Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #16
    Autorius Semashke
    siužetas pagal mangą , o ne iškraipytas kažkieno, and that's that
    Ir ką? Kuom geras šitas tipinis shoneniškas siužetas? Kad mangos?

    Comment

    • Semashke
      U can call me Sema



      • 2009 01 16
      • 425

      #17
      Autorius Killerbee
      Ir ką? Kuom geras šitas tipinis shoneniškas siužetas? Kad mangos?
      Spoileris:
      Tiesiog pabaiga to sukurto nepatiko, plius dar iš Mustang padarė kone evil vilain =] nesakau, kad tik nuo to, kad pagal mangą yra geriau, bet šis pagal mangą man patiko labiau
      semashke.deviantart.com BLACKOUT

      Comment

      • Ozis

        #18
        Autorius Semashke
        Spoileris:
        Tiesiog pabaiga to sukurto nepatiko, plius dar iš Mustang padarė kone evil vilain =] nesakau, kad tik nuo to, kad pagal mangą yra geriau, bet šis pagal mangą man patiko labiau
        Spoileris:
        O man kaip tik patiko Mustangas pirmajame FMA. Ir nepasirode jis man ten toks evil. Jo tikslas ten tiesiog buvo padaryti tvarka pagal save. Ir be jokiu "shounenisku" tikslo formalavimu kaip kad Brotherhood - "kad visi butu laimingi".

        Nors pats Brotherhood man patiko, bet kai kurie dalykai sioje realizacijoje erzino. Shouneniskumas ir mangos sekimas sugadino potencialu nerealu sedevra (na bet sedevras jis yra ir toks koks yra). Buvo daug kvailu, nenaturaliu ir neapmastytu sprendimu (pvz. kodel May gryzo su Envy? juk Envio argumentai tiesiog buvo tokie "stiprus", kad net keista). Buvo perdaug personazu goody-goodiskumo (pvz. Grydo antrojo ir Mustango motivacijos). Tikejausis, kad sias spragas uzlipdys manga, bet ...

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2910

          #19
          Autorius Semashke
          Spoileris:
          Tiesiog pabaiga to sukurto nepatiko, plius dar iš Mustang padarė kone evil vilain =] nesakau, kad tik nuo to, kad pagal mangą yra geriau, bet šis pagal mangą man patiko labiau
          Spoileris:
          Mustangas? Evil? Matyt mes skirtingus FMA žiūrėjom. Antrame seriale šis veikėjas tikrai yra kietesnis, bet viską gadina per didelis gerumas. Va čia ir pritrūksta truputi evil'iškumo. Pirmo serialo pabaiga negalėjo nepatikt, jos tiesiog nebuvo. Nors kiek pamenu filmas pakrypo visai įdomia linkme. Kita vertus BS turi pabaigą, bet kas iš to? Ji absoliučiai primityvi.

