Usavich

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Reshef
    Bitter sweet

    • 2008 10 03
    • 307

    #16
    jau kaip as shitu triusiu "nevirskinu", teko per anime perziura "Usavich" 2 sezonus ziuret...tikriausiai ne man suprast toki humora.

    Comment

    • amidau
      ☣☠☣







      • 2007 04 25
      • 1384

      #17
      Vakar išėjo trečiojo sezono DVD, taigi kaip ir žadėjau nuripinau visas serijas ir padariau pack'ą, taip pat pridėjau trumpą filmuką apie Usavich kūrimą.
      Gero žiūrėjimo, parsisiųsti galite >>>>ČIA<<<<

      PS: Dėkui sek0ne, kad patalpino Linkomanijoje
      Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2009-07-16, 18:10.

      Comment

      • Silvestras
        Rimtas forumo narys



        • 2008 04 18
        • 162

        #18
        Pažiūrėjau aš tą sezoną naują. Vis dar laikausi savo nuomonės, pirmas - visų linksmiausias. Nieko ypatingo nevyko, juokeliai daugmaž tos pačios stilistikos.
        Veikėjai absoliučiai niekuo originaliu nenustebino. Pradinis įspūdis mane tik tai pakerėjo pirmo sezono metu. Toliau tas pats per tą patį. Verta žiūrėti vien dėl trumpos istorijos, originalumo, aiškiai išsiskiriančio piešimo. Humoras labai jau savotiškas, kiekvienam per jėgą tikrai nesueis. Atsipalaidavimas nuo mainstreamo.

        Comment

        • Izzo
          one vs all, DIE AZ!



          • 2007 02 25
          • 1530

          #19
          Trečias sezonas ir mane kiek nuvykė, gan nuobodokas, pirmas aišku linksmiausias, antras irgi dar turėjo ką pasiūlyt.
          SCREW YOU, PEOPLE!

          Comment

          • Ozis

            #20
            Na nieko nuostabaus, kad tolesni sezonai nusivaiziavo kazkiek. Pirmi du buvo nuostabus, mat viskas atrodo nauja ir neiprasta, o treciasis yra toks pats kaip ir pirmi du. Neesant tolesniu naujoviu atsiranda nedidelis nusivylimas.

            Comment

            • amidau
              ☣☠☣







              • 2007 04 25
              • 1384

              #21
              Na pripažinsiu, kad trečiasis sezonas, tačiau žiūrint antrą kartą jis man patiko labiau nei žiūrint pirmą kartą. Man nelabai aptiko tai, kad liko nemažai neaiškumų, dėl kurių norėtus ketvirto sezono.
              Paskutiniame epe, parodytas trumpas nespalvotas momentas davė užuominą į Kirenenko praeitį,
              Spoileris:
              pagal mene jis padarytas iš tų dviejų kurie sprogo toje raketoje.

              Žiūriu jums pirmas sezonas labiausiai aptiko, o man kaip tik kažkaip daugiau įstrigo antrasis, ten ir veiksmo daugiau ir įvairesnė. Trečiasis sezonas išvis pasirodė visiškai daužtas nes ten nežinai kas bus toliau, kylant vis labiau aukštyn viskas krypo vis labiau daužtesne linkme, manau kai pažiūrėsiu trečiajį sezoną dar kelis kartus ir jį visiškai įsigilinsiu jis bus ne ką prastesnis nei ankstesni.

              PS: dar vienas visų serijų atsisiuntimo šaltinis >>čia<< (tiems kas neturi priėjimo prie Linkomanijos)
              Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2009-07-17, 18:39.

              Comment

              • tomaz222
                Dozuoju Anime
                • 2006 12 26
                • 122

                #22
                Galit palaikyt mane is medzio iskritusiu bet man jis pasirode neblogas 5/5

                Feed Me!


                Feed Me!

                Comment

                • amaeru
                  big fcuking surprise

                  • 2008 11 15
                  • 111

                  #23
                  peržiūrėjau visus tris sezonus ir galiu pasakyt, kad nuomonė šiek tiek pasikeitė, nei kad buvo pažiūrėjus tik pirmą:} pirmas sezonas tikrai ryškiai pats geriausias, antras man išvis galima sakyt neužkabino, gal vienas kitas bajeris. o trečias vėlgi neblogas. jei atskirai vertint sezonus, tai pirmam duočiau 5/5 (visgi pati pradžia, supažindinimas su veikėjais, jų bruožais ir pan, todėl ne taip viskas lėkšta), antrajam 3/5 (labai jau vienodos serijos, nieko ypatingo daugiau nepasiūlė apart važiavimo kalnu ir milicijos), o trečiajam - 4/5 (tas pyder-gay urodas man patiko). bendrai gaunasi 4/5. :}

                  Comment

                  • IbuDreamer
                    ラブラブアッタク o(>__<)o

                    • 2009 02 16
                    • 69

                    #24
                    LOL atsimenu kažkada iš linkomanijos parsisiunčiau, kad pa'seed'int. Pirma neketinau žiūrėt, net nežinojau kas čia, bet pažiūrėjus vieną nors ir nieko nepagavus užsikabliavau tada pažiūrėjau visus kuriuos turėjau ir visai patiko xD, bet pažiūrėjus ištyniau tai dabar nei atsimenu kiek pažiūrėjau nei kurio sezono xD..gal kadanors susižinosiu, bet dabar tyngisi >__<

                    Comment

                    • SataNa
                      Mind Zone



                      • 2008 02 15
                      • 600

                      #25
                      phoho... Gal 5 kart iš naujo visą pažiūrėjęs buvau x) net nežinau kaip čia pakomentuot tokį good stuff'ą. Na, pasakysiu taip.. Jei norit pasikelt nuotaiką arba smagiai pasijuokti, tai būtinai pasižiūrėkite Usavich, o jeigu jūsų humoro jausmas yra užsiciklines tik ties visokiais beavis and butt-head, simpsons, family guy, happy tree friends ir t.t., tai šio anime geriau nesisiūskit arba bent jau nekomentuokit čia savo nesamoningo pasipiktinimo šiuo serialu. 9/10
                      Kartoškė

                      Comment

                      • amidau
                        ☣☠☣







                        • 2007 04 25
                        • 1384

                        #26
                        Pranešu, kad sulaukėme ketvirtojo sezono, istorija tęsis nuo tos vietos kur baigėsi trečiasis sezonas.
                        Pirmasis naujo sezono epas --> http://www.mtvjapan.com/video/shorts/34199

                        Comment

                        Working...