Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Eizenhaimas
    Naujokas
    • 2013 01 02
    • 23

    #46
    Sveiki visi tie kam patinka FMA. Gal kas žino kokių gerų naujienų, tarkim ar ruošiamasi kurti tolimoje ateityje ar artimoje, ką nors kas susiję su FMA anime ? būtų įdomu sužinoti ko nors nauja

    Comment

    • Miesto_Druidas
      the journeyman



      • 2010 08 17
      • 1515

      #47
      Autorius Eizenhaimas
      Sveiki visi tie kam patinka FMA. Gal kas žino kokių gerų naujienų, tarkim ar ruošiamasi kurti tolimoje ateityje ar artimoje, ką nors kas susiję su FMA anime ? būtų įdomu sužinoti ko nors nauja.
      O verta ką nors kurti dar šioj frančizėj? Jei manga baigėsi, anime pagal manga sukurtas, o side story filmai pilnai nepateisina nei fanų vilčių, nei matyt įdėtų pastangų. Aišku po Brotherhood pabaigos, kažkaip pagalvojau jog būtų įdomus tęsinys (tas visgi reiškia jog FMA:B nenusivyliau ir gal net norėčiau kažko dar toj visatoj, ir su šiais veikėjais), bet kad manga baigėsi ir autorė dabar dirba prie kitos, visai kitokio pobūdžio mangos - Silver Spoon, jo anime adaptacija bus, ir jau greičiausiai vasarą.

      Comment

      • Draconica

        #48
        Nesvarbu, kad manga baigėsi. Esmė tame, kad bent jau aš manau, kad šis šulinys jau išsemtas.

        Comment

        • Miesto_Druidas
          the journeyman



          • 2010 08 17
          • 1515

          #49
          Autorius Draconica
          Nesvarbu, kad manga baigėsi. Esmė tame, kad bent jau aš manau, kad šis šulinys jau išsemtas.
          Kad tokį šulinį galima semti ir semti. Pasaulis dar kupinas nuotykių ir galimybių, sumanus autorius dar galėtų pasakoti ir pasakoti istorijas, vyksiančias nebūtinai Amestris, dar yra Xing, ir krūva kitų šalių toje visatoje, kuriose nebuvome, bet broliai pabaigoje išsiruošė keliauti. Aišku, kartais to daryti geriau išvis nereikia. Pavyzdžiai: Last Exile, greičiausiai Eureka Seven.

          Comment

          • ciombiukas
            Forumo maniakas




            • 2009 09 18
            • 463

            #50
            Na ir aš pagaliau pažiūrėjau ši kūrinėli, viena galiu pasakyt, originalas buvo daug, daug geresnis, Brotherhood, buvo toks, meh, tikrai neįtraukė kaip pirmasis, žinoma dauguma sako, kad čia pabaiga geresnė ir, kad pirmasis Fullmetal nepabaigtas, tačiau jau geriau man tas nepabaigtas Full, nei šis perdirbinys. Jau seniai nebuvau rašęs AZ, tačiau dėl šio anime net nepatingėsiu parašyti, GERIAU NEBŪČIAU ŽIŪRĖJES, manau, kad daugelyje vietų pirmas šis anime stovi nepelnytai, yra už jį daug geresnių, ir netgi, kaip minėjau prieš tai, jo pirmtakas, originalus FullMetal Alchemist turėtu būti aukščiau už šį. Žinoma čia tik mano nuomonė ir aš kitiems jos tikrai nebruku. Dėkui už dėmesį, iki kadanors

            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

            Comment

            • Orfėjas
              Rimtas forumo narys

              • 2011 09 22
              • 151

              #51
              Autorius ciombiukas
              Na ir aš pagaliau pažiūrėjau ši kūrinėli, viena galiu pasakyt, originalas buvo daug, daug geresnis, Brotherhood, buvo toks, meh, tikrai neįtraukė kaip pirmasis, žinoma dauguma sako, kad čia pabaiga geresnė ir, kad pirmasis Fullmetal nepabaigtas, tačiau jau geriau man tas nepabaigtas Full, nei šis perdirbinys. Jau seniai nebuvau rašęs AZ, tačiau dėl šio anime net nepatingėsiu parašyti, GERIAU NEBŪČIAU ŽIŪRĖJES, manau, kad daugelyje vietų pirmas šis anime stovi nepelnytai, yra už jį daug geresnių, ir netgi, kaip minėjau prieš tai, jo pirmtakas, originalus FullMetal Alchemist turėtu būti aukščiau už šį. Žinoma čia tik mano nuomonė ir aš kitiems jos tikrai nebruku. Dėkui už dėmesį, iki kadanors
              Tavo žiniai Brotherhood ir yra originaliai ėjęs pagal mangos istoriją, tai pirmasis leidimas buvo perdirbinys...

