Kimi Ga Nozomu Eien

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Gemex

    #16
    Paziurejes si anime visiskai pakeiciau nuomuone apie drama/romance. Aisku nepamegau taip labai, bet kgne padejo suprasti, jog buna tikrai idomiu sio tipo anime ar tai filmu. Aplamai neskaitant kai kuriu gana nuobodoku vietu viskas padaryta tiesiog super - grafika, igarsinimas ir pan. Manau daiktas vertas pamatyti nors karta.

    Comment

    • Mao
      a.k.a. Lzq

      • 2006 07 25
      • 223

      #17
      man tai buvo... ko gero vienas geriausiu anime. Akane labai patiko ypac kai maza, "Onii-chan, You were thinking dirty thoughts right now, yes?" Po sito anime, labai pamegau love/romance zanra. Pradejo net labiau patikt negu horror
      I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

      Comment

      • niekšas
        forumo idiotas

        • 2006 08 23
        • 544

        #18
        Net nežinau ką pasakyt... Iki šiol nebuvau mates nieko panašaus... 5 balai, afigienas anime.
        Tikrai nemaniau, kad school life, drama anime gali būt tox ydomus. Ir tikrai nesitikėjau, kad anime, kuriame nedominuoja snukių daužymas, galvų kapojimas, kraujas, katanos, pistoletai ir panašus velnias, man taip patiks... Tiesiog stebėtina kaip gerai ir realistiškai perteiktos veikėjų emocijos ir išgyvenimai. Vot patinka man toki anime, visiškai gyvenimiški, visiškai realus, be jokių fantastikų (nors patinka ir su fantastikom ),viskas parodoma taip realiai, kad imi galvot ar nebus čia kokia dokumentika, ar nebus pagal tikrus faktus sukurta. Jiega anime. Puikiai perteikta animo nuotaika, siužetas nuostabus, ir dar pasikartosiu,kad nesu mates tokio realaus anime . Ir veikėjai ne koki superherojai, o realios asmenybės. Nebežinau kaip dar čia jį pagyrus... Šedevras , labai nestandartinis ir originalus anime.
        Nepaisant to, kad šis anime nera mano mėgstamiausio žanro, nominuoju jį kaip geriausia iki šiol mano matyta anime. Dar op soundtrakas patiko, papildė mano anime saundtrakų kolekcija.

        Comment

        • ^sancta^

          #19
          Diviškas anime ... Nežinau kodel zio sakei nežiūėt visų ep is karto ... AS č-ę dienas žiūrėjau berods ... Ir šiaip labai graudus anime ...

          Comment

          • halogenas

            #20
            tik pradejus ziuret jauciau kaip sitas multikas itraukia i savo begalini depresijos liuna. nervavausi ant jo koks jis lievas ir kaip kas gali toki ziuret, bet pats perziurejau iki galo. kadangi ziurejau su nusiteikimu pries sita zanra tai ir nepatiko jis man, jokiu jausmu irgi nesukele... man tai tik pilkas anime kurio geriau jau buciau ir neziurejes

            Comment

            • niekšas
              forumo idiotas

              • 2006 08 23
              • 544

              #21
              Čia aš susapnavau ar kažkoks pratesimas išeis šiemet "Haruka route" ar kažkas tokio. Čia pasak animeNFO.

              P.s. Čia šiandien gal koks susirinkimas buvo kad šitiek narių susirinko ?

              Comment

              • sakuya
                M
                • 2007 04 18
                • 41

                #22
                Autorius niekshas
                Čia aš susapnavau ar kažkoks pratesimas išeis šiemet "Haruka route" ar kažkas tokio. Čia pasak animeNFO.

                P.s. Čia šiandien gal koks susirinkimas buvo kad šitiek narių susirinko ?
                Em, kiek supratau OVA išeis

                Comment

                • Hellsing_lover
                  Purinsesu no Darukuneso




                  • 2007 02 15
                  • 1318

                  #23
                  gal galų gale atradau kažką panašaus į Air... Reiks pažiūrėt šitą anime būtinai, nes man kažkaip patinka liūdni dalykai... Būtinai einu ieškot!

                  Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                  Comment

                  • lolester

                    #24
                    Sis anime, man buvo vienas is emocingiausiu, nesu dar geresnio drama/romantic anime mates..

                    Comment

                    • Brutallica

                      #25
                      5 balai, nuostabus anime, tik va opening ir endingas nelabai man ir piesimas toks siaip sau, bet siaip super susiziurejo

                      Comment

                      • Killerbee
                        Iškrypęs dėdulė





                        • 2006 12 11
                        • 2910

                        #26
                        Shedevras blyn. Geriausia mano matyta drama/romatika. Visiskai ne vaikishkas ir tikrovishkas serialas. Pabaiga ideali. Viskas turejo baigtis taip ir ne kitaip. Net susigraudinau truputi.

                        Comment

                        • chichirou
                          .af.

                          • 2006 12 24
                          • 12

                          #27
                          visu depresuchu karalius.... gal tik truputi per ilgas pabodo ziuret bet siaip labai labai grazu...

                          Comment

                          • Mauneydy
                            Wasn't me...

                            • 2007 07 26
                            • 35

                            #28
                            Na kadangi visi taip giria ir siaip visai is aprasymo pasirode idomus tai reiks ir man pasiziuret.


                            Because I never learn a goddamned thing...

                            Comment

                            • Rosette*

                              #29
                              Man tai patiko .Bet galas ;[..Biški pažliumbiau ;>

                              Comment

                              • Kuronii
                                Boom, like that

                                • 2007 04 01
                                • 144

                                #30
                                look what I found :3 xD http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl...anime&aid=5470
                                http://www.acvilnius.lt/ - VAK - Vilniaus Anime klubas

                                Comment

                                Working...