Toradora!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Augis24
    AZ rėmėjas




    • 2009 03 29
    • 767

    #61
    Gal ir neblogas, bet daug kas maišė: Per daug mušė tą Ryuuji, Minori buvo tokia keista, bet tas "keista", švelniai tariant, dar ta papūgą Pati istorija visai neeilinė, bet ir negalėčiau pasakyti, kad kažkokia superinė. Pagrindinis erzinantis dalykas, tai yra tai, jog visi viską neigdavo...

    Duodu 4/5, gražus piešimas, kas labiausiai įstrigo man.

    O aprašymą turbūt buvo įdomiau skaityt, nei pati anime pažiūrėt Amidau šaunuolis, super aprašymas

    Comment

    • Karolixsaz
      Naujokas
      • 2009 11 19
      • 17

      #62
      mmm cia narsiau youtubej po openingus ir ziuriu toradora op 2 galvoju gi tik 1 buvo op ir parasytas komentaras tipo yra jau sesonas 2 ir laukia 3 tai cia tiesa ar koks pliurpalas? :O

      Comment

      • pinokio
        友情

        • 2008 11 16
        • 218

        #63
        Autorius Karolixsaz
        mmm cia narsiau youtubej po openingus ir ziuriu toradora op 2 galvoju gi tik 1 buvo op ir parasytas komentaras tipo yra jau sesonas 2 ir laukia 3 tai cia tiesa ar koks pliurpalas? :O
        Toradora turejo 2 openingus:
        1.
        2.
        Tik tiksliai nepamenu, kada pirmas baigesi

        Comment

        • Miyu
          Naujokas
          • 2007 01 30
          • 14

          #64
          nesakysiu kad buvo pat geriausias anime koki maciau.
          bet ziuret buvo linksma.o dar tas pirmas openingas super kawai~
          Taiga!^^
          http://myanimelist.net/profile/misuzu-chan
          http://www.myspace.com/19911017doll

          Comment

          • Aramis

            #65
            Kiekvieną kartą kažką kurdamos studijos rizikuoja nepateisinti vilčių - bent jau tų žiūrovų, kurie žino, ko tikisi iš vieno ar kito žanro. Gal pradžioje ir būčiau pasakęs, kad šis anime suvirpino dūšią, tačiau dabar, kai jau mačiau tai, ką mačiau, niekaip neišeis. Toks jausmas, kad kūrėjai tamsią naktį ėjo iš svetimo lauko bulvių vogti pamiršę žibintą - pririnko pilną maišą, grįžo - pažiūri ogi pusė grumstų. Tas pats ir su Toradora - kokia rimta drama gali būti su pagrindine veikėja loli, kuri spardo visus į kairę ir į dešinę? Arba kokia komedija gali būti su bet kurią dieną grasinančiu nudvėsti paukščiu narvelyje (na kažkaip man paukštis dūstantis linksmų asociacijų tikrai nekelia)? Toks jausmas, kad paimti dalykai, kurie pritrauktų žiūrovus (jau tokios mišrainės seniai matyti neteko) ir "apgyvendinti" realiame pasaulyje. Nė pro kur. Drama čia dirbtinė ir pusėtina (nors ginčytis negaliu, buvo nemažai gražių ir liūdnų vietų, tačiau jų trūko ir įkomponuojamos dirbtinai buvo). Komedijos čia nė kokios neradau - galėjo jos ir visai nebūti, jei jau taip atmestinai į tokį dalyką žiūrėti.

            Haremas irgi nevykęs, net kaip dramai gavosi - mergaitės konkurentės net neprisipažino jausmuose, tik užuomenas davė ir tiek, taigi kaip ir konkurencijos iš jų pusės nebuvo, pasimetė net neprasidėję. Kaip ir herojus liurbis, kuris sugebėjo iki galo nieko nesuprasti.

            Kartą po vienos interpretacijos mokytoja parašė: "Tokiam paprastam rašiniui per daug didinga pabaiga". Šiuo atveju irgi - pabaiga besitęsusi penkias serijas, ir du kartus pasiekusi "viršūnę" buvo šiek tiek per daug.

            Dabar taip - Amidau vertino 5/5, kaip ir didžioji dalis Jūsų. Mąsčiau apie trejetą, nes vis tik per mažai vilčių pateisino pats anime, sukeltų po scenos su meškinu - kalėdų seneliu. Tačiau dar kartą paskaičiavęs gerus dalykus, parašysiu 4-/5, vien todėl, kad iš manęs toks tat ir kritikas, be to, drama gana pusėtina gavosi.