              Comment

              • ciombiukas
                Forumo maniakas




                • 2009 09 18
                • 463

                #52
                Autorius Orfėjas
                Tavo žiniai Brotherhood ir yra originaliai ėjęs pagal mangos istoriją, tai pirmasis leidimas buvo perdirbinys...
                Bet pirmas buvo pirmas, as nekalbu man tas pats, ar palei manga ėjo ar ne, man šitas yra pirmojo perdirbinys.

                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                Comment

                • arna
                  emptiness

                  • 2006 06 20
                  • 1064

                  #53
                  Priešistorė.
                  Spoileris:
                  Po nesėkmingų paieškų pasižiūrėti ką nors įdomaus iš naujesnių anime, nusprendžiau grįžti prie klasikos; galvojau užmesiu akį į prieš daug metų matytą FMA. Ir kaip nustebau, kai supratau, kad tai, ką dabar žiūriu yra nevisai tas pats FMA. Tai tarsi senosios FMA šiuolaikinė, rekonstruota, papildyta versija su visai kita istorija ir tuo labiau visai kita pabaiga. Režisieriai nusprendė sukurti pagerintą FMA versiją. Kiek naujasis FMA geresnis palieku spręsti kiekvienam jums asmeniškai. Man - patiko. Tačiau čia pasigedau kai kurių homunkulų išvystytų charakterių kurie buvo "senajame" FMA; pvz. Aistros ir Alkio nuotykių. Ši homunkulų pora senajame FMA dažnai pasirodydavo įvairiose serijose ir jų istorijose (kiek aš prisimenu). Ir Aistra buvo vienas žaviausių blogiukų personažų. Ir jos žūtis (kaip ir nuotykiai) visai kitokia nei naujajame FMA. Tad skirtumų tarp senojo ir naujojo FMA tikrai yra daug; vien pabaigos jų visai skirtingos.

                  Pliusai.
                  Spoileris:
                  "Fullmetal Alchemist: Brotherhood" visom prasmėm puikus šio anime žanro pavyzdys. Puikūs personažai, puikus piešimas, puiki istorija, puiki loginė siužetinė struktūra, kuri daugiau mažiau tolygiai vystoma per visą šį gana netrumpą 64serijų anime serialą. Tad visuma, bendras įspūdis tikrai geras. Tarp privalumų galiu paminėti ir tai, kad čia nėra tiek daug naivių kvailų serijų, kurių sunkiai išvengia dažnas daugiaserijinis anime, ypač fantasy žanre.


                  Minusai.
                  Spoileris:
                  Asmeniškai man iki 50serijos viskas buvo OK. Po 50serijos siužetas pradėjo silpnėti ir visa laimė, kad tai truko tik 14serijų. Kodėl? Jei trumpai - serijos pradėjo po truputį "popsėti". Galiausiai finalinė Edwardo ir Tėvo dvikova buvo, kaip čia pasakius.... na patys pasižiūrėkite. Visas serialas buvo daugiau mažiau protingas, tačiau niekaip nesupratau kaip, kokiu būdu atsirado tas pats pirmasis homunkulas kolboje? Kas buvo tie kūrėjai, kas su jais atsitiko ir t.t. ir pan. Tai pakankamai rimta priežąstis šia tema sukurti dar vieną FMA naują serijų dozę. Prie minuso priskirčiau ir tai, kad kai kurias istorijas ar jų personažus suprasi peržiūrėjęs tik senajį FMA.
                  Dabar nelabai suprantu kokia prasmė yra jau sukurtų "Conqueror of Shamballa" ir "The Sacred Star of Milos"(kurio dar nemačiau) pramė, kurie yra senojo FMA tęsiniai filmų pavidale.

                  Reziumė. Jei mėgstate nekvailą gerai išvystytą siužetą, nuotykius, magiją, intrigas, kovas, fantasy - šis anime jūsų. Tik prieš pradėdami žiūrėti "Fullmetal Alchemist: Brotherhood" būtinai pasižiūrėkite "senąjį" "Fullmetal Alchemist" kuris papildys "naująjį" savo nekuriomis "senomis" istorijomis. Šis anime tinka visiems žiūrovams, kurie jaučiasi jauni širdyje.

                  Įvertis: 5/5 arba 9/10.

                  Comment

                  • Hikari_
                    Mental

                    • 2008 02 27
                    • 981

                    #54
                    Naaa... Šiaip ''naujasis'' FMA yra pagal manga, o senojo tiktai dalis

                    Comment

                    • arna
                      emptiness

                      • 2006 06 20
                      • 1064

                      #55
                      Autorius Hikari_
                      Naaa... Šiaip ''naujasis'' FMA yra pagal manga, o senojo tiktai dalis
                      Hikari_, gali būti, tačiau kai nežinau mangos, remiuosi ir išvadas darau tik tuo ką rodo anime tv ekranas.

                      Comment

                      • Miglaja
                        Cute potato ~


                        • 2007 12 16
                        • 551

                        #56
                        Daviau sau pažadą peržiūrėti all time best rated anime in MAL TOP10.

