Kimi Ga Nozomu Eien

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • ciombiukas
    Forumo maniakas




    • 2009 09 18
    • 463

    #61
    Tikrai labai geras anime, labai sužavėjo, viena geriausiu tokio žanro istorijų. Piešimas nėra labai geras, bet žiūrėti netrukdo, puikiai veikėjai pateikti, gera istorija, 4/5 nes jis to vertas.

    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

    Comment

    • demoniacman666
      Forumo vilkas

      • 2008 04 16
      • 368

      #62
      Turbut nepamenu tokio anime kurio pabaiga kad ir kokia galetu buti, butu liudna ir neteisinga. Taip, man sis kurinys labai patiko ir daviau 5/5, nes mano manymu jei anime suzadina kazkokius jausmus, jis tada tikrai yra geras. O sis nuo pat antros serijos vare i netgi savotiskai sizofreniska nevilty. Aisku mano pabaigos variantas butu kitoks, bet uz tai balu atimt neina, juolab kad galiu betkada suzaist geima ar paziuret OVA, ka turbut ir padarysiu. Turbut reiks paziuret ka nors kvailo ir atpalaiduojanciu, nes nervai itempti jau 3 vakara

      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

      Comment

      • Sentum
        Narys

        • 2011 02 18
        • 74

        #63
        Pažiūrėjau visą animą vienu prisėdimu. Pabaiga truputuką nuvylė, tiesiog atrodo kažkas blogai. Deja ašaros neišspaudžiau, trūko, trūko... Mane daug labiau shockino School Days, Clannad: After Story. Na ką, teks tęsti "traumuojančio" animo paiešką. Kaip ten bebūtų, Kimi ga Nozomu Eien yra rimtas ir stiprus savo žanro atstovas, duodu 5/5 drąsiai.

        Comment

        • Squalleh
          .MØNSOON.



          • 2009 01 12
          • 1892

          #64
          Pats pirmas rimtas anime kuri pražiurėjau.
          Reikės peržiurėti antra karta kada nors.

          Comment

          Working...