Peach Girl

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    Peach Girl

    Peach Girl


    Režisierius: Hiroshi Ishiodori
    Studija: Studio Comet
    Originalo autorius: Miwa Ueda
    Žanrai: komedija, drama, romantika, mergaitėms
    Transliacija: 08.01.2005 - 25.06.2005
    MAL reitingas: 7.51
    Trukmė: TV 25 ser. x 24 min.

    Opening / Ending / AMW




    Aprašymas: Kartais išvaizda būna apgaulinga ir Momo Adachi yra geras to pavyzdys. Įdegusi, ryškios ir, ką čia jau slėpti, kekšiškos išvaizdos mergaitė kuri iš tikrųjų yra visai gera, kukli ir drovi. Visiems taip užkliūnanti odos spalva yra visai ne soliariumo produktas ar fyfiškumas. Tiesiog ji užkietėjusi plaukikė. Mergaitė jau seniai myli Kazuya Toujigamori, bet negali jam prisipažinti nes jis tipo nemėgsta tamsiaodžių. Nieko nuostabaus, kad Momo kompleksuoja dėl savo išvaizdos. Kairi Okayasu yra pagarsėjęs plevėsa ir donžuanas. Jo įkyrus asistavimas trikdo mūsų gražuolę, bet kuriai mergaitei gali nepatikti simpatiško berniuko asistavimas? Kas dėl Sae Kashiwagi tai čia labai tinka posakis "kai turi tokių draugų tai ir priešų nereikia". Draugė siaubingi pavydi Momo populiarumo ir stengiasi jai pakenkti visomis įmanomomis priemonėmis. Aplink šiuos keturis personažus ir sukasi visas, jei taip galima išsireikšti, veiksmas. Meilė aišku yra gražu, bet pasirinkti ankščiau ar vėliau teks. Na visiems vis tiek neįtiksi.

    Nors daugeliui padarų su tam tikrais organais tarp kojų shoujo anime nežiūri, bet mane šis žanras negąsdina. Greičiau atvikščiai. Negąsdina manęs ir muilo operos. Turbūt dėl to, kad akmens amžiuje nebuvo Sopranų, Pretendento ar Kalėjimo bėglių, bet užtat buvo Vergė Izaura ir t.t., kuriuos žiūrėjo daugiau žmonių nei krepšinį. Bet net ir man šiame anime muilo yra per daug. Kas yra muilas? Retorinis klausimas, atsakysiu pats.^^ Tai intrigos, kvaili nesusipratimai, kibirai ašarų ir nelogiškas veikėjų elgesys. Vienžo tai mažai ką turi bendro su normaliais vienas kitą mylinčių žmonių santykiais.






    Teks prisipažinti, kad sučytinau. Maždaug ties 7 serija buvau nusprendęs anime trinti, bet prasukau paskutinę seriją ir apsigalvojau. Labai jau patiko Momo pasirinkimas. Gal vis tik nereikėjo? Nežinau.... Personažai čia įprasti. Mergaitė, du berniukai ir draugė. Momo šeip gal būtų ir nieko... Bent jau nepanaši į pilką pelytę apie kurią kažkodėl sukasi pulkas gražuolių. Didžiausia bėda pas ją su smegenimis. Būdavo, kad net pradėdavo rodyti charakterį ir loginį mąstymą, bet po to vis tiek viskas baigdavosi kvailais nesusipratimais ir aišku ašaromis. Kartais net Yuki iš Vampire Knight nublankdavo. Aišku situacija buvo sudėtinga - per daug pasisekė su kavalieriais, bet tai labai manęs neguodžia. Berniukai irgi ne ką geresni. Sae žiauriai užknisanti mergiotė, bet kuo toliau tuo labiau ją vertinau. Jei ne ********-intrigantė čia apskritai nebūtų į ką žiūrėt. Sae vienintelė kažkiek judino siužetą, kuris apskritai yra tiesiog siaubingas. Maža to jis begėdiškai save kopijuoja. 2x formatas jam yra ryškiai per didelis, o personažų skaičius per mažas. Techninė serialo pusė irgi nedžiugina. Per visą serialą taip ir nesugebėjau priprasti prie kreivai nupieštų burnų. Ir kam tie dryžiai ant veidų? Tiesiog paraudimo neužtenka? Užtat grimasos atrodė daug geriau.

    Reziumė: Paskaitęs komentarus nustebau. Nesitikėjau, kad net mergaitėms šis anime gali patikti. Bet visumoje ši kartą aš laimėjau. Eilinį kartą mano ir mergiočių skoniai nesutapo, bet šį kartą Momo pasirinko teisingai. Tai bent truputi kompensavo kančias bežiūrint ši anime.


    Peach Girl yra tokia muilina muilo opera, kad prieš ją nublanksta visi kiti shoujo žanro atstovai.






    Spoileris:
    23
    5
    34.78%
    8
    4
    17.39%
    4
    3
    21.74%
    5
    2
    17.39%
    4
    1
    8.70%
    2
  • Egle
    Naujokas
    • 2007 08 27
    • 24

    #2
    Is neturejimo ka veikti praeita vasara... per lietingas dienas.. perziurejau visas serijas... bet man sis anime nepatiko, nes js buvo per daug istestas ir tas jos pirmas vaikinas mane per nelyg nervino kazkoks meme.. suprantama jis norejo ja apsaugoti nuo diskriminuojanciu fotografiju, bet jis mane suerzino, kaip jis ja paliko.... Na duodu 1/5

    Comment

    • StValentine
      Naujokas
      • 2009 08 05
      • 7

      #3
      Hmmm, o man super patiko. Nesakau, kad nebuvo personažų, kurie manęs nenervino. Ką ten, kai kuriuos būčiau pati keptuve priplojus ^^ Ir taaaip, jų poelgiai tikrai nelogiški ir kvaili, ir taip niekas gyvenime nesielgtų, bet būkim realistai - kokie gi anime personažai elgiasi logiškai ir tikroviškai, a? Jau kai tokią išimtį pamatau anime, tai tas pesonažas būna mano "favorite"

      Be to, būtent tuo ir patiko, kad personažai patraukė savais charakteriais ir išgyvenimais, kad vienus pamilau, o kitų nekenčiau. Išties šį anime žiūrėdama patyriau daug daugiau emocijų nei bet kurį kitą, o tai jau kažką sako.

