Hellsing

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • winry3
    hahahahaha! niam :DD

    • 2009 02 18
    • 112

    Negaliu vertinti jokia vertinimo sistema, nes Hellsing jas visas prašoka, pralaužo, sunaikina Šedevrų šedevras... Jis turi viską, absoliučiai viską - siaubas, kraujas, fantastika, ginklai, veiksmas, truputis humoro, nuostabūs veikėjai,miligramas romantikos...VISKAS
    Not bad...

    Comment

    • Spirit of Nightmare
      !,,!_ (-_-) _!,,!

      • 2008 10 17
      • 209

      Autorius winry3
      Jis turi viską, absoliučiai viską - siaubas, kraujas, fantastika, ginklai, veiksmas, truputis humoro, nuostabūs veikėjai,miligramas romantikos.
      ... ir nuobodus, nekabinantis siužetas, kurį ačiū Dievui ištaisė OVA serijose.




      Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

      [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

      Comment

      • black_leja
        AZ rėmėjas


        • 2009 11 16
        • 1079

        na man nelabai patiko nes daug kraujo nelabai megstu anime kur kraujas liejasi laisvai lol, bet sesuo eina isprot, toddel manu kad pagal zanra yra gera anime.
        p.s beto sese sake kad seis metai nauja ova isleis ^^.
        Society is a market where we sell our souls

        Comment

        • NeXuS
          in-control
          • 2009 12 25
          • 40

          Excellent ! Labai patiko , vienas is pirmuju anime kuriuos ziurejau . Paziurejas , pamaniau , kad sis anime buvo kitoks nei tie , kuriuos tuo metu rode per tv ar kitur ... Ir taip pradejau dometis anime ^^ .
          Power. Style. Control.

          Comment

          • goja101
            Narys
            • 2009 02 18
            • 39

            Šis aprašymas yra nukopintas iš http://www.torrent.lt/v2/t49526-Anim...2001-DVDRip-EN
            http://media.photobucket.com/image/c...al_93.jpg?o=16

            Comment

            • Wizard
              Naujokas
              • 2010 03 13
              • 5

              Kaip tik atvirkščiai... pažiūrėk į aprašymo redagavimo ir torrent'o įdėjimo datas.

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • FateBlade

                Prisimenu, kai pirmą kartą žiūrėjau šį anime per TV, paliko didelį įspūdį. O šiaip, turiu parsisiuntęs tas 13 serijų, patinka man kur daug kraujo.

                Comment

                • SaMe-chan
                  always online

                  • 2010 07 16
                  • 81

                  Hellsinga pamačiau kaip ir didžioji dalis po dvyliktos per LNK kanalą tiesiog netikėtai, kažkaip užkabino tada jis, tai žiūrėdavau, bet vertimas visgi ne kažką. tad ėmiau žiūrėti internete, Bet nors ir peržiūrėjau visą, man OVA serijos visgi daug geresnės. Net piešimas labiau patiko. ^^
                  Nors Vampyrai jau dabar per daug išsemta tema paliko >_<

                  + + =

                  Comment

                  • ~Madara Phantomhive~

                    TV serijos - crap. Tikrai iskraipe ir manga ir viska. O jau stilius piesimo...
                    OVA - thats the real thing ^^ Tik labai jau letai leidzia

                    Comment

                    • Bardakas
                      Žmogus Ne





                      • 2005 09 22
                      • 1462

                      Keista man kaip visi taip drastiškai peikia tuos anime kurie pilnai nesiremia manga. Sako piešimai skiriasi, siužetas iškraipytas ir pan., o tai kitu kampu negali pažvelgt jau? Sakykim negi taip blogas tas Hellsingas būtų jei niekas nebūtų žinojęs apie mangą? Man kadaise jis labai patiko, kaip serialo piešimas tiesiog įspūdingas, veiksmas kada vyksta gražiai atvaizduotas ir ekspresyvus, plastiškas. Atmosfera tamsi ir humoro nepamatysi, o Alukardas viso anime karalius. Man iki šiol jis patinka ir kai pamačiau OVAs man jos nublanko prieš senąją versija, gal dėl to, kad manga manęs nedomino ir nežinojau kas joje vyksta, bet pirmoji Hellsing OVA labai atbaidė savo humoru, o tuomet jau buvau pripratęs prie tamsių Hellsing serialo vingių.

                      Žinoma čia gali būt ir skonio reikalas, tačiau manau kvaila kai žmonės vertina anime pagal manga, išlendam iš tų rėmų pagaliau, manga yra ne viskas ir iš esmės pagirtina, kad autoriai sukūrė neblogą serialą iš savo galvos, o ne atkopijuodami rsiužetą nuo mangos (nors tuo metu kaip ir nebuvo tolimesnės istorijos sukurtos).
                      Maybe on Earth, Maybe in the Future
                      sigpic
                      Kurokawa idėjinis lyderis
                      Lėtai keičiu slaptažodžius

                      Comment

                      • midomas
                        Naujokas
                        • 2011 03 14
                        • 2

                        as anime ziuriu ivairiu nes man svarbu pamatyti kai ka isiminti ir panasiai....o taip tai as duodu penkis balus nes isties geras yra!


                        P.S. Laabai daug kraujo cia

                        Zinai tu cia senai o as nesenai istojau tai galiu tik pasakyti kad tu labai kritiskai viska isreiski(geraja prasme) ir atrodo lyg tu pats butum sukures ta hellsinga.
                        Nu aisku nesuprask mano pasakymo neigiamai.
                        Paskutinis pakeitimas nuo Bardakas; 2011-03-14, 21:26.

                        Comment

                        • Nifalatha
                          Naujokas
                          • 2011 03 04
                          • 18

                          as tai tik originalu kalba ziuriu ^^ man nepatinka anglu vertimai...
                          man ova tai superine .. laukiu 8 dalies berods pavasari pasirodyt turi... o tas ne ova hellsingas tai irgi geris... as Hellsing jau mintinai moku xD tiek paprasta kur 13 daliu ir ova ^^

                          Comment

                          • Kenčis-Himura

                            Dievinu šį anime iš visų pusių jis pas mane išgirtas.

                            Comment

                            • demoniacman666
                              Forumo vilkas

                              • 2008 04 16
                              • 368

                              Nu jo, sena meile Hellsingui nemirsta... Jau gal koki trecia kart ziuriu ar ketvirta, bet vistiek patinka beveik taip pat, nors siuo metu jau nelaikau jo geriausiu is visu kaip tai buvo pacioj anime ziurejimo pradzioj. Tuo paciu laukiu nesulaukiu kada bus baigtos OVA serijos, nors is dalies ir liudna, kad tokia puiki istorija baigsis... Na bet jei kalbant apie sia versija, tai ji turi savotisko zavesio ne ka maziau negu OVA. Visu pirma tai muzika, kuri mano manymu tikrai lenkia OVa. Piesimas kitas dalykas, jis nera labai geras, bet puikiai dera prie atmosferos ir yra netgi siek tiek issiskiriantis is visos minios. O kad istorija nuklysta i lankas nuo mangos tai nelaikau minusu, tiesiog kaip TV anime jie negalejo laukti taip ilgai kol bus rasoma manga, o tuo labiau si originali istorija taipogi yra visai idomi. Tad su pliusu del nostagijos skiriu 5/5

                              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                              Comment

                              • Kenčis-Himura

                                Čia gal ir ne naujovė, bet man gavosi taip ALUKARD<->DRAKULA, Alukardas, tai atviekščiai užrašytas Drakulos vardas.

                                Comment

                                Working...