AppleSeed Movie (2004)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • holera

    #16
    Man tai asmeniskai nepatiko tas jausmas kad ne filma ziuriu, o zaidziu kompiuterini zaidima ir vat nefaina kad veikeju fizionomijos sustingusios: nei jausmu, nei veido israisku...
    siuzetas pacioj pradzioj manes nesuzavejo, bet veliau kazkaip isijauciau
    siaip nera blogas, bet ir nera lb jau ten geras .

    Comment

    • Likimo_Kalvis
      YOSH!!!

      • 2006 08 26
      • 378

      #17
      man tai nepatink toks piesimo stilius, turiu kompakte, bet jauciu taip ir neprisiversiu paziuret
      Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

      Comment

      • Scourgen
        The Ultimate lifeform

        • 2007 03 31
        • 29

        #18
        Pirmas anime, kurį žiūrėjau su lietuviškais titrais. Ir labai nustebau, nes tie titrai buvo super. Anime party veža. Na o pats anime buvo tikrai įspūdingas. Animacija nepriekaištinga, judesiai tikslūs, tikroviški, net pažįstami (jų pavadinimai). Siužetas įtraukiantis ir neištemptas. Veikėjai įdomūs, keisti, paslaptingi, o veikėjos patrauklios. Nesu didelis Sci-fic fanas, bet šis anime man tikrai patiko.

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2910

          #19
          Autorius Scourgen
          Pirmas anime, kurį žiūrėjau su lietuviškais titrais. Ir labai nustebau, nes tie titrai buvo super. Anime party veža. Na o pats anime buvo tikrai įspūdingas. Animacija nepriekaištinga, judesiai tikslūs, tikroviški, net pažįstami (jų pavadinimai). Siužetas įtraukiantis ir neištemptas. Veikėjai įdomūs, keisti, paslaptingi, o veikėjos patrauklios. Nesu didelis Sci-fic fanas, bet šis anime man tikrai patiko.
          Chm, gal ir man su tais titrais reiks paziuret.... Kiek pamenu ru igarsinta ziurejau.
          Beje, jei kas nezino 2007 bus naujas filmas.

          Comment

          • draugej

            #20
            o tai kartais sito Appleseed neketina rodyti per anime nights?

            Comment

            • piccosan
              Daft Punk

              • 2005 11 28
              • 250

              #21
              Na ka.. parekomendavo man ji nes prasiau akims mielo vaizdo.. kaip cia pasakius vaizdas toks pakankamai geras.. esu geimu megėjas tai priprast nebuvo sunku nu bet visa kita tiesiog uzmusa... Is screeno paglvojau kad ten robotas berną laiko tai paglvojau hmm.. nesvarbu. pradzia tokia tipinė.. KAIP IR PATS ANME!! kaip kazkuriem pasitaike man taip pat atrodė kad viskas jau kazkur matyta.. tos veidu israisku ir suakmenejimas neuzkliuvo labai.. priprates nu bet veikėjai tai jau tokie nuobodus.. viskas ten nuobodu.. kas patiko kad muzons gana itaikitas.. ir nejaponiskas.. tai +... teiskit neteiskit, pykit nepykit bet paziurėjau 2/3 ir nutraukiau.. negalėjau kankintis.. paziurėjau gale kovos kokios.. nu bet vistiek.. baisoka

              siuzetas 2/5
              vaizdas 4/5
              garsas 3/5
              idomumas 1/5

              duodu 3/5

              Comment

              • Bardakas
                Žmogus Ne





                • 2005 09 22
                • 1462

                #22
                Seniai jau matytas ir visiškai nepatiko - 2/5
                Maybe on Earth, Maybe in the Future
                sigpic
                Kurokawa idėjinis lyderis
                Lėtai keičiu slaptažodžius

                Comment

                • Dai-Katana
                  Podcast or Death




                  • 2004 10 04
                  • 686

                  #23
                  Piešimas lievas - lyg kokiam game intro, negyvas, plastmasinis... Istorija visiškai niekuo nesužavėjo, nuobodu. Gal įdomus tik kaip 3D kūrinys, tiems, kuriems prie širdies 3D.

                  Žodžiu šlamštas ir tiek. Negaliu duoti 1, nes ecchi vistiek blogiau nei Appleseed, vadinasi jis yra kiek gerenis. 2.

                  SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                  Comment

                  • sani

                    #24
                    Man tai visai neblogas anime uzteko ir to veiksmo, bet kazko pasigedau........

                    Comment

                    • ramzas
                      Rimtas forumo narys
                      • 2007 06 10
                      • 114

                      #25
                      o jam prasidejus labai labai patiko o veliau kazkaip nezinau jauciau nuoboduly ir laukiau kol pasibaigs. jei jau taip atsitinka ir negali geretis anime visa laika ir uzsimanai jo pabaigos vadinasi jame kazko truksta. taigi 3 uz idomius robotus ir uz idejas padejusias man daryt viena darbely
                      sigpic

                      Comment

                      • Rege
                        Narys
                        • 2007 06 30
                        • 61

                        #26
                        Neaisku kam sukure tuos androidus ar kaip jau ten kurie kaip ir gyvi zmones bet nezmones...

                        Comment

                        • Airiz
                          מיד





                          • 2004 01 09
                          • 1656

                          #27
                          Daug zadanti pradzia, visa kita kazko nepatrauke, perdaug spalvu ir grafika labai jau "vaikishka"

                          Comment

                          • Youka
                            bishoujo

                            • 2006 01 30
                            • 335

                            #28
                            Pagalvojau "o, Masamune".. Tada puse filmo pramiegojau. Kai "damusinejau", pagailejau jam demesio. Visas slamstas prasidejo, kai pradejo visi atsivertinet is gerieciu i blogiecius ir atvirksciai.
                            Na bet actionas buvo ok. Grafika tikrai ok. Bet tik ne zmones.
                            Zodz, ne 5.

                            Comment

                            • 9inch
                              ELO

                              • 2007 11 13
                              • 159

                              #29
                              Nustebino savo grafika, kovos scenomis! Siuzetas gal ir ne is nuostabiuju bet visumoj patiko! Daug geriau negu dauguma Holywudo filmu ;D

                              http://www.youtube.com/watch?v=nsCj3shlgeA

                              Superinis AMV atspindintis filmo kovine dvasia

                              Comment

                              • MagWizz
                                Hello friend...

                                • 2007 04 27
                                • 41

                                #30
                                Ziurejau visa ir visai patiko tuo labiau dar skaiciau, kad 2008 bus jo tesinis dar vienas tikrai nuostabiai atrodantys filmas

                                I'm afraid to lose that, what i already lost...

                                Comment

                                Working...