            Comment

            • witkus
              Take it easy


              • 2009 11 21
              • 261

              #66
              Autorius Aramis
              Kiekvieną kartą kažką kurdamos studijos rizikuoja nepateisinti vilčių - bent jau tų žiūrovų, kurie žino, ko tikisi iš vieno ar kito žanro. Gal pradžioje ir būčiau pasakęs, kad šis anime suvirpino dūšią, tačiau dabar, kai jau mačiau tai, ką mačiau, niekaip neišeis. Toks jausmas, kad kūrėjai tamsią naktį ėjo iš svetimo lauko bulvių vogti pamiršę žibintą - pririnko pilną maišą, grįžo - pažiūri ogi pusė grumstų. Tas pats ir su Toradora - kokia rimta drama gali būti su pagrindine veikėja loli, kuri spardo visus į kairę ir į dešinę? Arba kokia komedija gali būti su bet kurią dieną grasinančiu nudvėsti paukščiu narvelyje (na kažkaip man paukštis dūstantis linksmų asociacijų tikrai nekelia)? Toks jausmas, kad paimti dalykai, kurie pritrauktų žiūrovus (jau tokios mišrainės seniai matyti neteko) ir "apgyvendinti" realiame pasaulyje. Nė pro kur. Drama čia dirbtinė ir pusėtina (nors ginčytis negaliu, buvo nemažai gražių ir liūdnų vietų, tačiau jų trūko ir įkomponuojamos dirbtinai buvo). Komedijos čia nė kokios neradau - galėjo jos ir visai nebūti, jei jau taip atmestinai į tokį dalyką žiūrėti.

              Haremas irgi nevykęs, net kaip dramai gavosi - mergaitės konkurentės net neprisipažino jausmuose, tik užuomenas davė ir tiek, taigi kaip ir konkurencijos iš jų pusės nebuvo, pasimetė net neprasidėję. Kaip ir herojus liurbis, kuris sugebėjo iki galo nieko nesuprasti.

              Kartą po vienos interpretacijos mokytoja parašė: "Tokiam paprastam rašiniui per daug didinga pabaiga". Šiuo atveju irgi - pabaiga besitęsusi penkias serijas, ir du kartus pasiekusi "viršūnę" buvo šiek tiek per daug.

              Dabar taip - Amidau vertino 5/5, kaip ir didžioji dalis Jūsų. Mąsčiau apie trejetą, nes vis tik per mažai vilčių pateisino pats anime, sukeltų po scenos su meškinu - kalėdų seneliu. Tačiau dar kartą paskaičiavęs gerus dalykus, parašysiu 4-/5, vien todėl, kad iš manęs toks tat ir kritikas, be to, drama gana pusėtina gavosi.
              Hmmm pasirodo visdelto yra zmoniu kuriems nepatiko toradora (nors zinoma nera nieko kas visiem tik patiktu), bet man pasirode, kad sitas anime nebuvo nusipelnes tokios ziaurios kritikos. "Kokia rimta drama gali buti su loli spardancia visus i kaire ir i desine?" O kodel negali? Tiesa sakant taip tik idomiau, kai drama ir romantika aplanko tokia kaip Taiga, negu eiline gerasirde ir nuo vaikystes apie romantika svajojancia mergina. Na komedijos as ten radau ir nepasakyciau kad ji tokia jau dirbtine nors paukstis isties buvo baisus, bet tai man ir kele juoka, kaip to paukscio savininkai ji laiko paciu graziausiu ir brangiausiu, kai tuo tarpu Taiga vos zado neteko pamacius ta "daikta". O haremo tarp zanru as kaip ir nerandu, todel jo ten nelabai ir buvo, na taip pagr. veikeja buvo isikliopinusios kelios merginos, bet daugmaz viskas tuo ir baiges...
              Na nezinau, man Toradora labai patiko, nesakau, kad tai buvo idealus kurinys, bet jis tikrai pralenke ne viena pan. zanro anime. Bet velgi tai tik mano nuomone, tiesiog truputi nustebau kad Toradora susilauke tokios kritikos...

