Samurai Champloo

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • RayYuka
    Paraamnestical

    • 2009 11 02
    • 206

    Amazing... Tie kas nubalsavo darau išvada, kad net nežiūrėjo... ><
    Repo anime beveik negirdėjau... liūdnuose vietose ji netgi buvo labai graži...
    Na aš tik stebėjausi kaip Jin krauju nesusiteršia savo kimono kovodamas.
    Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

    Comment

    • FLCL Fan!
      Naujokas
      • 2009 02 11
      • 8

      Perziurejau visa, labai geras anime, ir ypac geras anglu igarsinimas. Galetu daryt drasiai filma arba pratesti serijas, nes istorijos ten nelabai ir buvo.

      Comment

      • Zx-Shade
        digital existence



        • 2009 03 14
        • 725

        Radau viena sena amv verta demesio

        Comment

        • demoniacman666
          Forumo vilkas

          • 2008 04 16
          • 368

          Puikus anime. Geras piesimas, buvo nemazai neblogo humoro, idomus veikejai, idomi istorija, daug kokybisko veiksmo, nuostabiai priderinta muzika (mano galva cia hip-hopas puikiai tiko), nuostabi pabaiga (bent man) ir siaip... puikus anime... 5/5... tiesiog sunku pastebiu ka nors parasyt apie gera kuriny, zymiai lengviau ispeikt demesio neverta slamsta

          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

          Comment

          • Semashke
            U can call me Sema



            • 2009 01 16
            • 425

            Pagaliau ir aš jį pažiūrėjau. Awesome ost, muštynių scenos, tik kaip visada daugiau kažko pabaigoje tikėjausi, tikriausiai dėl to , kad po Code Geass pabaigos iš visų anime dabar tikiuos dar geresnės XD

            Anyway, serija, kai Mugen and Jin rado Fu dienoraštį buvo epic win
            semashke.deviantart.com BLACKOUT

            Comment

            • nemesis
              Super mega ultra rašytojas

              • 2010 11 08
              • 1178

              Na ka perziurejau visas 26 serijas. Viskas labai smagiai susiziurejo. Grazus piesimas, gerai sukurtos kovos, idomi istorija,keletas juokingu episodu. Labai patiko episodai su beisbolu, zombiais ir 13-14 epai su graudoka pabaiga Finaline kova irgi patiko.
              Spoileris:
              Jin ir Mugenas pasimoke vienas is kito. Mugenas vietoi aklo puolimo suplanavo lemiama ataka, o Jin suprato savo galimybių ribas ir pasinaudojo labiau neapgalvota ataka kuri isgelbejo jo gyvybe. Aisku kaskiek nuvyle, kad veikejai isikyre. Galejo arba Jin su Mugenu mirti, nes ju stebuklingas isgyjimas su tiek zaizdus tikrai nelogiskas( persautas, perdurtas, susprogdintas and still alive??? )arba galejo pasilikti kartu. Overall rasau stipru 4.

              P.s. Tikiuosi, kad po visos sios istorijos Mugen susitiko su policininke, o Gin su prostitute
              Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2012-01-14, 01:24.

              Comment

              • Augis24
                AZ rėmėjas




                • 2009 03 29
                • 767

                Nu kietas anime!!! Cia gal daug kas noretu ji sulyginti su kokiu cowboy bebop ar afro samurai pagal stiliu ar dar ka... Na, bet man jis unikalus, nezinau, sakykit ka norit, bet veikejai super kieti. Ir ta fuu transformacija irgi labai sypsena kelianti (Aisku nesupras, kas nemate). Labai patiko Jin ir Mugen, labai turbut ne tas zodis, vienas izulus, o kitas santurus, dvi priesingybes savo ribose. Gal ir siuzetas nebuvo labai nenuspejamas, taciau kovos tikrai ispudingos, ir pats ost irgi labai geras. Nei biski neturiu jokiu prikaisiojimu pabaiga, man ji patiko ir tiko. Aisku del kokios ova'os ar dvieju as tikrai nesupykciau :P
                Duodu dideli 5-keta ir prisidedu si anime prie savo kolekcijos.

                Comment

                • nemesis
                  Super mega ultra rašytojas

                  • 2010 11 08
                  • 1178

                  Samurai Champloo galima ziureti vien del puikaus soundtrack'o.

                  http://www.youtube.com/watch?v=FtuoE...20AHT2uF2QADAA
                  http://www.youtube.com/watch?v=FtuoE...20AHT2uF2QADAA

                  Rest in Peace Nujabes

                  Comment

                  • Snabas
                    Rimtas forumo narys
                    • 2008 11 12
                    • 140

                    Įdomus, įtraukiantis. Labai patiko muzika ir ta idėja maišyti motyvus iš įvairių laikotarpių ir dar taip, kad net nelabai jaustųsi, kad kažkas nevietoj. Muzika nuostabi, ypač Ikue Asazakės "Obokuri Eeumi" - fantastiško grožio gabalas. Žodžiu, man tai labai patiko, kaip tik šiandien baigiau žiūrėt, tai dar truputį įsitraukus

                    Comment

                    • varnass
                      Narys

                      • 2009 04 15
                      • 59

                      Ieskojau kazko panasiaus i baccano ar durarara ir nusprendziau sita anime pazeti ir nors jis beveik nieko ju neprimine nesigailiu kad pazejau.ispradziu atrode ,kad tas hip-hop'as ne vietoi ,bet kuo toliau zejau tuo labiau sountrack'as patiko, ipac patiko ending'as
                      Spoileris:
                      gal del tuo pacio rezisieriaus primena cowboy bepop soundtrack'a.visai patiko tos serijos kur piese graficius, beatboxina, ar zaide beisbola.5/5

                      “This is your life and it's ending one minute at a time”
                      ― Chuck Palahniuk

                      Comment

                      Working...