Akikan!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Sfinksaslt
    Rimtas forumo narys

    • 2009 01 22
    • 134

    #16
    Man tai labai patiko, senei jau žiūrėjau, bet juokingas vietas dar i daba pametu tikrai šaunus anime
    1. Tu dabar internete
    2. Tu dabar animezona.net
    3. Tu skaitai
    5. Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
    6. Tu dabar tai patikrinai
    7. Tu šypsais

    Comment

    • GODhack

      #17
      Man irgi labai patiko. Tikrai smagi romantine komedija.
      ばか かける!

      Nesuprantu kaip kitiem gali nepatikt nebent to to bisekso, gal slykstukas atrodo, bet reik is visko moket pazvengt.

      Comment

      • Red_Elf
        pandų karai :D


        • 2009 05 07
        • 1112

        #18
        pusė velnio man, susivalgė gan linksmai kažkaip dar ne tiek daug panašaus tipo anime mačius, tai dar visi juokeliai nėra įgrisę turbūt, labiausiai vykę charakteriai buvo tas dėdulė gėjus su savo asistente ir pagrindinis bernelis, tikrai ne eilinė asmenybė pati idėja apie skardinis durna iki begalybės, bet tikrai originali, juk reikia ką naujo galvot, piešimas vietomis buvo tikra tragedija, baisu, kai akys skirtingose veido vietose op ir end dainos nekokios, abi tik prasukdavau po pirmų dviejų kartų... bet šiaip ar taip Akikan visai nieko kūrinėlis

        Comment

        • Winry
          Narys
          • 2009 03 17
          • 78

          #19
          Visai neblogas, esu mačius ir blogesnių Pliusai būtų tokie: Kakeru charakteris (ne raustantis drovus berniokas, o hormonų audras išgyvenantis paauglys ); dėdulė gėjus ; tos Akikan irgi buvo pusė velnio; tik 12 epizodų. Pati idėja- na, ką žinau...

          Comment

          • Aramis

            #20
            Akikan!, arba kas būna kai princas pabučiuoja skardinę

            Kur buvęs, kur nebuvęs, pagaliau atsirado anime, pasižymėjęs paprastumu ir kažkokiu sunkiai apčiuopiamu nuoširdumu, ko neteko sutikti nuo Sakura Diaries laikų. Romantika su Sailormoon ir be erotikos elementų - beveik galima sakyti romantika vyrams. Su smurto prieskoniais. Ir aišku, kaip be vyro, ieškančio tikros meilės. Na tikriausiai yra tokių, kurie supras ką pasakyti noriu (Ypač tos, kurios Yuri domisi). Kas šį anime daro tokiu, koks jis yra, sunku pasakyti - sumesti visiškai įprasti elementai (meilės trikampis, baseinas, pavydas, smurtas prieš vyrus, yuri, super galių turinčios mergaitės...) kaip ir nieko įdomaus. Bučinio - virsmo analogija irgi nieko naujo - ne vienas užaugo lūpose su pasakomis. Nors nė vienoje pasakoje tokio princo nerasi - šis pasitaikė visai nepėsčias. Aišku jo norai paprastų paprasčiausi - namie vienam išgerti skardinę sulčių, ir kas, kad tai jis mėgsta daryti toks, kaip išvydo šį pasaulį - visiškai nuogas. Kai ateis laikas, kai savo namuose nuogas sulčių išgerti negalėsiu, kreipsiuosi į Strasbūro žmogaus teisių teismą. Ir kaip dažniausiai būna, dėl visko kalta skardinė - mergiotė, (iš jų visų daugiau bėdos nei naudos). Vargšelis ne tik, kad gavo į galvą nuo skardinės, bet dar ir įnamę susirado, kuri sugebėjo jo lūpų nekaltybę atimti. Gi košmaras.



            Tiesą pasakius istorija nieko neįprasto, šablonuose išsitenkama - kas kad skardinė, vis tiek gražuolė - kaip ir antroji, įsimylėjusi tą patį vaikiną, tik kad ir turinti laiko pranašumą, vaikystės draugė. Įprasto haremo siužetas. Tačiau čia ir prasideda linksmybės - vienas veikėjas pasakė, kad gyvenimiškas situacijos atsiranda paprastiems mirtingiesiems su tam tikromis keistenybėmis suėjus į vieną vietą. Šiuo atžvilgiu Akikan! kažkuo primena Working! - išmetus SM elementus turime iškrypėlį, vaivorą, vaikystės draugę sugebančią pasigerti sultimis, merginą turinčią žiaurių polinkių, bei didybės manijos kamuojamą mergaitę - gausime Akikan. Yra net restorano vedėja, savo išvaizda primenanti ateivę - tokia buvo net ir Chrome Shelled Regios. Mokykloje irgi - įprasti dalykai - pagrindiniam veikėjui pavydima, jis lupamas pirma papuolusia proga, ir kas, kad dėl visko jo testosteronai kalti - grožio prigimtinio nepaslėpsi. Veikėjai taip pat nieko naujo.



            Buvo visko iki tol, daug tokių anime mačiau, ne visi patiko, tačiau šis, kad ir kaip keista, paliko gerą įspūdį. Ir ką - galite kad ir deginti - tokiam karštam ore iš manęs už burbuliukus 4/5 - nes tiesiog taip reikia. Nors jis paprastas ir nuspėjamas kaip penkios kapeikos - tačiau jis man prie dūšios, kaip kad seni, smagiai nešiojami batai - nesinori išmesti, nors žinai, kad jau šlamštas. Žiūrėkit į sveikatą, kam dar nesvetima truputį nuvalkiota romantika

            P.S. Amidau, ir be reikalo dėjai tą screen su nuoga pagrindine skardine - tai sukuria klaidingą įspūdį, jog čia yra ecchi, kurio daugiau Naruto yra nei čia. Paskui tokie kaip aš jo ir ieško, o neradę labai suirzta - gerai bent tiek, kad šiam erotikos nereikėjo, jis įdomus kuo kitu.

            Comment

            • amidau
              ☣☠☣







              • 2007 04 25
              • 1384

              #21
              Autorius Aramis
              P.S. Amidau, ir be reikalo dėjai tą screen su nuoga pagrindine skardine - tai sukuria klaidingą įspūdį, jog čia yra ecchi, kurio daugiau Naruto yra nei čia. Paskui tokie kaip aš jo ir ieško, o neradę labai suirzta - gerai bent tiek, kad šiam erotikos nereikėjo, jis įdomus kuo kitu.
              Dedu ką noriu ir ką randu... ir jei nepatikrinai ar prie žanrų yra ecchi tai jau tavo bėda...

              Comment

              • witkus
                Take it easy


                • 2009 11 21
                • 261

                #22
                Šis anime mane maloniai nustebino, nors buvau nusprendęs, kad daugiau pan. žanrų animų nebežiurėsiu, nes jie mane buvo užknisę negyvai, šį vis dėlto pažiurėjau ir nenusivyliau, tiesiog smagi romantinė komedija, peržiurėjas pirmus epus užsikabliavau ir peržiurėjau visą vienu prisėdimu. Žodžiu man patiko...

                Comment

                • Augis24
                  AZ rėmėjas




                  • 2009 03 29
                  • 767

                  #23
                  Kaip ir visiems- pradžia buvo įdomi, vaikino charakteris pervertiškas ir tai buvo didžiausias pliusas, dar geras buvo tas direktorius na, o daugiau nieko gero... labai jau nuobodu buvo ant galo žiūrėt... 3/5 už juokingus bajerius ir juokingas vietas.

                  Comment

                  Working...