Samurai Champloo

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Kaede
    Naujokas
    • 2007 04 07
    • 28

    #61
    neblogas, be ir nepergeras man jis toks paprastas animas, kuri galima paziuret tada, kai nori kiek issikraut ir atsipalaiduot nelabai noreciau cia ji smulkiau aptart- viskas jau issakyta
    Your Friendly affection is a bright light in my life, illuminating my soul and adding radiance to my life

    Comment

    • angellus
      tinginys

      • 2007 01 17
      • 228

      #62
      sitas anime man paliko dideli ispudi, butent del to, kad buvo kitoks samurai tipo anime. kuriam daugiau be sito ir afro samurai buvo taip sugretinamos siuolaikines kulturos su ano meto. beto, buvo pora epu, kurie buvo tikrai meistriskai nupiesti ir tiesiog juos gali ziureti vel ir vel. o kovu scenos, jau vien jos demesi prikaustydavo! daviau penkis net negalvodamas, super!

      Comment

      • Todai

        #63
        Šiandien šitą pažiūrėjau.Turbūt geriausia iš to ką teko man matyti.Nerealus įspūdi,iki paskutinės minutės jaučiau įtampą

        Comment

        • Kurotani
          Rimtas forumo narys

          • 2007 01 01
          • 119

          #64
          Autorius Todai
          Šiandien šitą pažiūrėjau.Turbūt geriausia iš to ką teko man matyti.Nerealus įspūdi,iki paskutinės minutės jaučiau įtampą
          na įtampos ten vargu ar buvo, sakyčiau viskas ėjosi gan ramiai su maža doze intrigos kai kuriuose ep.


          vakar užbaigiau šio anime peržiūrą.
          tikrai neblogas darbas, labai sužavėjo netikėtas beatbox panaudojimas tokio žanro anime
          Mugen kovos technika kažkuo primena breakdance, savotiškas aspektas Tokugawos eroje
          Apibendrinant siužetas(galbūt nėra labai stiprus, bet kad pakankamai geras nepaneigsim) , ep skaičius, garso takelis, veikėjų išvystymas yra geri.kaip tik tai ko man asmeniškai norėjosi.
          iš mano pusės dar bonus taškai vien už tai , kad samurajų gyvenimas parodytas kažkiek kitu, nauju kampu. 5/5
          Paskutinis pakeitimas nuo Kurotani; 2008-04-27, 10:23.

          Comment

          • Izzo
            one vs all, DIE AZ!



            • 2007 02 25
            • 1530

            #65
            siužetas kaip tik buvo silpniausia anime vieta
            SCREW YOU, PEOPLE!

            Comment

            • arnazzs ova
              d(-_-)b
              • 2008 03 03
              • 29

              #66
              katik baigiau žiurėt 5/5 vienas gražiausiu ir maloniausu žiureti anime. Mano vienas iš stimulu kodėl aš apskritai žiuriu anime ir kodėl man tai patinka

              muzikos tokios nemegsu bet vis tiek prie šito kaškaip pritiko. Siužetas nenuobodus. veiksmas ir kovos tiesiog meno kurinys . Ak... kodel nesukurė dar kokiu poros sezonu

              NAUJOKO NUOMONĖ

              Comment

              • Silvestras
                Rimtas forumo narys



                • 2008 04 18
                • 162

                #67
                Na ką čia ir pasakyt,pačios paskutinės serijos ir buvo idomiausios man kai jie kovėsi,kaip norėjau,kad Jin su Mugen numirtų,nes tą tragedija žymiai pagerintų bendrą įspūdį anime.Apie pačias besitęsiančias serijas su kaskart nauja istorija irgi nepagailėsiu gerų žodžių.Jos pastoviai buvo įdomios,kiekvienoje serijoje netruko geru komedijos elementų ir visad išsiskyrė vis tuo pačiu bruožu:visalaik įvykdavo kažkokie atsitiktinumai ir sutapimai(kartais tai pasirodydavo labai efektingai ).Kaip jau rašiau vienoi gijoj prieš tai,šio anime vienas iš pagrindinių veikėjų Mugen tapo mano vienų iš labiausiai mėgiamų cherojų liste.Man patinka jo vulgarumas ir bele koks požiūris į gyvenimą.
                Spoileris:
                Dar pabaiga patiko,jautėsi šiokia tokia ironija,po 1 didelės kelionės visi išsibarstė į skirtingas pasaulio puses .
                Paskutinis pakeitimas nuo Silvestras; 2009-01-25, 21:25.

