K-ON!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Luna-chan
    Miau?
    • 2008 12 01
    • 70

    #16
    O gash, koks mielas anime ^^ Labai mielas paišymas. Ir ending'as žiauriai gražus...
    Feed Me! Adopted from Valenth

    Comment

    • amidau
      ☣☠☣







      • 2007 04 25
      • 1384

      #17
      Nauja veikėja pasirodžiusi aštuntajame ep'e, išties tapo penktąja grupės naria. Net ir op šiek tiek pakoreguotas.
      Taigi kas dar nematėt bėkit žiūrėti devinto ep'o, apie šią kawaii'na mergaičiukę
      Spoileris:
      Jei jau beveik prieš anime galą naują veikėją įmeta tai tikrai turėtu būt antras sezonas.

      Comment

      • mariux9998
        Labas.

        • 2008 06 20
        • 434

        #18
        Autorius amidau
        Nauja veikėja pasirodžiusi aštuntajame ep'e, išties tapo penktąja grupės naria. Net ir op šiek tiek pakoreguotas.
        Taigi kas dar nematėt bėkit žiūrėti devinto ep'o, apie šią kawaii'na mergaičiukę
        Spoileris:
        Jei jau beveik prieš anime galą naują veikėją įmeta tai tikrai turėtu būt antras sezonas.
        Tikrai bus antras. Dabar aš - 100% įsitikinęs.

        Comment

        • algirdz
          Naujokas
          • 2007 03 09
          • 23

          #19
          patiko sitas , tox linksmas , lengvas ir tiesiog saunus . Epu ne per daug ir ne per mazai .

          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

          Comment

          • Sable
            The Hitchhiker





            • 2005 03 11
            • 1530

            #20
            Perdaug komedijos bei gumos tempimo su maivymusi ir permažai ambicijų toje muzikoje.. Piešimas/Animacija irgi tiesa tik iš pradžių buvo malonūs ar įdomūs akims. Kažkas ten vietom negerai su veikėjų burnom, o vėliau dar ir pradeda erzinti tas extra bereikalingas trukčiojimas/nenusedėjimas vietoje tų mergų. Kaip minėjot ne vienas - atsipalaidavimui - tas pats. Bet tai jau tada nereikėjo net užsimint apie Mio ir Ritsu svajones sugrot kažkokiam krutam konce.

            btw, jo, mano skrandis į moe fermentus silpnai reaguoja.. ir taip, tos mergos kaip nuripintos savo charakteriais nuo Lucky Star ketverto. Anyway, iki pabaigos sužiūrėsim kaip nors kaip ir aną.

            Comment

            • Egura
              Super mega ultra rašytojas


              • 2007 05 17
              • 684

              #21
              Jo...aš ganėtinai nusivyliau šituo K-on. Tikėjausi daugiau muzikos jame, kaip pagrindinės ir svarbiausios linijos, o ne random komedijos, pradžia buvo užkabinus...
              Bet vėliau pasidarė nuobodus, nepatikt pradėjo ir artas, ypač gestikuliacijos su tomis rankomis, makalavimasis gitaristės.
              Pritariu Sable beveik dėl visko, tik, kad man net per jį atsipalaiduot nebepavyksta, nervinti pradėjo, bandysiu ir aš kažkaip ištempti iki pabaigos...

              Comment

              • Sasumi
                AquariusKiss

                • 2006 08 06
                • 190

                #22
                Awesum anime,piesimas labai smagus,laisvas ir dailus,charakteriai nenusibostantys,siuzetas juokingas xD OMG love it * w *

                Comment

                • MitsukiChan
                  Psychosocial.
                  • 2009 06 22
                  • 14

                  #23
                  Myliu šią anime! Yui yra mano "numylėtoji"! Laukiu, kol į YT DownloadFreak2008 uploadins 12 episode, nes tiksliai nžn kiek tų serijų yra. Bestė sako, kad jų yr 13, berods. ^^"

                  Comment

                  • Olasas
                    back forever

                    • 2009 02 27
                    • 273

                    #24
                    štai jau ir ne pirma diena kai jau yra baigesisi mūsų visų pamėgtas anime :K-ON!paskutinis tryliktas ep'as buvo kiek nuobodus... bet praietas..ty dvyliktas.. buvo amazing...Yui iš visos širdie stengėsi spėti atbėgti į koncertą su savo ''Gitah" ..... dėja nespėjo vis dėl to... K-ON sugrojo dar vieną ir geriausią savo dainą ^^ dabar nieko nebeliko tik laukti ir tikėtis antrojo sezono!

                    Spoileris:

                    Comment

                    • amidau
                      ☣☠☣







                      • 2007 04 25
                      • 1384

                      #25
                      Na ką pasibaigė, ši puiki gyvenimiška komedija. Visai nesupykčiau jei dar tiek pat( ar daugiau) epų išleistų, tikrai puikiai atpalaiduojantis anime, žiūrėjosi puikiai, taigi daviau 9/10.

                      PS.: Papildžiau aprašymą ir perkėliau prie kitų, šiek tiek aptryniau nereikalingų postų ir pan... Taip pat pridėjau balsavimą, taigi pasireikšit

                      Comment

                      • FantasyBeast
                        Huzzuh!!

                        • 2007 06 18
                        • 101

                        #26
                        Na ką baigėsi,bet baigėsi nepergeriausiai : deja nedavė jokios svarios užuomenos,kad bus antras sezonas...Nepatiko tai,kad mano ausims nebuvo ką veikti - nebuvo tos muzikos,kurios tikėjausi.Na aš turbūt laukiau kažko panašasu i Beck,bet gavau school life anime..Na,bet vistiek negalėjau atsispirti charakterėms,tai turbūt stipriausioji šio anime pusė...Piešimas pasirodė įprastas,nelabai jau ypatingas..OP,o ypač ED man patiko Duodu 4 už daug kawaii charakterių ...
                        Tikiuosi,kad jei bus antras sezonas bus daugiau muzikos jame
                        Everyone knows this is a lie but a lie wont start without truth...

                        Comment

                        • powilas
                          Naujokas
                          • 2009 04 10
                          • 22

                          #27
                          Aš manau tą patį nemažai juokingu scenu kuroise dažniausiai ne visi supranta iš ko juotis ;DD

                          Comment

                          • holms
                            AZ rėmėjas

                            • 2009 03 03
                            • 157

                            #28
                            kas nemokat grot imkit pavyzdi is pagrindinio charo =))) DAROM BANDA!!!

                            Comment

                            • Killerbee
                              Iškrypęs dėdulė





                              • 2006 12 11
                              • 2910

                              #29
                              Patobulintas Lucky Star ir tiek. Bežiūrint nuo veido nedingdavo lengva šypsena už tai ir 8 balai. Truputis skrynų:

                              Spoileris:
                              Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2009-06-29, 17:58.

                              Comment

                              • powilas
                                Naujokas
                                • 2009 04 10
                                • 22

                                #30
                                Na jeigu lucky star yra panasus i K-on tada reikes pabandyt paziuret

                                Comment

                                Working...