      Tai va, net nenumaniau, kad būta žmonių, kuris jiems taip siaubingai neįtiko. Na, bet nuomonės skiriasi, o taip ir turi būt.

      Comment

      • Lucion666
        Forumo maniakas

        • 2007 04 08
        • 430

        #4
        vel pradesiu ziuret anime del sio anime kazkaip labai jau sudomino
        p.S. neskaitykit viso aprashymo ir neziurekit amv, nes tik nuteikia neziurejimui
        Paskutinis pakeitimas nuo Lucion666; 2009-08-06, 06:05.

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2910

          #5
          Autorius Lucion666
          p.S. neskaitykit viso aprashymo ir neziurekit amv, nes tik nuteikia neziurejimui
          Nu va, aš taip stengiausi, o tu....

          Comment

          • Lucion666
            Forumo maniakas

            • 2007 04 08
            • 430

            #6
            Autorius Killerbee
            Nu va, aš taip stengiausi, o tu....
            o aš.. aš vistiek parsisiunčiau ir tj apsiglcn ziuresiu ;DD

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2910

              #7
              Autorius Lucion666
              o aš.. aš vistiek parsisiunčiau ir tj apsiglcn ziuresiu ;DD
              Tik gal balsuot iš anksto nereikėjo....

              Comment

              • Miyata
                Find your own sins, kid.



                • 2008 01 09
                • 452

                #8
                Mane irgi labai sudomino, tik bijau kad per daug dramos gali but

                Comment

                • Lucion666
                  Forumo maniakas

                  • 2007 04 08
                  • 430

                  #9
                  Autorius Miyata
                  Mane irgi labai sudomino, tik bijau kad per daug dramos gali but
                  perziurejau ~11 seriju, tai veiksmas vyxta mazdaug kaip meksikieciu serialuose, tik daug leciau kaip japonai iprate.. anyway.. vel anime ziuriu ;D
                  "Peach Girl yra tokia muilina muilo opera, kad prieš ją nublanksta visi kiti shoujo žanro atstovai." - tikra tiesa ;DD

                  Comment

                  • Sekirei
                    Rimtas forumo narys

                    • 2009 04 23
                    • 170

                    #10
                    SITAS MANO NUOMONE SUPER!!!
                    galvojau bus paprastas drama/romance anime.
                    Bet ta ideja apie pavydincia drauge tiesiog nerealu1!
                    perziurejau visus epizodus per 2 dienas. taip itrauke viskas kad negaliu!!
                    Situacija su momo ir sae isvis man labai primine mano situacija.. haha labai panasi.
                    Istorija labai idomi ir originali. Nera jokiu nuvalkiotu momentu kaip netycia uzkrito ir padejo ranka ant papo.. arba vejelis papute sijonelis pasikele ir yaay!! white pants.. -.-
                    Nu zodziu , labai rekomenduoju anime!!

                    Man tai sitas kazkodel ziauriai paitko!
                    Ta Sae tokia padla atrode! Labai isijauciau i siuzeta
                    duodu 10 balu sitam anime. Vienas is mano mylymiausiu. Cia jeigu meiles opera, tai bent su kazkokiom intrigom , o ne yprastas skystas romance..
                    Paskutinis pakeitimas nuo Bardakas; 2011-02-05, 12:56. Priežastis: pamiršai, kad jau komentavai?

                    Comment

                    • Deadalus
                      Forumo maniakas

                      • 2009 04 22
                      • 470

                      #11
                      Šiaip manga labai idomi buvo. Ir tas Kairi daugelyje vietų jai labai padėjo. Tik mangoje pačioje pabaigoje viskas išaiškėjo. Mane labiausiai užkabino tos draugės intrigos ir kaip Kairi ją išgelbėjo toje vietoje kur plaukimo varžybos buvo Jis kaip jos šešėlis yra Vien dėl mangos daviau 5/5. Pati pabaiga mangos buvo fantastiška Idomu ar tokia pati ir animė bus Sorry, kad postas ne į temą Dabar žiurdėmas anime kiek nustebau, nes šiaip to vaikinuko vardas yra Kiley, o vadina kažkaip kitaip. Idomiai čia.
                      Paskutinis pakeitimas nuo Deadalus; 2009-12-15, 10:19.

                      Comment

                      • Deadalus
                        Forumo maniakas

                        • 2009 04 22
                        • 470

                        #12
                        Idėtas jau ir linkomanijoje 5 zonoje Kas norės tas parsisius

                        Comment

                        • Miliukea
                          Naujokas
                          • 2011 08 24
                          • 27

                          #13
                          Peržiūrėjau per porą dienų, nors ir muilo opera man išspaudė ašarą, labai džiaugiuosi, jog Momo teisingai pasirinko, filmuko galia, ją norėjau tikrai pritėkšti. Sea tikrai šį filmuką pagerino, intrigų daug sukėlė ir panašiai, ji viena ryškiausių personų šiame anime. Buvo tiek lievų vietų, tiek man labai patinkančių, vertinu 4/5.

                          Comment

                          Working...