Toradora!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • dfsafsaf
    Beautiful Lies

    • 2010 05 13
    • 261

    #76
    Man tai tokiuose anime dazniausiai ir nervina tas merginu nesavanaudiskumas, kai mergina x nori, kad vaikinas y butu su mergina z, o mergina z nori, kad vaikinas y butu su mergina x ir pns nors jos abi myli vakina y , jau taip daug kur panasi situacija buna , kad net sunku kartais ziuret

    Comment

    • Kurtas
      Naujokas
      • 2008 12 18
      • 3

      #77
      Ech anime yra superinis 5/5, bet turi viena dideli trukuma, mazai seriju pabaigiau ziuret bet noriu pamatyt dar ir dar ir dar. Nors nesu tokio zanro megejas bet taip fainai ziurejosi, ir akimirkos primena kaip buvo viskas tikram gyvenime, ka gi nesusidure su panasiom problemomis Beje kai las zinot panasiu anime pm parasykit nes tikrai pasiilgau sito anime o rast kazka panasaus paciam sunkoka

      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

      Comment

      • Dalathan
        Naujokas
        • 2011 10 29
        • 17

        #78
        Ko gero nuostabiausia meilės istorija kokią tik esu regėjęs. Tikras romance perliukas.
        Gan sunkūs jausmai užplūdo Toradora'i pasibaigus, iš ties įtraukė kiek tik galėjo.
        Kad ir kaip ieškočiau ką galima būtų pakritikuoti, nerandu. Viskas buvo savo vietoje, savu laiku.

        5/5

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2910

          #79
          Autorius Dalathan
          Ko gero nuostabiausia meilės istorija kokią tik esu regėjęs. Tikras romance perliukas.
          Gan sunkūs jausmai užplūdo Toradora'i pasibaigus, iš ties įtraukė kiek tik galėjo.
          Kad ir kaip ieškočiau ką galima būtų pakritikuoti, nerandu. Viskas buvo savo vietoje, savu laiku.

          5/5
          Romantika? Ir dar perliukas? Vaikams iki 15 metų nebent.

          Comment

          • Shenn
            Forumo ligonis


            • 2009 09 21
            • 539

            #80
            Autorius Killerbee
            Romantika? Ir dar perliukas? Vaikams iki 15 metų nebent.
            Kai man buvo penkiolika metu "Berserk" ongoingas tebuvo, bet vis tiek "Toradora" prieš kelis metus padarė nemažą įspūdį. Labiausiai man patikusi mokyklinė romantika. Na, čia skonio reikalas, savo nuomonės nepiršiu ir tavosios nekritikuosiu. Bet šiaip smalsu paliko, jau ne pirma karta matau kaip ,progai pasitaikius, blogam pavyzdžiui pailiustruot panaudoji "Toradora". Iš kur ta tokia neapykanta, tuolab kai tikrai yra daug blogesniu anime ?
            Paskutinis pakeitimas nuo Shenn; 2011-12-03, 22:45.

            Comment

            • Squalleh
              .MØNSOON.



              • 2009 01 12
              • 1892

              #81
              Dalathan, neklausyk dėdulės Killerbee. Jis žiuri anime užaugusiems, tikriems vyrams kaip H.O.T.D. ir Chaos;heaD.

              O taip antrinu visus teigiamus komentarus - anime išties puikus. Idomūs veikėjai, gražus piešimas bei graži istorija. Vienas mėgstamiausių savo žanre.

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2910

                #82
                Autorius Shenn
                Kai man buvo penkiolika metu "Berserk" ongoingas tebuvo,
                tikrai jaunas dar esi...
                bet vis tiek "Toradora" prieš kelis metus padarė nemažą įspūdį. Labiausiai man patikusi mokyklinė romantika. Na, čia skonio reikalas, savo nuomonės nepiršiu ir tavosios nekritikuosiu. Bet šiaip smalsu paliko, jau ne pirma karta matau kaip ,progai pasitaikius, blogam pavyzdžiui pailiustruot panaudoji "Toradora". Iš kur ta tokia neapykanta, tuolab kai tikrai yra daug blogesniu anime ?
                Patinka/nepatinka čia jau skonio reikalas, bet Toradora vadinti romantikos perlu man yra žanro nuvertinimas. Be to, aš sutinku, kad kaip tiesiog anime jis tikrai yra neblogas, kokybiška mokyklinė romantika.

                Comment

                • ciombiukas
                  Forumo maniakas




                  • 2009 09 18
                  • 463

                  #83
                  Autorius Killerbee
                  Patinka/nepatinka čia jau skonio reikalas, bet Toradora vadinti romantikos perlu man yra žanro nuvertinimas. Be to, aš sutinku, kad kaip tiesiog anime jis tikrai yra neblogas, kokybiška mokyklinė romantika.
                  Tikrai labai su tavim sutinku, nors jis man ir labai patiko, vis tiek čia yra tiesiog mokyklinė romantika ir nieko daugiau. Nors vis tiek žiūrėdamas jį dar ir dar kartą likdavau sužavėtas.

                  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                  Comment

                  • Dalathan
                    Naujokas
                    • 2011 10 29
                    • 17

                    #84
                    Squall, Mondai nai. Esu tolerantiškas žmogus, kaip tik įdomu buvo išgirsti Killerbee nuomonę.

                    Toradora galbūt ir atrodo kaip eilinė mokyklinė romantika, bet kažkodėl jaučiau šį tą daugiau, nesijautė lyg žiūrėčiau tiktai mokyklinę dramą, perteiktos emocijos buvo ne tiek jau vaikiškos, nesutinku, kad tai tik vaikams iki 15 metų, kurie nė trupučio nežino apie meilę, tokiems tik visokius shonen fighter'ius žiūrėt.

                    Žanras žinoma yra gan paprastas, bet ko daugiau tikėtis iš "slice of life". Kartais tiesiog reikia tos lengvos romantikos.

                    Killerbee, tamsta ne taip supratote, turėjau omenyje, kad Toradora yra tikras perliukas Mokyklinės romantikos žanre, o ne romantikoje apskritai. Ne taip išsireiškiau ko gero, Gomennasai.
                    Paskutinis pakeitimas nuo Dalathan; 2011-12-06, 12:51.

                    Comment

                    Working...