          Comment

          • Evil Mastermind
            Just Evil

            • 2009 02 24
            • 154

            #20
            Autorius Killerbee
            Spoileris:
            Mustangas? Evil? Matyt mes skirtingus FMA žiūrėjom. Antrame seriale šis veikėjas tikrai yra kietesnis, bet viską gadina per didelis gerumas. Va čia ir pritrūksta truputi evil'iškumo. Pirmo serialo pabaiga negalėjo nepatikt, jos tiesiog nebuvo. Nors kiek pamenu filmas pakrypo visai įdomia linkme. Kita vertus BS turi pabaigą, bet kas iš to? Ji absoliučiai primityvi.
            Ne tik primityvi, bet ir neįtikėtinai idiotiška. Logikos klaidos ir moralizavimas tiesiog akis bado. Viena iš akivaizdžiausių logikos klaidų:
            Spoileris:
            Kai jau Father viską padarė, ką reikėjo, kodėl jis tiesiog neužmušė visų 5 sacrifices??? Jam jų reikėjo gyvų tik iki ritualo pabaigos. Bet neee, geriau pavaizduokim, kokie mes evil ir kieti ir nieko nedarykim 5 savo mirtiniems priešams, nors galėtumėm juos užmušt piršto krustelėjimu. O iš to sekė tokios idiotybės kaip milijonų žmonių prikėlimai ir vos ne visagalės būtybės sutriuškinimas kumščiu į snukį bei eiliniu moralu ant viršaus. Apgailėtina.
            Ankščiau buvau netgi visai didelis FMA fanas, bet tokia pabaiga sunaikino bet kokią man likusią pagarbą šitai serijai. Iš tiesų, senojo anime pabaiga (bei, tiesą sakant, visa antra pirmojo anime pusė, kuri buvo jau grynai anime kūrėjų sugalvota) buvo kur kas geresnė, įdomesnė ir nenuseilėta xD Rimtai, vieta, kai
            Spoileris:
            Edas išlenda į Londoną ir pamato virš savęs kaizerio cepelinų flotilę, jei gerai pamenu
            buvo viena labiausiai netikėtų ir intriguojančių ever. Ir jo, Mustangas pirmam anime niekad nebuvo nė už ką evil, bet ir originalioj istorijoj bei naujam anime nėra panašus į visišką self-righteous susireikšminusį durnelį, kaip Edas. Tiesą sakant, jei jis būtų buvęs pagrindinis veikėjas ir istorijos siužetas būtų sukęsis apie jo masterplan'ą užimt valdžią, būtų gavęsi ir žymiai įdomiau, ir geriau, mano galva

            O šiaip... galėtų kas sukurt daugiau steampunk žanro anime/mangų. Tik be jokių kvailų moralizavimų ar neįtikėtinai prastų pabaigų xD
            Ph'nglui mglw'nafh C'thulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2910

              #21
              Autorius Evil Mastermind
              Ne tik primityvi, bet ir neįtikėtinai idiotiška. Logikos klaidos ir moralizavimas tiesiog akis bado.
              Apie logika geriau jau negalvot. Pagal geriausias holivudo tradicijas blogis daro viską, kad tik gėris laimėtų.....

              Comment

              • Semashke
                U can call me Sema



                • 2009 01 16
                • 425

                #22
                Jo, tik ta vieta, kur
                Spoileris:
                Father bandė ''susijungt'' ar kaip ten su dievu ,mane nužudė. Susijungt bando šimtmečius, planuoja, daro, o per penkias min. viską praranda... tikėjaus kažko labiau ''WOAH''su trenksmu XD

                Ir dėl Mustang- gi ant jo suvertė Winry tėvų žūties kaltę pirmam FMA. Well, čia tik mano nuomonė, mane pakankamai tenkino tokia pabaiga, kitus gal ne
                semashke.deviantart.com BLACKOUT

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2910

                  #23
                  Autorius Semashke
                  Ir dėl Mustang- gi ant jo suvertė Winry tėvų žūties kaltę pirmam FMA. Well, čia tik mano nuomonė, mane pakankamai tenkino tokia pabaiga, kitus gal ne
                  [/SPOILER]
                  Chm, o antrame nesuvertė? Davė aiškiai suprast, kad visi alchimikai dalyvavę kare yra nusikaltėliai...

                  Comment

                  • Evil Mastermind
                    Just Evil

                    • 2009 02 24
                    • 154

                    #24
                    Nusikaltėliai ne nusikaltėliai - čia net kvaila ginčytis. Kare gi visi žudikai. Tad vargu ar galima kaltint Mustangą už tai, jog
                    Spoileris:
                    nužudė Vinri tėvus (pirmas FMA) ar supleškino velniažin kiek arabų (antras FMA)
                    - įsakymai yra įsakymai xD
                    Ph'nglui mglw'nafh C'thulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2910

                      #25
                      Autorius Evil Mastermind
                      Kare gi visi žudikai. Tad vargu ar galima kaltint Mustangą už tai, jog
                      Spoileris:
                      nužudė Vinri tėvus (pirmas FMA) ar supleškino velniažin kiek arabų (antras FMA)
                      - įsakymai yra įsakymai xD
                      Va tik ten ne karas buvo, o greičiau genocidas. O šeip aš sutinku, teisti ant sofutės sėdint lengva......

