Samurai 7

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • piccosan
    Daft Punk

    • 2005 11 28
    • 250

    #16
    krc tu... net nezinau kas tu...
    Baig spoilint!

    ziuriu tavo postus ir vos ne kiekvienam kokia detale sakai.

    o jei i tema tai kazada ziurejau bet neuzkabino. gal dabar bus kitaip...

    Comment

    • funkymonk
      Narys
      • 2007 05 23
      • 49

      #17
      man kas labiausiai nepatiko, tai pieshimo stilius. toks pigias animeshkes primena labai tupas. o visa kita visai neblogai. pratesta Kurosawos versija ishejo. ir dar per daug metalo, bet ne butu Gonzo... . visi personazhai labiau kawaini negu filme, tai mane, kaip esteta, dzhiugina. gan yspudingi mushiai ir net galiausiai buvo kai kuriu personazhu gaila. verdiktas: neuzhkabino, bet pazhiuret verta, o!
      Paskutinis pakeitimas nuo funkymonk; 2007-11-28, 19:44.
      http://i52.photobucket.com/albums/g11/iljaP/cat.gif (neatitinka reikalavimų 500x130)

      Comment

      • Bardakas
        Žmogus Ne





        • 2005 09 22
        • 1462

        #18
        Autorius funkymonk
        man kas labiausiai nepatiko, tai pieshimo stilius. toks pigias animeshkes primena labai tupas. o visa kita visai neblogai. pratesta Kurokawos versija ishejo. ir dar per daug metalo, bet ne butu Gonzo... . visi personazhai labiau kawaini negu filme, tai mane, kaip esteta, dzhigina. gan yspudingi mushiai ir net galiausiai buvo kai kuriu personazhu gaila. verdiktas: neuzhkabino, bet pazhiuret verta, o!
        Turbūt turėjai omeny Kurosawos? atai mes tai netęsėm Samurai7
        Maybe on Earth, Maybe in the Future
        sigpic
        Kurokawa idėjinis lyderis
        Lėtai keičiu slaptažodžius

        Comment

        • funkymonk
          Narys
          • 2007 05 23
          • 49

          #19
          heh Kurosawa tai yra ^__^7
          http://i52.photobucket.com/albums/g11/iljaP/cat.gif (neatitinka reikalavimų 500x130)

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2910

            #20
            Nebent 6 balus galiu duot už šitas samurajiškas nesąmones. Pakankamai nuobodu buvo. Kardai, kaip sviestą pjaunantys plieną, keistai žiūrėjosi. Žiūrėti galima, bet nebūtina.

            Comment

            • SudЯ_
              Narys
              • 2009 08 31
              • 35

              #21
              Labai geras anime, nors mačiau vos kelis ep'us. Kiek mačiau, labai patiko. Mano matytas pagal gerumą antras anime apie samurajus po Rurouni Kenshin.

              Comment

              • Akina
                Narys

                • 2009 03 09
                • 82

                #22
                mano vienas megstamiausiu anime per visa mano anime ziurejimo laika

                http://astnav.deviantart.com/

                Comment

                • Monstras
                  Naujokas

                  • 2008 08 02
                  • 27

                  #23
                  Tikriausiai mechos buvo pagamintos kinijoje, ju trapumas reze man aki, labai silpnas anime

                  Comment

                  • demoniacman666
                    Forumo vilkas

                    • 2008 04 16
                    • 368

                    #24
                    Keista kad visi komentatoriai peikia, o ivertinimas tikrai neblogas . Man asmeniskai labai patiko, visu pirma kad tai gan originalu (tiems metams aisku). Tikrai idomiai susiziurejo tokia Seven Samurais versija. Piesimas irgi patiko, nesuprantu ko cia daugumai kliuva. Nu gal del mechu silpnumo ir persistengta, bet tiek to. O labiausiai kas patiko tai personazai, fanserviso nebuvimas ir siaip visa laika buvo intriga, norejosi ziuret toliau. Taigi 5/5 net nedvejojant.
                    Spoileris:
                    Tiesa pirma karta po tikrai ilgo laiko tarpo vos neapsiverkiau ziuredamas. Aisku kalbu apie Kikuchiyo mirty. Tiesiog skaudu buvo matyt toki miela personaza mirstanty taip tragiskai, vien del to negaleciau ivertint sio anime prastai.

                    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                    Comment

                    • Augis24
                      AZ rėmėjas




                      • 2009 03 29
                      • 767

                      #25
                      Nesu mates daug tu samuraju anime'iu, bet sitas patiko, nebuvo nuobodu ir ganetinai idomus veikejai. Tokia kieta grupuote buvo surinkta ir visi buvo saviti, kas labiausiai patiko. Ir bajeriu ir rimtumo akimirku buvo jame, piesimas gal kiek kartais kliuvo, o siame anime- as uz samurajus ir tegul tos mechos krenta. Thats the power of the sword!
                      5/5

                      Comment

                      Working...