                        FMA:Brotherhood metai iš metų būdavo viršūnėje. Negaliu patikėti, kad prireikė net 8 metų, kad pagaliau prisiversčiau pažiūrėt šitą anime...
                        O jis viršūnėje yra visiškai pelnytai.

                        + Veikėjų įvairovė. Kiekvienas atras sau patinkantį veikėją. Bet esmė ne tai. Svarbiausia - sugebėjimas pakeisti žiūrovų nuomonę apie tam tikrus veikėjus. Jei pradžioje tau patiko vienas personažas, pabaigoje tu gali jo nekęsti. Ir atvirkščiai.Tokį persilaužimą gali sukurti tik talentingi scenarijaus autoriai.

                        + Istorija. Alchemijos tematika ne itin dažnai sutinkama. O stebint istoriją giliai susijusią su alchemija - neapleidžia jausmas, lyg pats mokytumeisi kažkokio naujo mokslo anime pagalba (na gal čia tik man). Beje, šita istorija turi net kelias siužetines linijas (o kelias kurti vienu metu, išlaikyti susidomėjimą ir nepamesti loginės sekos yra sunkus darbas, tad dar kartą ploju kūrėjams už "nepasišiukšlinimą). Dauguma shouneniškų anime vadovaujasi lengvesniu principu - viena arka = viena siužetinė linija. Baigiam arką, pradedam naują...ir t.t.

                        + Garso takelis. Kartais atrodė, lyg kokią didingą Star Wars franšizę stebėčiau. Garso takelis didingas, simfoninis. Puikiai padėjo kurti atmosferą.

                        + Keliamos idėjos.
                        Arba kaip kiti pavadintų moralu. Išaukštinama draugystė (kaip ir daugumoj shouneniškų anime). Broliška meilė. Pasiaukojimas. Tolerancija. Egzistencinės problemos ( ko kiekvienas žmogus nori iš gyvenimo ? Kokia jo paskirtis šioje žemėje ?). Galima vardinti ir vardinti..

                        + Pabaiga.
                        Kartu ir truputį netikėta, kartu ir tikėta. Nenuvylė. O tai yra labai svarbu, kai peržiūri daugiau nei 60 epizodų ir sugebi pabaigoj likti neapgautas ir visai patenkintas.

                        FMA : Brotherhood - neabejotinas adventure/ fantasy žanrų elitas 10/10
                        Net gėda, kad anksčiau nepažiūrėjau...
                        Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

                        Comment

                        • demoniacman666
                          Forumo vilkas

                          • 2008 04 16
                          • 368

                          #57
                          Pirmas FMA buvo geras, o šitas dar geresnis. Man tik minusas šioks toks buvo pati pradžia serialo. Kai jau esi kazką matęs kartą tai kad ir kaip norėtum, dalis įdomumo dingsta, nors čia padėjo tai, kad daug kas buvo pakeista kaip suprantu siekiant atidžiau sekti manga. O šiaip 5/5, bravo, netgi ašarėlę išspaudžiau pabaigoje.

                          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                          Comment

                          • nemesis
                            Super mega ultra rašytojas

                            • 2010 11 08
                            • 1178

                            #58
                            Alchemisto TV serijų leidimas užsibaigė 2010 metais, tai reiškia, kad nuo tada kai paskutinį kartą jį žiūrėjau praėjo nei daug nei mažai - 7 metai, tad tada buvau kažkur tokio amžiaus kaip pagrindinis herojus Edas. Siužetą sunkiai beatminiau apart labiau įsidėmėjusių youtubės klipų ar mėmių. Galbūt šito krešulio smegenyse ir nebūčiau išjudinęs, jei ne su kolega atliktas equivalent exchange, kurio pasakoje jam nenuskilo labiau, įstrigo 20 metų senumo 110 epų politinėje dramoje . Anyway, grįžtam prie FMAB. Pabaigęs anime įsijungiau malą, jame radau įvertinimą - 9 ir jį ištaisiau iki dešimties. Kodėl? Nes per tiek laiko sukauptos žiūrėjimo patirties ( žinau, galima rast ir ką įdomiau nuveikt) neradau geriau atlikto battle shonen, tad tik natūralu jį prilyginti etalonui. Taip darbas netobulas ir turi savų minusų, bet nejutau, kad juo mėgavausi mažiau nei tada kai žiūrėjau pirmą kartą. Aišku, to pasitenkinimo priežastys skyrėsi nuo tada ir dabar patirtų, tai tik parodo koks universalus šis darbas yra savo žanro ribose. Net veikėjai tie, kurie labiau patiko per pirmą peržiūrą, nublanko prieš kai kuriuos, kurie tuo metu visiškai nedomino. Tai va tokia trumpa retrospektyva į FMAB ir bėgantį laiką. O kitkas daugmaž išdiskutuota, nematau reikalo per daug gilintis.

                            Comment

                            Working...