Hellsing

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • CeraS`VictoriA

    #31
    um... seip japonai L raides kaip garso (ir kaip raides, zinoma) visai neturi... todel ja pakeicia garsu 'riu' todel tarti reiketu net ARIUKARIUDIU tj wa o kad nemoksos vertejai paraso blogai... ^^ tj wa

    Comment

    • pittass
      Naujokas
      • 2005 09 03
      • 20

      #32
      nu kad jie "L" neturi tai cia savaime suprantama, bet manau kaze norejo pasakyti kad ju ta "R" yra tarpinis variantas tarp musiskiu "R" ir "L" ir Japonas greiciawsiaj jas abi vienodai perskaitys

      and one more thing: "riu" nera vienintelis "garsas" i kuri ieina "r" , ir apskritai jeigu jie ir taria "ARIUKARDIU" tai nereiskia kad ir mes taip turetume.. tai reiskia kad JIE kitajp nemoka

      nu o apskritai del helsingo.. tai smagus tikrai anime.. vienas is geriawsiu turbut.. reiks paziuret pratesima kai iseis
      Paskutinis pakeitimas nuo pittass; 2005-12-10, 03:48.

      Comment

      • Katiuwa
        Narys
        • 2005 08 25
        • 31

        #33
        Man ir patiko , bet kai ziuredauvau per LNK vislaik uzmigdavau Gal del to vertimo..... na nzn o seip tai noreciau ,kad dar karta parodytu per TV

        Comment

        • Shisi

          #34
          na zinote kaliegos..va cia tai tikrai geras animukas..man tikrai patiko..kaip jau buvo sakyta man ir blood is zjb..geleciau ziuret ir ziuret bet tik ne LIETUVISHKAI!!!!net nebaigiau ziureti perjungiau...

          Comment

          • Tifa!!!

            #35
            man patiko ypac merga
            Prisegti failai

            Comment

            • Shisi

              #36
              man tai labai patiko mrs.Integra budas...o labiausiai kas be ko tai Alucardas....na Victoria...nu apie juos tris ir pagrinde sukosi visas animas....^^bet ji (Victoria) tai man kazkaip nelabai patiko..kazkokia gryna LoL budavo kartais..ir taip ne i tema....
              Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2006-01-31, 19:31.

              Comment

              • Sable
                The Hitchhiker





                • 2005 03 11
                • 1530

                #37
                Pažiūrėjau Hellsing Ultimate Special OVA - Digest For Freaks. Pačios OVA reiks iki kito menesio laukt pagal anidb.

                Taigi apie siužetą: rodomi dalykai - iš esmės tik kovos buvusios seriale (žinoma tai nėra nukopinimas serialo ištraukų). Skiriasi piešimo stiliumi - na labai gražus; tiesa, kai kur komiškas - kai pvz., Victoria sužino, kad yra vampyrė. Įspūdinga animacija bei garsas (pvz., šaudymo ar žingsnių medinėmis grindimis) - itin įspūdingą efekta sudaro.

                Gražios žudymo scenos, kraujas, more bloodthirsty Victoria & Alucard, beveik nenutrūkstantis action'as - na tiesiog saldainiukas special'as. Visiem hellsing'o fanam stipriai rekomenduotinas. Na žinoma yra skirtingi žmonės, požiūriai ir skoniai, bet...ai...screw them...

                Comment

                • kita
                  spacier than an astronaut

                  • 2005 10 13
                  • 77

                  #38
                  Ne, nepatiko. Kažko trūko. Sakysim, gal tai kokia Victorios ir pačio Alucardo besimezganti draugystė? Bet kad maža man ten jos.
                  Nė vienas veikėjas nė trupučio nepatraukė. O Victoria pasirodė gana ribota.
                  Šiaip sau.

                  Comment

                  • Sable
                    The Hitchhiker





                    • 2005 03 11
                    • 1530

                    #39
                    Kokia dar draugyste? Cia vis gi istraukos is serialo siuzeto - jei matei tai zinai jog apie jokias beuzsimezgancias draugystes nera kalbos - tik taip sakant dalykinis bendradarbiavimas zudyme. O ir siaip ko tu tikejaisi is special'o skirto apzvelgt buvusias kovas. Specialai juk nera butinai istorijos tesiniai ar isigilinimai i personazus. Siuo atveju tiesiog kurejai nusprende pamolonint ispudingesnem kovom, tai ir gavom tai ka jau anksciau aprasiau...

                    Comment

                    • kita
                      spacier than an astronaut

                      • 2005 10 13
                      • 77

                      #40
                      Sable, aš bendrai kalbėjau.
                      Apie tas 8 pirmasias dalis kurias esu mačius. O daugiau ieškoti, noras nekilo.
                      Vat

                      Comment

                      • Sable
                        The Hitchhiker





                        • 2005 03 11
                        • 1530

                        #41
                        My bad then. Tiesiog minciu skaityt nemoku kol kas...

                        Comment

                        • Horkis
                          Kritikuosiu žiauriai


                          • 2005 12 23
                          • 637

                          #42
                          Seriju mazoka, bet tokio zanrui tinka.


                          Comment

                          • watashi

                            #43
                            na siaip ar taip Hellsing taip pats geriausias anime man 4ever! as tiesiog dievinu Alucardo poziuri. ir seip. ten viskas nuostabu. kraujas. action. na tik police-woman skystoka truputi, tas uzknisa. na ir zinoma hellsing turi viena ir didziausia minusa - tik 13ep.

                            laikiu OVA`os. =]

                            P.S. man labai idomu kaip baigtusi Alucardo ir Dr. Jackal (Akabane) ^^

                            Comment

                            • Neoner
                              We're the Unbound


                              • 2005 12 28
                              • 109

                              #44
                              hm, animas gal ir nelabai, man patiko tik dvi vietos, kai Walteris Kaunasi pries ta ghoul armija, kuri isiverze i hellsing bustine ir kai Viktorija tapusi vampyre isbando savo pushka nauja

                              Comment

                              • SwieT

                                #45
                                Katik pasiziurejau OAV ir pasakysiu atvirai - labiausiai patiko kad skirtingai nuo seriju, Victorija cia sugeba tranformuotis, ten kur melinos akys ji rami, kur raudonos vos ne pacio Alucardo LV ir staiga viel tampa nekaltute malinake.

                                Comment

                                Working...