Last Exile

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Akemi
    Naujokas
    • 2009 01 15
    • 27

    #31
    5/5, 10/10, 19/20.
    Isimylejau sita anime...
    Stai kas man labiausiai patiko:
    1. Pasakiskas OP (dabar jis yra vienas mano megstamiausiu).
    2. Dio (taip pat tapo vienas megstamiausiu veikeju). Jis toks nenuspejamas ir mielas....
    Spoileris:
    Verkiau, kai jis taip kvailai "zuvo", bet po to suzinojau, jog jis liko gyvas. Yay!

    Comment

    • shikigamijako
      Narys

      • 2010 05 31
      • 93

      #32
      As si anime pries kokias tris valandas baigiau ziuret. vis dar esu soke, nes viskas buvo taip grazu. Noreciau ir as taip paskraidyti! Net toks piesimas man pradejo patikti. Grazus anime visais aspektais

      Comment

      • demoniacman666
        Forumo vilkas

        • 2008 04 16
        • 368

        #33
        Pukus pavyzdys kaip sukurti puikų nuotykių anime be jokio fanserviso, vien tik su nuostabia istorija, atmosfera bei puikiais veikėjais. Plius ir piešimas nuostabus, tuo metu turėjo ypatingai nustebinti savo kokybe. Vienintelis priekaištas grynai asmeninis, tad minusu laikyti kaip ir negaliu, tai tai, kad mažai rodė Mullin personažą, nors man jis buvo labiausiai artimas širdžiai, taip iki galo ir nesupratau ar jis mirė ar ne. Tikiuosi kad ne Žodžiu nors ir netobulas, bet puikus pavyzdys kitiems ir 5/5...

        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

        Comment

        • Miesto_Druidas
          the journeyman



          • 2010 08 17
          • 1515

          #34
          Last Exile tikrai puikus nuotykių anime, įspūdingai atrodantis kaip pagal tuos metus, galbūt nebuvo man kažkas TOKIO ypatingo, bet labai tvarkingas ir vertas dėmesio darbas.
          Tuo tarpu Last Exile 2 (Fam, the Silver Wing) aš likau nusivylęs. Last Exile užsibaigė tinkamai, dabar štai tęsinys, ir dargi be pagrindinių veikėjų. Čia esantys nepaisant kelių jau pažįstamų antraeilių sugrįžimo nėra įdomūs, blogiečio motyvai man visai neaiškūs liko, o idėja įmesti paauglę mergaitę, kuri tik ir kiša savo trigrašį kur nereikia, kaip į pagrindinės vaidmenį yra visai niekam tikusį. Tema irgi šiaip sau, "karas yra blogai" ir viskas be jokio gilumo. Kas tęsiny yra gerai, tai animacija, na laivų mūšiai kvapą gniaužią, spalvų paletė ryški ir šviesi, muzika irgi tinkama atmosferai, nors nusileidžia pirmajam Last Exile. Visumoj kaip tęsinys labai stipriai nusileidžia pirmam Last Exile, bet žiūrėti galima.
          9/10 Last Exile, ir 7/10 Last Exile: Fam, the Silver Wing.

          Pasidalinkit kas žiūrėjot tęsinį, nuvylė o gal atvirkščiai, nudžiugino?

          Comment

          Working...