Fruits Basket

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Džiro sesė
    X - Crime of visual shock


    • 2005 11 12
    • 604

    #16
    Arigatoo! Esu perskaičiusi 18 volumų, o dabar paaiškėjo, kad jų dar daugiau... uf, ką gi skaitysim, skaitysim....

    Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

    Comment

    • one-off_fan
      Anime Otaku

      • 2006 06 07
      • 51

      #17
      Autorius Raziel
      jokiu oficialiu ziniu apie antra sezona dar neteko matyt, bet gerbejai gana intensyviai bombarduoja anime studijas su prasymais sukurti dar viena sezona, taigi paklausa gana didele ir nenustebciau jei atsirastu antras sezona artimiausiu metu. Kai buvo kuriamas Fruits Basket, manga vis dar buvo leidziama, todel studija, matyt nenoredama pernelyg 'nuvaziuoti y lankas', uzbaige anima gana nepatenkinamai, palikusi ji lyg ir 'kabeti'. Siuo metu manga, atrodo, pabaigta (ar bent jau nuejusi gana toli nuo tos vietos, ties kuria buvo uzbaigtas animas). Taigi, kalbos apie antra sezona, kol kas, yra gandai, bet jie turi tikrai nemaza galimybe virsti tikrove imo...
      Akivaizdu, kad pratesimo nebus... Tai buvo skelbta net televizijoje (turiu omeny Japonijoj)... Keisciausia tai, kad jie neisvardino priezasciu...
      sigpic
      Celebrate for ANIME

      Comment

      • hanaretsu
        Beealzebub
        • 2006 08 19
        • 135

        #18
        jei tesinys eitų pagal mangą reiktų rody kaip pas mus dabar FMA rodo turiu pripažint kad anime patiko, bet manga pranoko visus lūkesčius, tokių siužeto posūkių tikrai nesitikėjau.beje viena iš nedaugelio mangų kurių pabaiga buvau paenkinta ir kuri buvi išbaigta, jokių priekaištų.
        ("T" klavišas beveik numirė, gal reikų maisto asargas ir klaviatūtos išvaly? jei klaidų daug prašau nekreipt dėmesio)

        Comment

        • narusegawa

          #19
          a! fruits basket paziurejau as visai neseniai. ir man LAAABAI patiko. labai labai(nors,tiesa pasakius, neiskarto.pradejo patikti nuo 3serijos). turbut dabar jis esti vienas geresniu mano matytu daugiaserijiniu anime filmuku.
          dievaz. is paziuretu 26 seriju ,verkiau per daugiau nei puse. .D
          na taip taip. tai mano problemos,as labai jautri ziurint anime, anyway. sitas anime labai geras.
          Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2007-08-27, 20:33.

          Comment

          • mindzze
            Forumo vilkas

            • 2007 05 18
            • 375

            #20
            Man ne itin patiko sitas anime , nors peisimas ,personazai neblogi . Gal todel, kad man pasirode vaikiskas stenarijus. duodu 2 blaus

            Comment

            • redragon
              Narys

              • 2007 03 22
              • 41

              #21
              Volumu išvyso 23, o ch 136.
              Parsisiusti manga galima iš
              http://www.mangatraders.com/manga/series/64
              Anime iš
              http://www.animea.net/download/47/Fruits+Basket.html
              Manga - Ai Yori Aoshi, Psychic academy, Bloody Kiss, Arcana Soul, Kidou Tenshi Angelic Layer

              Comment

              • ChrisKChan
                Naujokas
                • 2008 01 04
                • 3

                #22
                Labai MIELAS anime!!! ^^

                Comment

                • hanaretsu
                  Beealzebub
                  • 2006 08 19
                  • 135

                  #23
                  pagal mangą tai šiam anime VERKIANT reikia antro sezono.
                  daugumą žiūrovų nužudytų atitinkamos scenos su Akito Shigure ir tt. kaip tik anime tai gal neverta vertinti aukščiausiu balu, bet manga to verta. retai ką nors shoujo tikrai įdomaus galima rasti

                  Comment

                  • J-PUKKA_:D
                    J-New
                    • 2008 01 03
                    • 9

                    #24
                    sitas vienas geriausiu mano matytu anime, na nezinau, tiesiog "uzveze"

                    Comment

                    • Risa_chan

                      #25
                      pirmas anime XD tiesa, pabaigiau tik gal prieš mėnesį. O___o nors šiaip neypatingai patiko...

                      Comment

                      • nejiten
                        3;2;1; click boom cicaboo

                        • 2007 11 19
                        • 65

                        #26
                        Nu visai nk anime per ziurejau visus epius ^.^ ... Tik biski nesupratau prie ko tas pavadinimas ''Fruits basket,, kaskaip man nesiderino

                        Comment

                        • Džiro sesė
                          X - Crime of visual shock


                          • 2005 11 12
                          • 604

                          #27
                          Vadinasi ne visus epus žiūrėjai~
                          Juk kaip tik viename epe pasakojo, rodos,
                          pati Tohru, kaip vaikystėje žaisavo "fruits basket"
                          žaidimą, o jinai amžinai būdavo "rice ball", todėl
                          niekada nedalyvaudavo jame. Žiūrėki iš naujo~

                          Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                          Comment

                          • nejiten
                            3;2;1; click boom cicaboo

                            • 2007 11 19
                            • 65

                            #28
                            Tai turbut buvau prelaidus ta epa ir tdl nesupratau !!

                            Comment

                            • Gambaris
                              Naujokas
                              • 2008 04 20
                              • 11

                              #29
                              Daviau 4 balus, nes palyginti su manga, tai ji daug geresnė. Anime tikrai mažai visko sudėta.
                              Truputį juokinga, kad vos ne visi (o gal visi) zodiakai turėjo arba vaikystės traumas, arba suaugę jas gavo Nors šiaip dėl to tik įdomiau buvo skaityt ir žiūrėt. Openingo daina man nepatiko - ne mano skonio, endingas geresnis buvo, bet ne tiek, kad užsinorėčiau dainą atsisiųst. Labai patiko, kad išplėtoti ir labai skirtingi veikėjų charakteriai - čia stiprioji Fruit Basket pusė. Iš šito anime galima daug ko pasimokyt, ypač iš Tohru. Kaip Raziel jau rašė, nebuvo antipatiškų herojų, nors Ayame iš pradžių erzindavo.
                              Kas dėl mangos, tai ten per daug pašalinių veikėjų (ne taip kaip Naruto anime), praleisdavau visus puslapius apie mokinius dirbusius su Yuki ir pan. Ir Yuki charakteris, net apranga į pabaigą mangos per daug pasikeitė, sakytum, piešėjas pamiršo, koks Yukis fainas anksčiau buvo. Kas dėl anime, tai kaip 26 serijom man buvo per daug visų zodiakų, galėjo jų būti mažiau ir labiau išplėtota istorija.
                              Šiaip bendrą anime vaizdą gadino dar tai, kad nuo šeštos serijos labai prastos kokybės failus turėjau (gal 23 MB dydžio viena serija), bet vis tiek anime sugebėjo gerą įspūdį palikt.

                              Comment

                              • shashke
                                迷失

                                • 2007 12 15
                                • 161

                                #30
                                Labai linksmai susiziri tiks anima. Nuostabiai atsleistos veikejo emocijos ju veiduose zodziu imam ir dziaugiames

                                Comment

                                Working...