaip tu galvoji, tai būtu superinis darbas ir jis būtu tobulas ir tikrai visi jį vadintu klasika. Kodėl išvis negalima papraščiausiai pasidžiaugt šiuom darbu? Jei taip ir toliau bus, tai man atrodo, kad greitai visi anime bus *šūdu krūva*, sprendžiant pagal dabartinę nuomonę ir kritikavimą. Na bet ir nesakau, kad kritika yra blogai, bet galėtu jos būti mažiau. Labiau pliusus išsakykit, o ne pulkit vardint blogiausia, galbūt net tą, ko kitas žiūrovas neįžvelgs.

                              Comment

                              • Airiz
                                מיד





                                • 2004 01 09
                                • 1656

                                #45
                                Defiguss, Tu lygini skirtingus dalykus - filmus ir anime. Nuo seno rūsų kino mokykla jei galima taip išsireikšti yra savita bei labai stipri dėka kinematografo grandu ir tik rūsams budingo kinematografinio darbo. Todėl nenuostabu kad filmuose jie sugeba maišyti stilius ir prie to išlaikyti tik rūsams būdinga stilistiką bei originalumą.
                                Šiuo atvėjų kalbant apie anime - rūsai jo piešti nemoka. Esu matęs gerų dailininkų pieštą russian "anime", nereikia būti žinovų kad pamatyti kad tai yra ne japonų rankos darytas piešinys. Esmė ta kad tik rūsai moka rodyti savo šalį, tik japonai piešti anime. Todėl sumaišius visą tai gaunasi egzotinis kokteilis, kuris patiks ne kiekvienam, todėl nieko keista kad jisai yra vertinamas prieštaringai.
                                O ir pritaikymas prie WW II temos sušlubavo, kadangi tai yra gana rimta tema mergos su naktiniais ir katanomis ten neįsipaišo.

                                Comment

                                Working...