Samurai Champloo

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • H[asas]
    WarGod'az

    • 2009 05 22
    • 125

    #91
    Zeuriai geras visiem siulau paziuret

    Comment

    • Aivaras
      ką tu?

      • 2008 09 10
      • 358

      #92
      Nelabai mėgstu action anime ir pan. stuff, bet nu šitas tai žiaurus gėris, labai patiko, kovų scenos unreal, charakteriai visų skirtingi ir tuo pačiu įdomus (ypač Mugen xD Toks chamas).Norėčiau 2nd season ;//
      5/5

      Comment

      • shramaxaz
        [A&R]
        • 2008 09 19
        • 25

        #93
        Nežinau kodėl, bet šį anime sužiūrėjau tik iš antro karto. Pirmąjį kartą numečiau po pusės epizodo, kažkaip atbaidė tiesiog. Ir taip kokį pusmetį pragulėjo kažkur hardo kamputyje. Na bet dabar sulindo jis labai greitai ir visi tie bajeriai laiku ir vietoj, geros kovos ir veikėjai tiesiog sužavėjo. Apibendrinant tai tiesiog NEREALUS annime.

        Comment

        • Blizzard
          GFX maker


          • 2009 03 25
          • 224

          #94
          nu sitas kietas seip duociau uz viska 4.5/5
          muzika jegiska, tinka pagal anime hip hop senoves japonijoje gerai sugalvota
          durniausia serija buvo ten paciam gale su tais zombiais ten kaskokepieva ir ant galo dar meteoras is niekur nieko
          serija su beisbolu buvo ziauri ypac kaip tas slaptasis agentas (na tas pagyvenes zmogus) turejo atmusti kamuoliuka 3 kartus, o tas kapitonas komandos jam rode zenklus kuriuos kekvienas savaip suprato dar norejau is to .gif pasidaryt, geras epizodas

          kovos patiko, mirties akivaizda gerai ekranizuota, piesimo stilius ir truputis istorijos. kaip kaskur rasiau man primine kaskiek kaubojus, tik vietoj sautuvu jie buvos su kardais seip labai geras anime juokingas ir tuo paciu metu rimtokas. tikrai rekomenduoju visiems, kas luzo ziuredamas pirmas kelias naruto serijas, kur ten jie visis susipazysta..

          Comment

          • Ryuuki
            Žalia <visapusiškai;>
            • 2009 07 22
            • 13

            #95
            Sountrack'a galima lb gerai klausyt ir nežiūrint anime gerai klausos visai nieko, tik keistai žiūrisi tie judesiukai Mugen'o. didelio yspūdžio nepaliko.

            Comment

            • SudЯ_
              Narys
              • 2009 08 31
              • 35

              #96
              Absurdas maišyti samurajus su hip-hopu. Jau geriau mech'ai. 2. Patiko tas veikėjas su akiniais, bet dėl jo vieno, gi nežėsiu.

              Comment

              • Psichas
                Rimtas forumo narys

                • 2008 04 16
                • 147

                #97
                wow... Jin jo pavadinimas... tu bent viena ep perziurejai?
                the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

                Comment

                • amaeru
                  big fcuking surprise

                  • 2008 11 15
                  • 111

                  #98
                  aww, šitas vienas geriausių mano pastaruoju metu matytų anime. :}} piešimas itin patiko, kovų scenos šiaip ypatingai. vien pirmam epe, kur Mugen su Jin pirmą kartą susiremia. :} muzika limpa, nes ir pats anime su savo bendru vaizdu tiesiog nesiderintu su kitokia muzika. yra trūkumų dėl pačios istorijos, mano nuomuone, bet šiaip finale man darbas patiko. :} ir kaip kažkas jau rašė - labiausiai ne į temą serija su zombiais.. ten visą laiką žiūrėjau taip WTF, galvojau gal kur užslėpta mintis. nu bet nesvarbu. duodu 9/10, nes dar labai pripliusavo Mugen seiyuu. taip man patinka Kazuya Nakai balsas, negaliu<3

                  Comment

                  • DoubleR
                    Berastis
                    • 2009 06 06
                    • 59

                    #99
                    Hmmm pakankamai neblogas... neseniai pradejau ziureti (dabar 5 ep) ... storelinea's yra sioks toks... pasikapoja siek tiek... Hmmm kol kas nenusibodo xD

                    Comment

                    • Tesiog
                      Naujokas
                      • 2009 01 26
                      • 16

                      Na kai senokai apie samurajus žiūrėjau tai patiko visai smagiai suvirškinau

                      Comment

                      • Defiguss
                        Naujokas

                        • 2009 11 18
                        • 27

                        Geras anime, tik kautynių galėtų būti daugiau.
                        Spoileris:
                        Galėtų visus tuos amerikiečių beisbolininkus užpiauti, bo anie samurajai buvo nekokie

                        Comment

                        • virtual123
                          Naujokas
                          • 2008 12 18
                          • 10

                          Vienintelis trukumas tas, kad dalimis istorija nutrukdavo, ir prasidedavo ten visokie beisbolai, chujaisbolai. Bet sudejus pliusus trukumai nuplaukia. Grazus piesimas, geros kovos, yra geru komedijos elementu, ir kas svarbiausia nebijojo parodyti kokie zmones buvo ir gali buti ziaurus

                          Comment

                          • ewlds
                            hard to understand
                            • 2009 02 14
                            • 120

                            siaip bendrai paemus neblogai, hip popa siame anime kaip pliusa uzskaitau, savotumo suteike, nors OP visada prasukdavau, nepatikdavo.. bet kai kovu metu ar siaip uzleisdavo tai labai gerai isipaisydavo i bendra atmosfera. Piesimas irgi toks savotiskas, puikiai tinkantis siam anime. Ypac patiko kaip atvaizduojamos kovos.Ir tas siuolaikines kulturos maisymas su senovine super buvo, kaip pvz serija su grafiti

                            megstamiausias veikejas tai Mugen. Toks prikolnas ir ant visu padejas, visada pralinskmindavo.

                            vertinciau 4/5 vien del to, kad nevisai mano tipo anime.. kaip man tai romantikos truko dar pabaiga nevisai patiko ir tiko ir kaip jau minejau OP... + ED tai visai nepamenu kaip jis ten atrodo
                            ^_^

                            Comment

                            • sagara sanosuke
                              forumo idiotas
                              • 2009 04 14
                              • 134

                              lb idomus anime , graziai nupiesta , puikios kovos. idomus pagrindiniai veikejai

                              Comment

                              • Genocidio
                                Naujokas

                                • 2009 11 21
                                • 26

                                Dabar ziuriu su A.M.F subais man asmeniskai vienas geriausiu anime. Patinka pacio anime piesimas , siaip esu metalo vergas , bet sitam anime h-h skamba tik nuostabiai ir joks metalas ar j-pop netiktu Kovu nors ir nedaug, bet bent man tai labai gerai atrodo , kad nepadare taip kad tiesiog mosikuotu katana , o kovas perteike kaip kapoera. Man sitas anime kaip ir Afro samurai paliko didziuli ispudi todel duosiu 5/5.

                                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                                Comment

                                Working...