K-ON!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Red_Elf
    pandų karai :D


    • 2009 05 07
    • 1112

    #46
    katik baigiau žiūrėt mielas anime apie mielas mergaites viskas gražu ir išcackinta, niekur beveik negalima prisikabint, muzika puiki, piešimas taip pat (Mio akys atvaizduotos nuostabiai,tik kojų piešimas kažkaip keistokai man žiūrėjosi), merginos tikrai kawaii (ypač Mio - jai lygių nebuvo). Bet iki 5 man trūko kažko... gal tiesiog pati istorija nebuvo labai "užkabliuojanti", kad lauktum kiekvieno epo su nekantrumu, todėl stiprus 4

    Comment

    • Giedrilka
      Naujokas
      • 2009 07 14
      • 2

      #47
      Man sis anime visai pariko tik truputy truksta uzbaiktumo,serijos nors ir pasibaigia galetu buti vientisesnes.Bet isesmes fainas

      Comment

      • Driezius
        Kas toks?

        • 2009 10 21
        • 143

        #48
        Šis anime skirtas akims pamalonint, seilę pavarvint ir smegenims pailsint, bent jau aš taip jį sužiūrėjau nepasirodė man jis kažkuom ypatingas ir tikrai nežiūrėčiau antrą sykį. Kas labiausiai patiko tai buvo Mio, Azu-nya ^^ ir gitaros che che, o ko daugiau reikia? 7/10 arba 4/5 dėl raminančio efekto penktadienio vakarais kai aš jį žiūrėdavau.

        Comment

        • holms
          AZ rėmėjas

          • 2009 03 03
          • 157

          #49
          http://www.nyaatorrents.org/?page=torrentinfo&tid=75680

          jeigu kas norit ka tik pasirodusi albuma ju =}

          esme tame kad ten jau LIVE MIX'ai yra , ir tikrai tai verta isgirst =)

          K-ON! Gekichuka Shu Album

          Paskutinis pakeitimas nuo holms; 2009-11-07, 02:36.

          Comment

          • Miglaja
            Cute potato ~


            • 2007 12 16
            • 551

            #50
            Ranka 5 rašyt tikrai nekyla, nes aš labiau tikėjaus daugiau muzikos, o ne arbatytės gėrimo.
            Aišku buvo daug komiškų situacijų kurios gelbėja šį anime. Tik pagrindinė veikėja man nepatiko ir jos naivumas(o gal perdėtas geraširdiškumas?)
            Ir norėjosi bent vaikinų kažkokių, nes veikėjos anaiptol nėra mažametės.
            Bet kam patinka kawaii mergaitės - anime patiks.
            Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

            Comment

            • Zakura
              Naujokas
              • 2010 02 22
              • 6

              #51
              Anime tai labai patiko Beje kažkur neseniai skaičiau, kad jie ruošiasi daryti antrą sezoną, taigi laukiam =^.^=

              Comment

              • zalia
                i see you! :3
                • 2009 01 22
                • 7

                #52
                ahhh, jos visos labai kawaii... ;3 man asmeniškai labiausiai patiko Ritsu, ji tokia užsispyrus ir charizmatiška. na, o kalbant apie patį anime tai tikrai nuostabus. labai linksmas ir atpalaiduojantis, nerandu kito apibūdinimo kažkaip dabar. ))) anyways, šaunu.
                http://www.youtube.com/watch?v=NiGn2OEn8-Q

                Comment

                • Hetarata
                  Naujokas
                  • 2008 09 24
                  • 9

                  #53
                  Tikrai geras anime. Gerai nupiestas, linksmas, muzikinis, super

                  Comment

                  • LilViola
                    Made in LT
                    • 2010 04 01
                    • 1

                    #54
                    Patiko Net labai Įdomu ar antras sezonas bus toks pat geras kaip ir pirmas. Yui tokia kawaii, o mokytoja jų tai irgi pačiuožus truputį... Visai kaip mano auklėtoja Žodžiu laukiam naujo sezono.

                    O čia tiems kurie nematę pirmojo sezono: http://www.animecrunch.com/episodes/k-on/
                    Hmm... 2+2= wt..?