              Comment

              • Aramis

                #67
                ši kritika visai ne žiauri, kad ir lyginant su TT arba kad ir Kanon! Kurie kad ir su mistikos elementais bet dramą įgyvendino, ir kur kas geriau. Cast ir istorija gi analogiška. Tai, kad tarp žanrų nėra haremo nieko naujo po saule - kadangi jo oficialiai kaip ir nebuvo - formaliai, jei tas dvi mergaites prilyginsime baldams.
                Visa tai, ką pasakiau, pasakiau todėl,kad iš ištraukos tikėjausi mažų mažiausiai True Tears, o gavau net nežinau ką. Daugiau į šį anime žiūriu neautraliai ir tiesiog žinau,kad dar kartą jo nežiūrėsiu dėl kūrėjų, kurie gražią mintį vystė labai atmestinai.
                Tačiau aš nė vienoje vietoje nepasakiau blogas, greičiau per daug vidutiniškas - tačiau čia jau tik skonio reikalas.

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2910

                  #68
                  Su tokiais anime viskas yra labai paprasta. Tereikia užduoti sau klausimą:
                  - Patinka mažos, bepapės ir agresyvios malalietkės?
                  Atsakymo variantai - patinka/pusė velnio/ne. Toks bus ir šio anime įvertinimas. Visa kita yra tik nereikšmingos detalės, o kažko rimtesnio iš šio žanro tikėtis neverta.

                  Comment

                  • Ozis

                    #69
                    Na, cia jau labai uzlenkei Killerbee. Man Taiga nelabai patiko (siam kartui sis tipazas buvo padarytas gal kiek per daug defaultiskai), o labiau patiko fone likusios merginos (tiek Kawashima, tiek Minori turejo visai padorius ir savotiskus charus). Taigi mano vertinimas neturejo rysio su tamstos ivardintu fetishu ;]

                    Beda cia tame, kad anime atveju dramos zanra kazkodel yra issipletes i melodramu/muilo operu itakos sriti (vaidybiniai filmai ar serialai kartais taip pat yra irasomi ne tuos zanrus, bet riba tarp siu zanru yra bent jau badoma islaikyt). Snekant paprastai dramos nagrineja ivairaus pobudzio ir rimtesnes problemas, kai tuo tarpu muilas apsiriboja pavirsutiniskai pavaizduotas meiles santykiais (daznas pozymis yra kibirai asaru). Siuolaikines dramos dazniausiai pasizymi subtilumu (daug nutylejimu, problemos nera grudamos i pirma plana, o svarbiausia ziurovas nera prievartaujamas jomis), kai tuo tarpu muilas viska rezia tiesiai i akis (jokio kito turinio tik problemos, daug snekama apie net elementariausius dalykus, o svarbiausia yra bandoma per prievarta formuoti ziurovo reakcija). Kartais dar skirtumas buna tame, kad dramu personazai kazkaip reaguoja i ivykius ir keiciasi (mat didesnis akcentas ant to kas vyksta, tad svarbios reakcijos i aplinka), o muile personazu vystymasis buna beveik nulinis (mat pagrindine tema nera vyksmas, o *problema*). Testi ar vystyti minti galima butu dar pakankamai ilgai, bet esmine isvada jau yra ir taip aiski - kam eina muilas, tam vargu ar sueis drama (tas pats desiningumas galioja ir atvirkstiniam atvejui).

                    Pats Toradora tuo tarpu nera muilas - didesne dali serialo tai tiesiog yra gyvenimiska drama besisukanti apie moksleivius. Nors del pabaigos negaleciau gincytis - ten jau kazkiek nusivaziuojama ir persistengiama (bet matyt, todel, kad noreta buvo greiciau pabaigt, tad subtilumui nebeliko vietos).



                    P.S. Laikas nuo laiko pasigirstantys kaltinimai popsu (fanservice'u ar bandymu itikti auditorijai) vienam ar kitam animui jau darosi nebejuokingi (Arami, moki gi geriau uzstumt). Bent man girdint toki kaltinima susidaro ispudis, kad tikru argumentu savo ispudziui pagrysti zmogus tiesiog neturi, bet kazkodel vistiek labai nori ar pasiteisint (siaip yra sakoma, kad del skonio nesigincijama, tad koks pointas tusciai teisintis?) ar kitus isprievartauti juo patiketi. Pats popsas niekada nebuvo ir nebus blogas, mat blogai yra tik tai kas daznai daroma paraleliai (pvz. blogai dainuojant nuolat rodomos nuogos i erotika apeliuojancios kuno dalys).

