Kimi Ga Nozomu Eien

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • mpryuu

    #46
    Man Next-season patiko,gal patinka Shinji jis uzsiemes ir saunus,dekui kad pasiteiravot,man patiko Hayase ir kaip moteris,gan atsakinga ir tvarkinga,rupestinga ir melyni plaukai,na man apskritai jos isvaizda pritrenkianti,nezinau kaip tas Narumi galejo pasirinkti Haruka,nors gal ka sukurs 4 ovoje idomaus,aisku prates viska,nes Haruka kazkaip per daug savanaudiskai elgiasi kazkiek,sutinku su jos seserimi Ayane-chan.Taip Mitsuki teisti negalima uz ka jinai padare

    Bet toks tas likimas kad nupirko ta zieda,nieko cia jau nepadarysi,is tiesu noreciau kad Hayase liktu su Narumi,kartais net ovu nesinori paziureti,nes istraukas man patinka paziureti retkarciais,galejo nekurti is vis tu ovu nes Hayase palikta tik kaip papasakoti istorija ovoje 2,gaila is tiesu tokia miela,man tai Hayase tai super,zodziu nera
    Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2008-07-31, 19:44.

    Comment

    • Paletė

      #47
      Aišku Man tai Mitsuki normali visai. Bet aišku Haruka labiau patinka (: gal dėlto,kad pati esu panaši į ją.
      Na,galėjo ir nekurti tų ovų aišku,man net įspūdį sugadino visą. Nes vis dėlto kaip parodė pabaigoje ir Mitsuki su Takayuki tapo laimingi,ir Haruka taip pat. Nes kažkaip atrodo dramatiškiau ,įdomiau kai pabaiga yra originali.Galima padiskutuoti ir t.t. Šiaip tikėjausi,kad next season ovos bus pratęsimas jų gyvenimo,o ne alternatyvi pabaiga..
      Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2008-08-01, 21:08. Priežastis: Sakinio išbraukimas

      Comment

      • Haji
        Horror and Mystic lover
        • 2008 07 04
        • 116

        #48
        Na pazejus gerus keleta menesiu anime kur vien laksto galunes, skraido peiliai, griuna pastatai ir laksto pabaisos sitas anime buvo laaabai geras atsipalaidavimui. Lyg gryzimas i realybe. O seip istorija lb itraukianti ir idomi.

        Comment

        • smlilium

          #49
          paziurejau iki 9 epizodu. pirmam ar kelintam vos neapsiverkiau, tai po 2 isvis, visus epus praverkiau prie monitoriaus, mama nesuprato kame reikalas... bet anime man is romance ir drama pirmoj vietoj, niekad nemaciau tiek daug ir tokios dramos, ..T.T beje , gal kas galetu pasakyti kur galima butu gauti nuo 9 iki pabaigos epizodus? lb rejketuu T.T

          Comment

          • rycka
            Naujokas
            • 2008 07 06
            • 23

            #50
            Autorius smlilium
            beje , gal kas galetu pasakyti kur galima butu gauti nuo 9 iki pabaigos epizodus? lb rejketuu T.T
            Yra linkomanijoj arba torrent lt. Parsisiusk is tenais jei turi acc. Nu ir as turiu. Bet kaip perduot reiktu tai nenumanau.

            Comment

            • Paletė

              #51
              Autorius smlilium
              beje , gal kas galetu pasakyti kur galima butu gauti nuo 9 iki pabaigos epizodus?
              Jei dar reikia, http://www.mininova.org/search/?sear...ga+nozomu+eien (:

              Gal žinote iš kur galima atsisiųsti kgne next season 4'ą ovą?

              Comment

              • Jusuchina
                Potential Psycho
                • 2008 07 31
                • 13

                #52
                Gera drama. Stipri. Ilgam, ar bent jau kuriam laikui palieka keistą ir slogų įspūdį, tarsi peržvelgus kažkieno realų gyvenimą. Veikėjų žmogiškumas, sakyčiau, pati stipriausia anime vieta.
                Beje, labai graži endingo daina, vis sukasi mano fonotekoje, nors anime žiūrėjau jau senokai.
                1.Last Exile
                2.Kimi Ga Nozomu Eien
                3.RahXephon
                4.Kino No Tabi
                5.His And Her Circumstances

                Comment

                • SiRiX
                  (^'^)