                    Comment

                    • Driezius
                      Kas toks?

                      • 2009 10 21
                      • 143

                      #55
                      Vos tik pradėjus airint K-on antrajį sezoną Japonijoje pasklido gandai apie galimą sezono pratęsimą (extend) ar netgi trečiajį sezoną. Oficialiai šiuo metu numatyta išleisti 14 epizodų. Daugiau info spoileryje.

                      Spoileris:
                      A third season of K-ON! has been indirectly announced by way of DVD pre-orders for the title opening.

                      Amazon (and other retailers) have begun listing future K-ON! DVDs far in advance:

                      けいおん!!(第2期) 9 (Blu-ray 初回限定生産) [Blu-ray]

                      K-ON!! (Season 2) 9

                      This obviously suggests at least 18 episodes (unless it came with only one episode per disc, which at $70 per disc would hopefully be unlikely), and a second season of K-ON!! (with two exclamation marks), both pointing to a continuous run of two 12-episode seasons, for a possible total of 24.
                      source: SC

                      Edit: Anot wiki antras sezonas turės 26 epizodus.
                      Paskutinis pakeitimas nuo Driezius; 2010-04-07, 19:39. Priežastis: nauja info

                      Comment

                      • ciombiukas
                        Forumo maniakas




                        • 2009 09 18
                        • 463

                        #56
                        Tikrai patiko man sis anime, bet tikejausi, kad bus siek tiek daugiau muzikos, na ka padarysi uztat END tikrai super geras, labai patiko. Kadangi man toks piesimo stilius patinka tai labai maloniai ziurejosi ir veikejai puikiai isvystyti. Jei butu buve siek tiek daugiau muzikos buciau tikrai daves 5/5, bet dabar 4/5. Dabar reikia sulaukti antro sezono full ir bus galima ji griebti.

                        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                        Comment

                        • Adwims
                          Naujokas

                          • 2010 04 08
                          • 23

                          #57
                          Sakyciau sitas anime pervertintas,nera jis toks fun ar interesting,kaip kad daugelis sako,ypac mane nuvyle muzikinis takelis(muzika klausosi lengvai,gan idomi,bet kaip tokiam anime kur akcentuojama muzikos grupe,muzikos takelis nykus,per mazai dainu!). Pirmos pora seriju tikrai suzavejo ir itrauke,bet paskui..chm..arbata,pora pokstu,nevykusi repeticia, pokstai,arbata... ir taip visas anime viduriukas,kuris dar buvo bandomas gelbet isvyka prie juros,pasijuokti buvo is ko,bet kazko truko,gal muzikos? Paskutine serija vel nustebino,va kad visas anime butu islaikes toki lygi,intriga buvo islaikyta iki pat serijos pabaigos. Kas liecia piesima,tai jis puikus,puikiai perteiktos veikeju emocijos,aplinkos detalem irgi nepagailejo laiko,tiesiog miela ziuret. Veikeju charakteristikos suzavi ir sukelia juoka kas puikiai tinka komedijai.Nors pora epizodu buvo sunku ziureti del perdeto kvailumo israisku,bet siaip prie veikeju puikiai padirbeta. Tas kas iesko geros komedijos ar muzikos,neverta gaist laiko. Bet tas kas megsta lengva humora,mergaiciu pokalbius prie arbatos bus kaip tik

                          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                          Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur? Maniakas?

