Chrome Shelled Regios

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • black_leja
    AZ rėmėjas


    • 2009 11 16
    • 1079

    #16
    labai patiko ziureti bet liko daug neaiskumu tai tikiuosi bus antras zesonas ^^
    Society is a market where we sell our souls

    Comment

    • fasian
      Tas kur daug kalba.


      • 2009 01 28
      • 586

      #17
      3/5 pradzia visai nieko ir humoras geras bet ant galo sumale visai ir ne i geraja puse ;/
      Ech tie seni laikai ..

      Comment

      • YoSaShi
        L.A.V

        • 2009 11 08
        • 91

        #18
        Gera action doze. Grazios kovos OP taip pat. Ziurejau vien del ju. Didziausias minusas kad pabaiga jau tokia greita kad uzeme 1ep net gaila pasidare.
        Bleach lietuviškai (sample)
        07-ghost AMV
        Lietuviškai įgarsinti anime --->L.A.V<---

        Comment

        • Augis24
          AZ rėmėjas




          • 2009 03 29
          • 767

          #19
          Superinis anime, minusu turbūt neturi, na neskaitant pabaigos trumpumo, bet gal bus antrasis sezonas, kurio daugelis laukiam....
          Kovos buvo tikrai gražios, tos meilės, romantikos ir komedijos taip pat netrūko. Nebuvo nuobodu žiūrėti ir šis anime tiesiog įtraukė.
          Žiūrėjau visas serijas be sustojimo (pack parsisiunčiau) ir nueidavau tik pavalgyt ar į tualetą labai buvo įdomu ir negalėjau atsiplėšti.
          5/5 prie ko prikibt tikrai neturiu, o blogo žodžio tuo labiau. Patariu pažiūrėti visiems, kurie dar nėra nematę, nenusivilsit

          Comment

          • bigitute
            Naujokas
            • 2009 12 27
            • 6

            #20
            ka tik baigiau ziureti sita anime. felli tikrai ikvepe siam anime gyvybes xD. bet daviau jaum tik 2/5. pagrindines mentys neispletotos, visas veiksmas nesuvokiamas. tie intarpai man aseniskai patiko tik deltu pusiau zmoniu pusiau monstru nesupratau. jis (vienas) tik karta pasirodo... ten kaip supratau jie tik tarp kitko. seip ten del to haremo irgi nei sis nei tas. ten visos ji isimylejusios o jis nei vienai nieko... viska gelbsti puikus piesimas(iskyrus nosis) ir grazios kalbos. sekmes ziurint

            Comment

            • ciombiukas
              Forumo maniakas




              • 2009 09 18
              • 463

              #21
              Seip labai idomus anime, piesimas labai neblogas, muzika man patiko, daug veiksmo. Man labai patiko sio anime mintis. Zodziu tikrai idomus anime.

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • Mondis
                Tee-Hee...!

                • 2010 01 30
                • 44

                #22
                Tikriausia pirmas mano ziuretas anime kur garso takelis su techno muzika O taip tai visai taip mielai ziurejos, gerai kad antras sezona ishleistu

                Comment

                • ciombiukas
                  Forumo maniakas




                  • 2009 09 18
                  • 463

                  #23
                  Autorius Mondis
                  Tikriausia pirmas mano ziuretas anime kur garso takelis su techno muzika O taip tai visai taip mielai ziurejos, gerai kad antras sezona ishleistu
                  Tikrai antro sezono nebus.

                  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                  Comment

                  • ColdOne
                    And Who Am I?
                    • 2009 06 10
                    • 41

                    #24
                    Tikrai įdomus, patiko! Geri OP,ED ir foninė muzika, taippat personažų pateikimas, jų daug, kiekvienas pakankamai atskleistas ir savotiškai patrauklus, tikrai nebuvo annoying kažkokio. Piešimas gražus, tiek kad man nosys užkliudavo.. pagadindavo vaizdą veidams ;D am, neaiškumų tikrai liko ir taip kaikur nepagaudavau point'o, bet šiaip susižiūrėjo itin greitai ir smagiai. Pabaiga žadanti pradžią, neatsisakyčiau jai pratestų ;D

                    Comment

                    Working...