                    Comment

                    • Aramis

                      #70
                      Nuo kada muilo opera yra atskiras žanras(?) nuo dramos? Kiek pamenu, muilo operos taip pat vadinamos dramomis, o jau subtilybes paliksiu (gerai būtų toks mokslinis darbas - skirtumai tarp šiuolaikinės dramos ir muilo operų, tikriausiai taptų bestseleriu, nes tiesiog visi nori žinoti ką ką tik matė, šiuolaikinę dramą ar muilo operą) Tamstai aiškintis ir aiškinti (man nereikia, per gyvenimą nueisiu ir suvokdamas "dramą", muilus paliksime labiau išprususiems žiūrovams ir kritikams...), na tiesiog man svarbu molekulės, o ne atomai (chemija, aštunta klasė...). Man Toradora buvo drama, nepamenu, kad ją lyginčiau su muilo operomis - nors drama čia tik pusė bėdos, įvedant lyginimą su True Tears, kuriame kas nors tuoj ras muilo operos bruožų, kurie šiaip iš esmės būdingi pačiai dramai, kaip ir toje pasakoje be galo - ten buvo muilas, nes vyko konfliktas, veikėjai nestovėjo vietoje, per mažai buvo subtilumo pateikime, veikėjai liejo ašaras, žuvo paukštis...
                      Tai kurioje vietoje pasakyta, kad pop' kultūra blogas dalykas? Tiesiog random sumesti dalykai kurie turėtų padaryti anime populiarų neįdedant nieko naujo, savaime sudaro vidutiniškumo įspūdį (khem khem, scena baseine, įdėklai krūtinei tikriausiai buvo tikrai būtini siužeto vystymui ir atskleidimui (ir galiausiai savo jausmus suprato tik po ~5 -6 serijų, nors jau prieš tai kaukė, kad jis jos šuo...), na nes tiesiog Japonijoje labai dramatiška yra dviejų dalių kostiumėliai ir ilgos kojos, bei paauglės stresuojančios dėl savo krūtinės dydžio - pusė Japonių tikriausiai vaikšto į baseinus prisikišę kažko į kostiumėlius. To tikrai nepavadinsime fanservisu, kaip ir maudynes Mayo Neko Overrun, arba Princess Lover, Kiss x Sis, They are my Noble Masters (sakyčiau visai taiklus palyginimas, bendras bruožas tarp visų rastas) kurie savo konsistencija tikriausiai nėra fanservisas, tiesiog šiaip buvo nužeminti mano komentarais, neatsižvelgiant į tai, kad tos scenos buvo tiesiog nepakeičiamos siužeto atskleidime... (geriausiai iš šito dalyko pasityčiojo Arakawa, serijoje apie maudynes jie tiesiog įgrūdo veikėjus į metalinę bačką, va čia tai tikrai nebuvo fanserviso)).
                      Kadangi ačiū teisių Biliui ir LR konstitucijai turiu teisę į savo nuomonę, tai ją ir pasakau (arba nesakau, na tiesiog kaip užplaukia), nors kai kurie akordai ir kartojasi (parašom knygą nevartodami tų pačių raidžių, žodžių arba sakinių) - nepatinka tiesiog užsidedam "ignore" ir neskaitom .
                      Iš esmės nieko naujo po saule, galiu eit toliau miegoti - nuklydome nuo anime, apie kurį kalbame prie bendrų mano įpročių aptarinėjimo, kas jau darosi booring.
                      Savo nuomonės aš nesiekiu kažkam primesti, tiesiog kai apie paties nuomonę atsiliepiama off- stiliumi, nematau reikalo, kodėl turėčiau nepatikslinti tam tikrų detalių - na tiesiog nematau, nors tu ką. Jeigu tai kažkam atrodo kaip teisinimasis, pasiskaitom savo post'us, kur mėginama kažkieno nuomonę sušvelninti savo asmeniniais įspūdžiais, nors anime nuo to nei gerėja, nei blogėja, tiesiog todėl, kad parodyti jog manau priešingai
                      Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2010-08-03, 11:18.

                      Comment

                      • Killerbee
                        Iškrypęs dėdulė





                        • 2006 12 11
                        • 2910

                        #71
                        Autorius Ozis
                        Na, cia jau labai uzlenkei Killerbee. Man Taiga nelabai patiko (siam kartui sis tipazas buvo padarytas gal kiek per daug defaultiskai), o labiau patiko fone likusios merginos (tiek Kawashima, tiek Minori turejo visai padorius ir savotiskus charus). Taigi mano vertinimas neturejo rysio su tamstos ivardintu fetishu ;]
                        Patiko baldai? Originalas.... Aš nei vienos neatsimenu. Kokie charakteriai (pagal mane nieko įpatingo) bebūtų jos yra beviltiškos, nes jokio rimto konflikto ar daugiakampio čia nėra.

