Fruits Basket

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Hikari_
    Mental

    • 2008 02 27
    • 981

    #46
    Pabaiga tai tokia ka zinau... kazko truksta, gal daugiau intrigos, veiksmo, nes baigiasi kaip ir iprastiniuose anime 'jie ilgai ir laimingai gyveno'
    Daviau 4 nes buvo idomu ir vietomis juokinga

    Comment

    • *riceball*
      Naujokas
      • 2009 08 02
      • 2

      #47
      man sitas anime patiko ,nes jame buvo ir juokingu akimirku ,ir liudnu akimirku, bet labiausiai patiko Kyo charakteris ir Kagur'os velniskas zvilgsnis

      Comment

      • Zipedlife
        Did You Know That:

        • 2008 12 09
        • 42

        #48
        Ziurejau sita po Host club, tai truputi man jis pilkas pasirode. Lyg ir viskas viejot ir ir faina, bet nedaeinama ligi krastutinumu. Pirmos ep buvo ziurimi su sypsena, bet... Manau sitas anime geras, bet savo atgyveno ir tais laikais kai jis buvo leidziamas tai tikrai man butu jis susiziurejas su juoko priepoliais.

        Comment

        • sandrapromised
          Narys

          • 2008 04 06
          • 80

          #49
          visada jauciau prielankuma tam catboy ziuredama nezinau kaip cia...gal pagarba uz nuosirdu nora atsiskirti nuo zmonijos
          Pavojinga trejybė : sąmonė,pasąmonė ir nesąmonė.

          Comment

          • citywonder
            Naujokas
            • 2009 10 03
            • 22

            #50
            Myliu sita anime ..Nuostabi istorija...Pabaigoj verkiau ypatingai patiko dub versijos opening song, toks grazus iki siol ji prisiminu .definetely 5/5 Labiausiai patiko Kyo...Zinau kad yra manga pratesianti istorija bet nedristu skaityt nes tada isprotesiu laukdama season 2...Gal kas zino ar bus season 2? <333

            Comment

            • Aliyah
              Stebėsiu

              • 2009 10 15
              • 66

              #51
              Tikrai toks įdomus, man patiko. Veikėjai ir jų charakteriai patrauklūs, graži gyvenimiška istorija,bet man atrodo, kad buvo paskubėta su pabaiga(:
              life's a bitch and then you die .

              Comment

              • Mikan
                Light Yagami is a psycho
                • 2009 11 26
                • 44

                #52
                Man irgi lb patiko ir tohru nenervino ir nebuwo kazkokia verksne kvaisa kaip ipratsta

                Comment

                • sesilily
                  NORIU vasaros labai labai

                  • 2009 10 17
                  • 92

                  #53
                  Mielas ir ganėtinai subtilus anime. Patiko, bet dėl paskubėtos pabaigos duočiau 4/5. Džiaugiuosi, kad nebuvo pabaigos, kad kas nors susiporuotų ir pan. Netradicinis romance žanro atstovas.
                  http://www.filmai.in/uzeik-81379.html

                  Comment

                  • darknesssama
                    Naujokas
                    • 2010 06 05
                    • 25

                    #54
                    kaip jis man patiko dievinau Yuki ir Kyo peštynes, o apie Ritsu Sohma ir jo motina net nekalbu. Iš jų galima pasimokyti atsiprašinėjimo meno nors gal truko šiek tiek daugiau romantikos. Šiaip ar taip 4/5

                    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                    Comment

                    • Miliukea
                      Naujokas
                      • 2011 08 24
                      • 27

                      #55
                      Patiko visa istorija, tikrai graudinanti, įdomi, pats anime galas, nenuspėjamas ir įdomus, dvylika veikėjų su skirtingais likimais, ir tryliktas, kažkas tikrai įdomaus, savito. Muzika, jausmai, piešimas, nežinau, siūlau peržiūrėt.

                      Comment

                      • demoniacman666
                        Forumo vilkas

                        • 2008 04 16
                        • 368

                        #56
                        Labai siltai nuteikes kurinelis. Netgi nepaisant visos dramos. Turbut del labai smagiu veikeju, kuriu dialogai tiesiog nepakartojami. Humoras kaip tik mano skonio, irgi puikiai prisidejo prie malonios atmosferos kurimo. Na del siuzeto stokos negaliu kaltinti, nors ji ir buvo, bet visgi tai manau yra slice of life su trupuciu pasakos efektu, todel to nelaikau trukumu. Tiesiog maloniai susiziurejo ir uz tai 5/5, tikrai bent jau siais laikais sunku sutikti toki anime kur beveik nei vienas personazas nenervuotu...

                        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                        Comment

                        • BLACK cat
                          Narys
                          • 2010 07 09
                          • 58

                          #57
                          9/10 labai grazus ir siltas animas... nera is tu kurie padaro neisdildoma ispudi ir ploji rankytem kojytem nauja epa pamates bet tikrai nera nuviliantis
                          piesimas grazus,daug juokingu situaciju ir humoro. kam patinka lengvuciai,nekoviniai ir neperspausto scenarijaus animukai,sitas kaip tik jums

                          Comment

                          Working...