                  • 2008 05 16
                  • 34

                  #53
                  peržiūrėjau 5 epu's šiandien, nesilaikiau patarimo ir labai gailiuosi nežinau teko vieną kitą ašarą nubraukt ryt reiks pažiūrėt epą ir taip kas dieną, nuostabu sugoiiiiiiiiii tikras auksas dramos ir romantikos megėjams 5/5 Haruka įsimylėjau She is so cute

                  http://www.speedtest.net/result/505549429.png

                  Comment

                  • Silvestras
                    Rimtas forumo narys



                    • 2008 04 18
                    • 162

                    #54
                    Nu jo,tipo aš irgi apsiverkiau anime gale taip sakant,buvo verta.Šis anime-tai ironiškiausia meilės istorija kokia man tik teko matyti.Buvo labai gaila visų gale,norėjosi,kad viskas išsispręstu ir visi liktu laimingi,bet taip ir žinojau,kad pasibaigs viskas nemaloniai ir morališkai žiauria tragedija.Jokių žiaurių kovų,super power ir globalinio masto dalykėlių,bet nepaisant visko įtampa tarp trijų žmonių tokia įkaitusi,tai džiugina,kad galima psichologiškai kažką vertingo sukurti naudojant realistinio gyvenimo elementus.

                    Comment

                    • despair
                      bud sweat and beers...

                      • 2007 06 01
                      • 168

                      #55
                      Autorius Bastard
                      Nu jo,tipo aš irgi apsiverkiau anime gale taip sakant,buvo verta.Šis anime-tai ironiškiausia meilės istorija kokia man tik teko matyti.Buvo labai gaila visų gale,norėjosi,kad viskas išsispręstu ir visi liktu laimingi,bet taip ir žinojau,kad pasibaigs viskas nemaloniai ir morališkai žiauria tragedija.Jokių žiaurių kovų,super power ir globalinio masto dalykėlių,bet nepaisant visko įtampa tarp trijų žmonių tokia įkaitusi,tai džiugina,kad galima psichologiškai kažką vertingo sukurti naudojant realistinio gyvenimo elementus.
                      Kadangi baigei ziuret siuskis ova

                      Comment

                      • civer
                        Inspire to conspire


                        • 2006 12 05
                        • 92

                        #56
                        Labai vykes ypac turint omeny kad paremtas hentai geimu
                        What if all the world's inside of your head?
                        Just creations of your own
                        Your devils and your gods all the living and the dead
                        And you're really all alone...

                        Comment

                        • Killerbee
                          Iškrypęs dėdulė





                          • 2006 12 11
                          • 2910

                          #57
                          Buvo mintis antram sezonui padaryti aprašymą, bet apsigalvojau. Aprašinėti nėra ką. Čia alia fanfikas apie tai kad būtų jeigu būtų vaikinas pasirinkęs blogai.
                          Blankus pirmtako šešėlis. 6 balai ir nedaugiau.

                          Comment

                          • Sadness...
                            ...ureshii-kanashii...

                            • 2009 04 19
                            • 34

                            #58
                            idomus anime...
                            Spoileris:
                            man labaj gaila tu wisu weikeju jie tiek prisikentejo...o kaltu kazkaip nera...na gal tik tas idiotas kuris sedejo uz wairo masinoj del kurios ta awarija iwyko...
                            Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2009-06-16, 19:14. Priežastis: SPOILER >.<

                            Comment

                            • Xokiru
                              Naujokas
                              • 2009 06 06
                              • 7

                              #59
                              Daug gerų atsiliepimų, reiks būtinai pažiūrėt...

                              Comment

                              • Sekirei
                                Rimtas forumo narys

                                • 2009 04 23
                                • 170

                                #60
                                Niekada gyvenime ziuredama anime sitiek nezliumbiau.. tos problemos, visi tie zodziai kuriuos jie sako.. atrodo tokie .. tokie kzn... ypac sueme sirdi kai ji atsibudo is komos ir jie atejo jos aplankyt.. nzn.. nu ziauru tj..
                                bet anime yra vienas is mano mylymiausiu,, tiesa sakant uzima pirma vieta .. mano favuose..
                                Kurejej tiikrai labai gerai padirbejo.
                                10 balu
                                Paskutinis pakeitimas nuo Sekirei; 2009-08-08, 11:24.

                                Comment

                                Working...