                        Comment

                        • Ozis

                          #72
                          Autorius Killerbee
                          Aš nei vienos neatsimenu. Kokie charakteriai (pagal mane nieko įpatingo) bebūtų jos yra beviltiškos, nes jokio rimto konflikto ar daugiakampio čia nėra.
                          Sioks toks konfliktas yra, tik bajeris tame, kad juo nera isprievartaujamas ziurovas.

                          O su Aramiu vel gryztam prie "as geriau zinau, o tu patylek" diskusijos.
                          Spoileris:
                          Arami, jei jau taip nenori diskutuoti (sneku apie "man nereikia" vieta tamstos pastraipoje), tai ir nediskutuok, o ne siulyk man uztilt (vieta kur primini apie teises, kurias rodos tik tamsta ir teturi - like turi arba taves klausyti, arba tyleti).
                          Ir vadink nors tu suni kate, bet nuo to esme nepasikeis - blogai yra ne pats pavadinimas "muilo opera", o kibirai asaru vardan nuluzusiu nagu. O drama siaip vadinama tiek literaturos rusis, tiek atskyras sios rusies zanras, tiek sio zanro subzanras. To paties zanro subzanru yra ir muilo opera. Tamstos vedama analogija su chemija yra tragiskai prasta ir konktreciu atveju netinkama - is skirtingu atomu vienodu molekuliu nesurinksi (bet is vienodu atomu galima surinkti labai skirtingu molekuliu).
                          Taip, Toradora nera tu kibiru (yra tik staparikai, ir tai tik i pabaiga) su asaromis, ir tai yra milziniskas sio animo pliusas lyginant su Klanadais, True Tearsais ir kitais muilais. Ir taip, Toradora is esmes nepasiulo nieko naujo (o tai pala muilai su kuriais lygini yra originalus?), bet geriau jau gerai pazystama sena, nei originalizmas vardan originalizmo (tamstos mineta Arakawa).

                          Comment

                          • DIX
                            エドワード


                            • 2008 08 22
                            • 243

                            #73
                            Arakawa yra random/parody anime, ne i ta tema pakliuvot, lygindami ji su Toradora... Geriausias palyginimas butu 'Shana' ir 'Zero no Tsukaima', kur apart visos fantasy istorijos ir veiksmo; anime braizas ir pagrindines mergiotes galima sakyt 1:1. Taciau po pastaruju dvieju matosi, kad kurejams pagaliau pavyko subrandinti charus (bent i sezono pabaiga pasimato gan ryskus skirtumas) ir i istorija tinkamai ilieti dramos (apart pagr. veikejos kompleksavimo del krutines, is serijos i serija vis daznejanti "Urusai urusai urusai, Inu", ir zinoma smurto pries bachuriukus ). Taigos ir Mokyklos Prez. kova, bei aftermath vien ko verti, viena graziausiu matytu scenu school dramose koflikto ir meiles trikampiu atzvilgiu.

                            Beje, @Aramis, sakei: ir galiausiai savo jausmus suprato tik po ~5 -6 serijų, nors jau prieš tai kaukė, kad jis jos šuo..."" Realiai ji daug anksciau suprato savo jausmus, tiesiog savyje visa tai neige, nes nenorejo isivelt i meiles trikampi su savo geriausia ir bene vienintele drauge. Del sios priezasties Minori ir laikese atokiau nuo Ryuji, bei savo kosminem vapalionem siunte 'zinutes' Ryujiui... O idomiausia buvo tai, kad Ami elgesi atvirksciai - liepe arba pripazint savo jausmus, arba atitolt nuo jo... nu krc cia daug priinterpretuot galima, bet esme aisku. Kas nemegsta depresuojanciu dramu (KGNE, tales of M etc.) sis anime kaip tik - nepersistengta su fanservice (na taip... su ta pool scena persistengta, bet turint omeny Taigos 'profili' butu buve keisciau, jei sios scenos nebutu ideje), netruksta comedy ir konfliktu tarp veikeju (cia pagrindine priezastis kodel man patiko TD).