                      Comment

                      • Evil Mastermind
                        Just Evil

                        • 2009 02 24
                        • 154

                        #26
                        Autorius Killerbee
                        Va tik ten ne karas buvo, o greičiau genocidas. O šeip aš sutinku, teisti ant sofutės sėdint lengva......
                        Šiaip tai normalus karas buvo, tik anime to nelabai parodė, nes visą mangos volume'ą apie tą karą sukišo į vieną seriją iškirpdami gal 60% siužeto xD Tik pačioj pabaigoj, kai išivalitai jau pasidavė, prasidėjo genocidas. Be to, netgi tada, ką Mustangui reikėjo daryt? Dezertyruot, būt medžiojamam už tai ir amžiams atsisveikint su savo ambicijom? Vargu, ar tai būtų atnešę bet kam naudos, nors turint galvoje šito anime/mangos moralą, kad joks tikslas nepateisina priemonių (nelogiškiau ir būt negali, ypač kai Elrikai turėjo neįsivaizduojamai daug galimybių pasinaudot filosofiniu akmeniu ir viską baigt, bet neee, mes to negalim padaryt, nes dėl šito akmens mirė nežinia kiek žmonių ir dabar jo viduje kankinasi... o tai nelogiška galvot, kad jei to akmens nepanaudosi, tų žmonių aukos bus betikslės + jos ten kankinsis nežinia kiek? logikos 0...), gal Arakawa ir norėjo parodyt Mustangą kaip blogietį biškį xD
                        Ph'nglui mglw'nafh C'thulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

                        Comment

                        • ewlds
                          hard to understand
                          • 2009 02 14
                          • 120

                          #27
                          Na as nesivelsiu i gincus kuris fma geresnis, nes praita versija maciau tikrai labai senai ir praktiskai nelabai pamenu ka ten rode.. bet kiek pamenu ten kai kurie siuzeto vingiai ir pabaiga man nepatiko. Sitas fma tokiu trukumu neturi ir man asmeniskai viskas jame paliko labai stipru teigiama ispudi. Todel 5/5
                          ^_^

                          Comment

                          • Noli ••
                            Naujokas
                            • 2010 08 14
                            • 3

                            #28
                            Nezinau , kodel visiems Brotherhoodas geresnis uz senaji FMA ? Pavyzdziui man senasis patiko labiau . Visgi patrauke mane tas mistiskumas . Na , jau senokai ji ziurejau , tai pavyzdziu duot negalesiu .

                            Comment

                            • AnjuChan69
                              @lchemyFre@k
                              • 2009 11 05
                              • 8

                              #29
                              Sia anime galeciau ziuret ir ziuret arba kalbet ir kalbet apie ja. geriausias anime ka galiu pasakyti yra ir klaidu ir visokiu nesamoniu daug iskarpimu bet visa kita yra gerai o .o manga dar eina iki sioliai tai dar galima tiketis nauju seriju + kai dar uzsimine kurejas kad ant kaledu laukia staigmena bet ta staigmena tai bus filmas datesimas kaip broliai per naujo mokesi alchemijos bet kitokios as tos dalies taip ir nesupratau dabar dar manga datesiama yra jau 109 chapteris awessome ;D beprotiskai geras anime 10/10 nepasigailejau ji ziurejus nors tai kaip sakant buwo pirmas mano anime ;D ir pats geriausias is visu

                              Comment

                              • Siroiokami
                                Narys

                                • 2010 09 22
                                • 67

                                #30
                                As labai dziaugiuosi, kad pirmasis full metal buvo ne pagal manga, nes dabar turime du panasius ir tuo paciu skirtinggus darbus, vetrus demesio.
                                Sunku butu pasakyti kuris geresnis. Abu turi vienodas pagrindines mintis, bet skirtingus endingus. Man labiau patiko FMA brotherhood, nes tai yra naujesnis darbas, o FMA ispudziai jau ganetinai isblese.
                                FMA Brotherhood tikrai skiriasi nuo savo anime tipo pirmtako FMA. Todel labai rekomenduoju ji pasiziureti maciusiems tik FMA.
                                Skeptiko rezimas

                                Comment

                                Working...