                Comment

                • shigofumii
                  cruel man
                  • 2008 07 05
                  • 137

                  #68
                  Puikus anime su geromis komedijos bei kovu scenomis,ispudi palieka ir itampa yra,tai geriausias anime koki maciau per pastaraja savaite.
                  Destiny is waiting ,lets move foward to it.

                  Comment

                  • Bestija
                    Naujokas
                    • 2006 08 31
                    • 10

                    #69
                    Viskas būtų tvarkoj, bet man nepatiko tos serijos su beisbolu ir graffiti. Nei šis nei tas. 4

                    Comment

                    • Silvestras
                      Rimtas forumo narys



                      • 2008 04 18
                      • 162

                      #70
                      Autorius Bestija
                      Viskas būtų tvarkoj, bet man nepatiko tos serijos su beisbolu ir graffiti. Nei šis nei tas. 4
                      Tai tos serijos buvo padarytos atpasakojant istoriją,pavyzdžiui kada pirmą kartą Japonijoje atsirado beisbolo sporto šaka arba "graffiti" menas.Jos gal tau ir pasirodė neidomios,bet jas teks pripažint originaliomis ir su mintimi.O jei pagalvojant kiek komedijos juose galima išvyst,tai kartų atsižvelgiant į viską jų negalima pavadint neįdomiomis.Be to geriau jau už tokį banalumą kaip išguldyt visą gaują "Jakudza" mulkių,išgelbėt merginą ir toliau test kelionė.
                      Paskutinis pakeitimas nuo Silvestras; 2009-02-03, 21:20.

                      Comment

                      • (sic)enemy
                        Sakikao

                        • 2008 08 12
                        • 162

                        #71
                        vienos is idomiausiu seriju...Ziuriu Samurai Champloo visas serijas jau 3 karta ir nerandu prie ko prikipti...

                        !!! Ninirvuok !!!

                        Comment

                        • SoldaT
                          Naujokas
                          • 2008 04 23
                          • 13

                          #72
                          Kaip 2004 metu anime turi labai gera animacija. Art irgi geras bet nlb man patiko kaip nupiesti veikejai. Siuzetas gan geras, bet kazko truksta. OST neblogas, kovos irgi. Overall anime vertas 4/5[8/10] Daugiau nevertas, manau.

                          Comment

                          • InuyashaGirl
                            Mielas Ruzavas padaras ^^

                            • 2008 04 18
                            • 152

                            #73
                            Keistas anime. . . Einam ieskoti samurajaus kuris kwepia gejiskai Nezinau maciau pirma serija tik . . .Manau reik paziuret wisa. . .nors ziureti netraukia . ..
                            Imagine there's no Heaven
                            It's easy if you try
                            No hell below us
                            Above us only sky
                            Imagine all the people
                            Living for today

                            Comment

                            • Psichas
                              Rimtas forumo narys

                              • 2008 04 16
                              • 147

                              #74
                              5/5 be zodziu xDD luzau iuredamas kai kurias serijas siaip istorija pati atrodo girdeta ir panasiai bet anime uzkabinantis ir idomus xD hip hop ten mazdaug paisosi i anime pateikima tai netrugde xD labiausiai aisku isimine ta serija kur lose beisbola nerealu xD
                              the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

                              Comment

                              • nARKOMANe
                                kid

                                • 2008 09 15
                                • 40

                                #75
                                man asmenishkai dar dbr shis anime yra vienas geriausiu. paitko muzika,pieshimas,istorija,NET VEIKEJAI PATIKO.all in all vertinchiau 10/10, bet manau kad niekad gyvenime antra karta nezhiurechiau, nes butu neidomu.labiausiai patiko kai mugen susidure su mirtim;D tas visas dalykas~aahh!

                                Comment

                                Working...