                            Spoileris:

                            Comment

                            • Jimmys
                              Solitary man
                              • 2010 07 09
                              • 12

                              #74
                              Ehhh...
                              Anime tikrai nesužavėjo, liko jausmas, kad geriau tas 25 serijas bučiau prašvaistes kokiam nors kitam animui..
                              O gal turėjau buti Tsunderiu fanas, kad man šis anime daugiau ar mažiau paliktų stiprų susižavėjimą, kai jį pagaliau užbaigiau?
                              Pati istorija irgi jau patekusi į klasikinį remeikinimo ratą, kažkuom ir šitas nenustebino, istorija buvo pasistengus galima atspėti
                              Spoileris:
                              Nuo pat pradžių kaip ir visiems buvo aišku, kad Ryuujis ir Taiga ant anime galo susimes tad meh, nebando manęs tie animai pastaruoju metu smarkiai nustebinti..
                              veikėjų vystimasis taipogi nebuvo kažkoksai dramatiškas ar tai itemptas 1-15 epizodu vost ne ta patį vartė iš kairės į dešinę, istorija jau nuo senų senovės cliche, na papieštą gražiai buvo, ka galima pasakyti. Dar epizodus būtu lengvai galima paskirstyti:
                              1-17(+-) Pilsto iš tuščio į kiaurą
                              17-21(+-) THE PLOT THICKENS
                              21-25 Good ol' meilė, per dramas ir kančias a.k.a moeshit.
                              apibendrinimui galėčiau kaip ir pasakyti, kad šis anime tikrai nėra niekuo ipatyngas, pati drama (kurios kažkiek tai buvo prie galo) tai ištiesų nelabai drama jei kasnors tragiškai nepakrato kojų ir nebūna didelių moralinių problemų ir depresijų kokiam nors veikėjui, taipogi pati ta "romantika" jau matyta, o komedija kaip ir seni perrašyti baijriai, tad geriausiu atvieju šis animu yra kažkiek aukščiau už vidutiniškus animes, tad pats šitam anime dovanoju 3/5

                              Comment

                              • Lota :D
                                Love and Peace~!

                                • 2010 02 17
                                • 239

                                #75
                                Na, pas mane liežuvis ne toks pakabintas kaip jūsų, tad nieko įdomaus nepasakysiu.
                                O jūsų pokalbis buvo įdomus, teiginiai daugiau ar mažiau pagrįsti, bet šiaip viskas galbūt truputį nuo temos nutolę. Nors, sutinku, kartais reikia ir tokių pasireiškimų reikia, daugiau ar mažiau paįvairina gyvinimą, bent jau paskaitinėti tokius komentarus kartais įdomu
                                Bet čia galbūt per daug įsigilinote. Nemanau, kad 'Toradoros' kūrėjai norėjo padaryti ką nors labai sudėtingo, tiesiog pakliuvo į tokį nelemtingą tarpą tarp paprasto, lengvo romance/comedy/drama derinuko ir kažko rimtesnio. Taip ir pirmo, ir antro varianto gerbėjai lieka nelabai patenkinti, nes pirmieji gauna kažko šiek tiek daugiau, o antriesiems tiek neužtenka. Nors ir pataikė į tą nelemtingąjį tarpą, manau, kad 'Toradora' išlaikė gerą balansą, bent jau man patiko. Ir tikrai labiau nei 'Shana' ar 'Zero no Tsukaima'.
                                'Toradoroje' matėsi, kad veikėjai kažkiek tobulėja (bent jau kai kurie), kai kurios situacijos buvo cliche (kaip minėta, baseino scena), bet kai kurios buvo originalios ar bent jau originalesnės už kitas (pvz, muštynės). Slice of life'as buvo geras, mano nuomone, nes nors su Taiga ir Minori kaip veikėjomis gal buvo perdėta, tačiau viskas vyko gan natūraliai, sprendimai buvo nedirbtiniai (man patiko, kai Taiga norėjo leisti Minori būti su Ryuugi, nors pati juto, kad jai tas nepatinka, o Minori tuo pačiu norėjo Ryuugi užleisti Taigai), o ta scena, kai Taiga suprato savo jausmus (Kalėdų scena) iš viso buvo auksiukas
                                Su kai kuriais veikėjais, perdėta, bet pagrinde jie mane patenkino.
                                Piešimas buvo gražus, istorija nebloga, o ir šiaip, aukštų standartų neturiu, tad man 'Toradora' patiko ir susižiūrėjo gerai, todėl duodu 5/5
                                Paskutinis pakeitimas nuo Lota :D; 2010-08-05, 10:03.

                                Comment

                                Working...