Girls Bravo

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    #16
    Autorius lolester
    Ten kazkuriam sezone zaide kazkoky geima tipo kur jei pralosdavai reikejo persirengineti i ka tau liepta ir t.t nu kazhkas pns..
    tai gal kas zinot,acimenat ir galit parasyt sito zaidimo pavadinima ?
    Striptizas

    Comment

    • Arniuxaz
      The Immortal
      • 2007 11 01
      • 14

      #17
      Dievinų šį anime. Brolis sako "Nesisiųsk nes pasakysiu mamai" bet dar nesake nes pats žiūri. Kol kas mačiau 15 serijų, 14 juokingiausia . Aš tai siunčiuosi šį ecchi per stage6.divx.com (user: suzzuki), divx grafika normali, ten dubbed, ir dar visokių anime yra.

      Comment

      • justukas

        #18
        toks visai neblogas anime man visai patiko nes istorija skiriasi nuo kitu ecchi ir romance bisky nors kaskas vistiek su ta moteru planeta stebuklinga vonia ir t.t. nes visi kiti su savo pagrindiniais personazais kurie tuei daug mergu nu daug mergu jy myli ir dazniausiai jo vardas buna yuuseke ar kaskoks ...suke

        Comment

        • mindzze
          Forumo vilkas

          • 2007 05 18
          • 375

          #19
          Autorius justukas
          toks visai neblogas anime man visai patiko nes istorija skiriasi nuo kitu ecchi ir romance bisky nors kaskas vistiek su ta moteru planeta stebuklinga vonia ir t.t. nes visi kiti su savo pagrindiniais personazais kurie tuei daug mergu nu daug mergu jy myli ir dazniausiai jo vardas buna yuuseke ar kaskoks ...suke

          Geras pastebeimas su yuuseke, arba sasuke raba visa varda sudaro kokios rtys raides
          Paskutinis pakeitimas nuo mindzze; 2008-01-07, 14:11.

          Comment

          • Evil_of_Darknesz
            Suicide is painless...

            • 2006 04 09
            • 998

            #20
            Sitas anime apsoliuciai, be siuzeto nu dar uz istorija kazka galima duot, bet pagrindins veikejas, perdaug "angeliskas" tiek papu ir neivieno nesinori jam pagriebt, nu tada sakyciau jis gejus ir dar beto labai uzknisa kai berna igarsina boba 5/10

            Comment

            • kuriko
              BAaakemono !
              • 2007 08 14
              • 15

              #21
              hmmm... girls bravo.. tai mano antras... nea... trecias ziuretas hentai.. xDDD dievinu si anime.. ^^
              http://myanimelist.net/animelist/Kuriko

              Comment

              • Evil_of_Darknesz
                Suicide is painless...

                • 2006 04 09
                • 998

                #22
                Autorius kuriko
                hmmm... girls bravo.. tai mano antras... nea... trecias ziuretas hentai.. xDDD dievinu si anime.. ^^
                Mazytis pataisymas tai ne Hentai, o Ecchi, ecchi nuo hentai skiriasi tuo, kad jame nebuna sexo scenu.

                Comment

                • mindzze
                  Forumo vilkas

                  • 2007 05 18
                  • 375

                  #23
                  Autorius kuriko
                  hmmm... girls bravo.. tai mano antras... nea... trecias ziuretas hentai.. xDDD dievinu si anime.. ^^
                  Jai tai tau buvo hentai , tai as Roladas Pxas, bet tikesime skad tu suklydai, tad apsilankyk cia http://www.animezona.net/forum/showt...ighlight=ecchi ir suprasi, gal?

                  Comment

                  • Apriliuke
                    Narys

                    • 2007 07 02
                    • 64

                    #24
                    Dar vienas anime kur pagrindines herojes tai nuostabios grazuoles ir su dideliais papais kartais vaikinai prisiziureje tokiu anime tik ir troksta tureti mergina dailia kaip saldainiukas ir diziakrute!!!!!( O merginos ima delto grauztis ) Bet taip tai anime neblogas lengvam pasisedejimui ir laiko praleidimui !!!!
                    Forumo rėksnė.

                    Comment

                    • AKUJI-SAN
                      Anime narkomanas ;-)
                      • 2008 02 16
                      • 190

                      #25
                      "Pažaiskime,alergiškasis berniuk"

                      Alergiškas berniukas,keturios merginos paskyrusios save jam ir jokios aiškios nugalėtojos!Čia apie abu sezonus.
                      Išbraukim turtuolį-iškrypėlį,asmens sargybinę-lesbietę---anime sutrumpėtų,taptų įdomesnis,ect.

                      Comment

                      • Parade
                        Bokura jika!

                        • 2008 11 19
                        • 36

                        #26
                        Visas anime gan geras tik 1dalykas nepatiko tas pagrindinis bernas kazkox pastumdelis ir maziukas palyginus su panom.

                        Comment

                        • ciombiukas
                          Forumo maniakas




                          • 2009 09 18
                          • 463

                          #27
                          Man sitas anime tikrai patiko, nzn del ko bet tikrai sudomino. Zinoma pakeitimu gali buti jame, pvz pagrindinis herojus labai daznai uzknisdavo, bet tai netrukde ir dar galejo buti daugiau veiksmo Seirene, nes viskas tik zemei ir vyko. Bet atmetus kelis nekokius dalykus sis anime tikrai neblogas (kaip harem zanro).

                          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                          Comment

                          • Mefisto
                            Šventas velnias ^.^
                            • 2010 02 18
                            • 30

                            #28
                            8/10, verta peržiūrėti Smagi, neblogai piešta ecchi - komedija

                            Comment

                            • demoniacman666
                              Forumo vilkas

                              • 2008 04 16
                              • 368

                              #29
                              Puikus pavyzdys kaip keiciasi zmogaus skonis. Kazkada pries daugybe metu tai buvo pirmas mano matytas haremas, ir tada jis mane suzavejo bei patrauke laipteliu arciau savo dabartines anime manijako stadijos. taciau su laiku zmogus turbut igauna proto, ir dabar perziurejes supratau kad sis anime turi visus minusus kuriu labiausiai nekenciu tokio tipo "kuriniuose". Pirma, visiskas paslemekas pagr. herojus (liga nepasiteisinimas). Antra, smurtaujancios mergos (kotai mazochizmas netraukia). Trecia kvaili ir nuvalkioti bajeriai bei personazai. Geriausiu atveju vidutiniskas piesimas, kvailas siuzetas ir t.t. Bet visgi izvelgiau ir keleta pliusu, tai kartais visai nusiseke bajeriai (gaila bet tik kartais), nors ir tupos bet visgi grazios mergos (turbut paauglystei labiausiai suviliojes aspektas ) ir Fukuyama (megstu iskrypelius). Taigi pridejus nostalgijos faktoriu duodu 3/5, kitaip vargiai ir 2 gautu...

                              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                              Comment

                              Working...