Kurokami

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #16
    Autorius Izzo
    Mačiau visą vieną epą ir po to kažkaip onholdinau, vis neprisiverčiu toliau tęst, bet paskaičius atsiliepimus supratau, kad gal ir neverta

    P.S. Jis man kažkuo primena nevykųsi Kara no Kyoukai kloną.
    Koks dar nafig Kara no Kyoukai? Čia 100% shounenas. Ir kaip savo žanrui visai kokybiškai padarytas. Belekaip geresnis už visokius Toaru Majutsu no Index.

    Comment

    • Izzo
      one vs all, DIE AZ!



      • 2007 02 25
      • 1530

      #17
      Ne apie žanrus aš, apie koncepsiją
      SCREW YOU, PEOPLE!

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2910

        #18
        Autorius Izzo
        Ne apie žanrus aš, apie koncepsiją
        Mačiau vieną filmą. Nu nebent jei kovinės mergiotės užtenka, kad pavadintum klonu.... Greičiau jau į Shakugan no Shana panašu.

        Comment

        • Izzo
          one vs all, DIE AZ!



          • 2007 02 25
          • 1530

          #19
          Na, Shanos nemačiau. Karos irgi tik vieną filmą, bet ta visa atmosfera man panaši.
          SCREW YOU, PEOPLE!

          Comment

          • Mahiko
            Its pain time

            • 2009 04 12
            • 71

            #20
            Pirmas epizodas buvo kazkas labai isbudingas jai galvojau ziuresiu ir ziuresiu laimingas , bet ivyko tragedija o ta tragedija buvo 2 epas po kurio as ir meciau ziureti Kurokami.Amidau puikiai paaiskino kas atsitiko 2 ep ir veltui nerasysiu tai tiek..

            Comment

            • Nightwister
              Rimtas forumo narys

              • 2008 05 27
              • 116

              #21
              kaip ir daugeliu man pirmas epa's patiko, bet paiziurejus 2 ir 3 meciau kzk superpower prasideda vienu zodziu animas mene lb nuvyle

              Comment

              • inkognito
                Qwerty

                • 2007 11 16
                • 172

                #22
                Gan ilgai kankinausi su siuo anime , bet pagaliau pabaigiau. Norejau paziureti kaip bus gale Keita X Akane ar Kuro X Keita ar viesai 3some DD
                Dabar kas nepatiko siame anime . Tiesiok negalejau ziureti i Keitos snuki pries kovas ,nervino mane ir ta visa ju sinchronizacija bent 10 kart per serija .Stovi kumscius sugniauzias ir rekia " GO KURO !! " Lepsis prakeiktas kazkoksai .Kodel nekuria anime kur pagrindiniai veikejai nera tokie apgailetini.Truksta tokiu veikeju Kazuma (kaze no stigma) ,Kamina (TTGL) , Hei (darker than black) ar Sousuke (FMP) Visi jie turejo savitus charakterio bruozus ir nebuvo is kelmo spirti Dar labai nepatiko , kad nemazai veikeju turejo vienodas veido formas tik skirtingus plaukus

                Patiko pirma serija ir patiko labai pats galas . Retas anime parodo , kaip viskas klostesi ju gyvenime toliau, kiti anime tiesiok baigesi ir viskas , niekuo neuzsimena kaip vystesi ju gyvenimas . O cia 23 episode nors ir trumpai rode , bet likau patenkintas kaip viskas baigesi . Jai ne visas brudas is ankstesniu seriju vien uz pabaiga duociau 10 .Pacios kovos tikrai buvo idomios , prie ju buvo padirbeta. Paskutinis pliusas prie anime Ost . prigriebti butina
                Paskutinis pakeitimas nuo inkognito; 2009-08-05, 09:19.

                Comment

                • CvC
                  [_]D CareCup, It's Empty.
                  • 2009 01 15
                  • 75

                  #23
                  Dropinau po 2 serijos

                  Comment

                  • zimsa
                    Naujokas
                    • 2009 08 02
                    • 5

                    #24
                    pirmos serijos fainos bet veliau atsibodo=)

                    Comment

                    • xipzo
                      I hate IDIOTS

                      • 2009 04 16
                      • 224

                      #25
                      as paziurejau visai patiko bet ant galo kazkaip laaaaabai toli uz horizonto i pievas eit pradejo
                      My Anime List <---
                      Waiting for Peacefull summer...

                      Comment

                      • Augis24
                        AZ rėmėjas




                        • 2009 03 29
                        • 767

                        #26
                        Visai įdomus anime buvo. Ypač tos kovos tokios tikrai nerealios buvo ir tuo man turbūt patiko, sutinku, kad kuo toliau- tuo didesnis painumas darėsi... Bet noras žiūrėti išliko iki galo, o gale viskas išaiškėjo nesu kritiškas, taigi nieko blogo nepasakysiu, bet man visai patiko

                        Comment

                        • ciombiukas
                          Forumo maniakas




                          • 2009 09 18
                          • 463

                          #27
                          Uz pirma epa galima butu duoti 10 is 5, nes toki vaizda pamatyti tikrai nesitiki, o po pirmo epo viskas pradeda eiti i blogaja puse, anime gelbejo neblogas piesimas, daug spalvu, o pati istorija nebloga, tik tikrai persistenkta su super galiom. Vertinimas dar labiau krenta po paskutiniu epu, nes pabaiga man tikrai nepatiko.

                          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                          Comment

                          Working...