Last Exile

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #16
    oi oi, LE arkliukas yra pieshimas ir nieko daugiau. Tikrai vienas is graziausiu serialu net ir praejus tiek metu. Daugiau 4 (8) tikrai nevertas. imho aisku. Kas del Dio tai aisku prikolnas personazas, bet nemegstu tokiu pederastishku veikeju.....

    Comment

    • sakuya
      M
      • 2007 04 18
      • 41

      #17
      Labai vidutiniškai, kažkaip neužkabino nors daugeliui ;abai patiko, bet taip ir nesu pažiurėjęs paskutinės serijos, tas pats buvo su wolfs rain, gal čia tik mano skonis toks iškrypęs, kad tokie dalykai man nepraeina

      Comment

      • bachas
        ...megejas...
        • 2006 11 20
        • 16

        #18
        kaip tik ji pradejau ziuret pries kelias dienas.galiu pasakyt tik tiek,kad tai mano stiliaus animas.malonus viskuo .tikrai liuks. kazkas minejo,kad skraido afigenais laivais,o saudo is senoviniu patranku nu jo,bet juk tai animas, tai pasaka..

        Comment

        • mindzze
          Forumo vilkas

          • 2007 05 18
          • 375

          #19
          Ai girdėjau apie ši naime ,jau imu ir siunčiusi, aš buvaum mates jo AMV, fantastiškai padryta, labai patiko.

          Comment

          • slicKrox
            Catching some Zzzzs...




            • 2012 08 01
            • 2161

            #20
            Autorius KenYoo
            aprashymas tikrai labai grazus ir fainas, anime irgi shaunus.
            bet biski malonumo bus maziau ziurint anime jau zinant wisus weikejus ir scenariju
            Sutinku is dalies, bet cia pakankamai su galva viskas atskleista, ne taip kaip kituose... Beje, aprasimas tikrai nerealus!

            Kas liecia pati anime, tai gal menesi, jei nedaugiau, bijojau atversti jo pirmus epizodus. Labai bijojau tuos sunkiai suvokiamus ir nelogiskus kovos principus, kaip ir visa kita gyvenimo ir kovos buda... Na, bet tai fantasy ir savo sia ideja jis tikrai liks mano atmintyje. Kazkiektai biski panasus pasirode i filma: "The Chronicles of Riddick (2004)", kuris man labiau patiko, toks gal pagrindinis panasumas - Race of Necromongers ir kitkas.

            Kaip ir buvo mineta anksciau, bet isiziureti ir uzsikabinti uz jo prireike tikrai nemazai laiko... gal tik po 6ep. pajauciau, kad palengva itraukia i siuzeto linija ir rutuliuojamus ivykius. Gamta ir dangus nors ir pateiktas labai graziai, bet patis lektuvai, kurie buvo labiau panasus i antro pasaulinio karo ginklus, skraide ir atrode labai neestetiskai... nors ir paskutines kovos pakankamai suzavejo. KIekvienas veikejas kuom nors zavingas ir idomus, nors ir istorija itraukianti, bet pati pabaiga neitrigavo. Baigesi viskas labai nuspejamai... isskyrus Dio likima. Vienintelis veikejas, kurio asmenybeje isvydau tikrai kaika naujo ir idomaus... va jo vienintelio ir Lucciolos buvo labai gaila

            Rekomenduoju visiems atversti pirmuosius epizodus....

            Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2007-06-07, 18:38.

            Comment

            • GaNNaS

              #21
              fainas aprasimas, fainas anime (ivertinau 5), personazai gerai atskleisti, vaizdai fantastiski. na yra tiesa vietu kur nesuprantu kas cia daros, bet tai mano anglu kalbos spragos kaltos manyciau. Na tie keisti anachronizmai laivai skraido, o sautuvo ne orinio susikurt nesugeba keista, ir tie riflemenai kam jie oro musyje? jei butu abordazas koks tai ne tikis toli saudos kas per gyvosios jegos eikvojimas? duociau as ju generolams (sory strategiju zaidejo patirtis maistauja)
              Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2007-07-18, 07:36.

              Comment

              • Airiz
                מיד





                • 2004 01 09
                • 1656

                #22
                geras geras, nepatingejau prisiprashyt i svecius pas viena pazystama su namu kinu ir paziuret DYDZIAI >
                Peishimas geras, veikejai irgi, siuzetas idomus, vienas ish tu anime kuri puciau vos ne komines bukles per KAZAA
                o tai oi oi kaip uztrukdavo...