                          Comment

                          • ciombiukas
                            Forumo maniakas




                            • 2009 09 18
                            • 463

                            #58
                            Autorius Adwims
                            Sakyciau sitas anime pervertintas,nera jis toks fun ar interesting,kaip kad daugelis sako,ypac mane nuvyle muzikinis takelis(muzika klausosi lengvai,gan idomi,bet kaip tokiam anime kur akcentuojama muzikos grupe,muzikos takelis nykus,per mazai dainu!). Pirmos pora seriju tikrai suzavejo ir itrauke,bet paskui..chm..arbata,pora pokstu,nevykusi repeticia, pokstai,arbata... ir taip visas anime viduriukas,kuris dar buvo bandomas gelbet isvyka prie juros,pasijuokti buvo is ko,bet kazko truko,gal muzikos? Paskutine serija vel nustebino,va kad visas anime butu islaikes toki lygi,intriga buvo islaikyta iki pat serijos pabaigos. Kas liecia piesima,tai jis puikus,puikiai perteiktos veikeju emocijos,aplinkos detalem irgi nepagailejo laiko,tiesiog miela ziuret. Veikeju charakteristikos suzavi ir sukelia juoka kas puikiai tinka komedijai.Nors pora epizodu buvo sunku ziureti del perdeto kvailumo israisku,bet siaip prie veikeju puikiai padirbeta. Tas kas iesko geros komedijos ar muzikos,neverta gaist laiko. Bet tas kas megsta lengva humora,mergaiciu pokalbius prie arbatos bus kaip tik
                            Jis tikrai nera pervertintas, kiekvienas savo nuomone pasako, taigi jei jis tau nepatiko tikrai nereikia sakyti, kad visi kiti ji pervertina ir tavo nuomone yra teisingiausia.

                            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                            Comment

                            • Adwims
                              Naujokas

                              • 2010 04 08
                              • 23

                              #59
                              Autorius ciombiukas
                              Jis tikrai nera pervertintas, kiekvienas savo nuomone pasako, taigi jei jis tau nepatiko tikrai nereikia sakyti, kad visi kiti ji pervertina ir tavo nuomone yra teisingiausia.
                              Daugelio vertintas neobjektyviai,nes kam patinkas sitas zanras daugeliui gal sirdis neleidzia parasyti viena kita kritikuojanti zodeli,o kam sakykim visiskai nepatiko neparaso ne vieno gero anime aspekto,o kas liecia zodi "pervertintas",taip,mano nuomone jis pervertintas tu fanu kurie jam duoda 5/5,bei paraso tik "best sides of anime",bukim griezti bet saziningi sitam anime iki 5/5 tikrai truksta,nes pgr anime aspektas muzika,kazkaip numestas i antraeili plana.
                              Kita pastabele tau,ciombiukas,ismok skaityti atidziau.1.taigi jei jis tau nepatiko-kur mano tekste radai kad rasyciau kad man sitas anime nepatiko? cituoju "ypac mane nuvyle muzikinis takelis", tai kad mane nuvyle vienas ar pora aspektu tai negalima teigti kad man anime nepatiko ypac kai dar rasiau "Kas liecia piesima,tai jis puikus,puikiai perteiktos veikeju emocijos,aplinkos detalem irgi nepagailejo laiko,tiesiog miela ziuret". 2.nereikia sakyti, kad visi kiti ji pervertina-vel,is kur istraukei mano tekste minima zodi visi? cituoju savo ankstesni teksta "nera jis toks fun ar interesting,kaip kad daugelis sako",daugelis tai dar nereiskia visi.

                              Sio anime aprasymas yra paremtas mano asmenine patirtimi ir jokiu budu neatspindi placiosios visuomenes nuomones.Si teksta grieztai draudziama kopijuoti,platinti ar kaip kitaip disponuoti be autoriaus sutikimo.Pazeidusieji sio punkto taisykles,bus baudziami pagal Lietuvos Respublikos galiojancius istatymus

                              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                              Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur? Maniakas?

                              Comment

                              • Killerbee
                                Iškrypęs dėdulė





                                • 2006 12 11
                                • 2910

                                #60
                                Kai pamačiau, kad antrame sezone tikrai yra 26 ep - nuo fotelio nugriuvau. Kaip serialą apie nieką galima taip ištempti? Žiūrėjau aš šį anime ir nelabai supratau, kodėl aš jį žiūriu. Esu metęs ir geresnius jau po pirmos serijos. O čia dar mano taip "mylimas" mergiotiškas žanras.
                                Gal tiesiog dėl gražių akių? Jei rimtai tai jei prasukti jau visai nuobodžias vietas tai žiūrėti galima. Buvo keletą įdomesnių juokelių ir pabaiga visai graži. 6 balus duosiu, vis tik per ilgas....

                                Comment

                                Working...