                Comment

                • Katsu
                  Hajimemashite



                  • 2007 01 18
                  • 192

                  #23
                  Last Exile, be abejonių, yra vienas geriausių nuotykių anime. Bei galima pridurti, kad tai taip pat vienas geriausių anime, 26-ių TV serijų formate. Būtent dėl pačio siužeto, kuris be jokio stabdymo ir bereikalingo gręžiojimosi atgal, labai efektyviai ir įdomiai išdėstytas per visus epizodus. Labai kruopščiai atidirbtas siužetas, kuriame galima rasti visa tai, kas privalo būti nuotykių žanro anime: skirtingos ir savitos kovojončios pusės, išsiskiriančios vis kitokiais technologiniais atributais; puikiai pavaizduotu distopiniu pasauliu; bei įdomiais veikėjais. Kai pasižiūri štai tokį išskirtinį anime, visada atmintyje išliks daug detalių. Vien tai, kad iki pat galo išlaikyta paslaptis dėl Exile tikrosios paskirties, yra labai sveikintina . Iki pat pabaigos neatslūksta įdomumas. O tiesa sakant, žiūrint paskutinius epizodus, tikrai pradeda norėtis, kad anime nesibaigtų... Muzika mano ausims buvo išskirtinė, o tos kartas nuo karto pasigirstančios folk melodijos labai pagyvina atmosferą. Ir OP bei EN temos labai tiko - tokios dvelkiančios melancholija... Kalbant apie personažus, bent man, Alex Raw personažas buvo iš labiausiai imponuojančių ir labai jau priminė The Count iš Gankutsuou: panašiai šalta ir atsiribojusi nuo kitų asmenybė. Lord Dio pradžioje buvo tikrai kažkaip juokingas veikėjas, nepaisant to, kad kaip The Guild atstovas jis buvo ir pavojingas (o gal pavojingas daugiau sau, nei kitiems ...) bei gerokai pamišęs... Mullin personažas irgi buvo iš tų antraplanių veikėjų, kurių progresą visoje istorijoje buvo taip pat labai įdomu stebėti. O šiaip, tiesiog trūksta žodžių, kalbant apie visų transporto priemonių dizainą šiame anime... Vanship

                  Comment

                  • arna
                    emptiness

                    • 2006 06 20
                    • 1064

                    #24
                    Puiki simbiozė tarp 3D (visa aplinka, visi judantys ir ne daiktai, 'lėktuvai' ir pan.) ir 2D grafikos (visi šio anime herojai). Labai maloniai žiūrisi. Išpildymo grafika aukštumoje.

                    Minusas - maždaug nuo 2/3 anime pradeda vis labiau panašėti į pasaką, kur "gerieji pradeda ir laimi". Tai ypač išryškėja paskutinėse serijose. Tad tiems, kam patinka logika ir aiškumas, šiame anime nuo "vidurio į galą" vis labiau bus jų (aiškumo ir ypač logikos) mažiau.

                    Ir principo šis anime labiau skirtas paaugliams ir jaunimui. Vyresni gali pasižiūrėti vien dėl puikios animacijos ir jos 3D triukų.

                    P.s.: taip ir nesupratau iki galo - Claus ir Sophia 'tik' pasibučiavo?

                    Comment

                    • arnoldass

                      #25
                      nezinau kaip kiti, bet man sis anime patiko vien uz orginaluma galim parasyti 5 balus .

                      Comment

                      • Petras
                        Senjougahara Fascination
                        • 2008 04 12
                        • 38

                        #26
                        Vienas iš mano mėgstamiausių anime kartu su Eureka 7. Liaupsių negailėčiau jam Piešimas su CG sujungta puikiai, dabartiniems anime tik mokytis

                        Comment

                        • Rutulis
                          Sup?
                          • 2008 06 15
                          • 13

                          #27
                          Vienas mano mylimiausių anime.

                          Comment

                          • Mao
                            a.k.a. Lzq

                            • 2006 07 25
                            • 223

                            #28
                            pastarasis matytas, ir vienas labiausiai sužavėjusių anime, kuriuos kadanors mačiau (įsirašau į top 5 xD). So, pradžia atrodė, jog daug nežada, apart mano mėgstamo stiliaus piešimą, bet kuo toliau, tuo šis anime mano snukį pritraukė arčiau ekrano. So, 10/10.
                            I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

                            Comment

                            • oathoflove
                              tik tai kas geriausia
                              • 2008 08 08
                              • 23

                              #29
                              ziurejau pries puse metu siaip toks isskirtinis ir idomus anime. Vienas is geresniu

                              Comment

                              • Viktoras
                                Rimtas forumo narys


                                • 2008 03 17
                                • 190

                                #30
                                Taip, piešimas tikrai išskirtinis. Gonzo tikrai stengėsi, bet... persistengė. Gražu, kai kuriama originali istorija, bet Gonziečiai, dėja, nusivažiavo. Tačiau už tikrai dideles pastangas - 4/5. Dar būtina paminėti ypatingo grožio garso takelį.

                                Comment

                                Working...