Kimi Ga Nozomu Eien

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Qadro
    Dievo rykštė :/

    • 2007 08 10
    • 20

    #31
    Autorius Kuronii
    :0 WTF!!?? Negi prates ... parasyta , kad nuo 2007 12 21 , reix palaukt -.-
    sigpic

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2910

      #32
      Koks ten pratesimas..... Isleis viena suknista ova ne i tema fanams paerzinti ir viskas.

      Comment

      • niekšas
        forumo idiotas

        • 2006 08 23
        • 544

        #33
        Autorius Killerbee
        Koks ten pratesimas..... Isleis viena suknista ova ne i tema fanams paerzinti ir viskas.
        Nu nesakykit taip tiesiai šviesiai tiesos į akis. Duria. Be to gali traumuoti vaikus, arba jautresnius fanus. Aš to labai norėjau būtent šio anime tesinio, bet... kiek ten to tesinio belieka tik verkt taip kad paverkim

        Comment

        • Kuronii
          Boom, like that

          • 2007 04 01
          • 144

          #34
          OVA, unknown number of episodes <--!
          dar neaisku koki pratesima padarys. gali buti koks 3 seriju apie visa ju gyvenima poto..gali buti 1 serija kuri tik paerzins fanus ir nieko gero neparodys ><
          http://www.acvilnius.lt/ - VAK - Vilniaus Anime klubas

          Comment

          • Mauneydy
            Wasn't me...

            • 2007 07 26
            • 35

            #35
            Bet bukime optimistai ir tikekimes kad bus gera ova. Btw pats anime buvo kazkas nerealaus.


            Because I never learn a goddamned thing...

            Comment

            • Sloth
              [SrX]

              • 2007 09 14
              • 277

              #36
              Geriausia drama kuria maciau, duociau 10/10. Smarkiai itakoja nuotaika, o jeigu anime itakoja nuotaika, vadinasi jis tikrai vykes. Bet i mano asmeninius topus nepatektu, nes man labiau prie sirdies kas nors mistiskesnio ir paslaptingesnio

              Labai jau liudnas ir nostalgija sukeliantis sitas geris

              Comment

              • Huy-san
                657

                • 2008 01 31
                • 160

                #37
                agreed. savo stajle tai vienas geriausiu

                Comment

                • Risa_chan

                  #38
                  kai žiūrėjau labai patiko, jau maniau, bus vienas mėgstamiausių, bet pabaigus jau po kelių minučių nuslūgo visas tas susidomėjimas. XD pabaiga nepatiko, užtat kantriai laukiam dabar antro ~Next Season~ epo. ^^

                  Comment

                  • Kyon
                    Naujokas
                    • 2007 05 29
                    • 28

                    #39
                    gera drama.gan pamokanti gyvenimiska istorija...patiko
                    kas del ovu,tai ju regis ir bus 3,ir kas menesy atyrodo iseis.wikipedioj daugiau info buvau skaites

                    Comment

                    • ast.
                      AZ rėmėjas


                      • 2007 11 16
                      • 159

                      #40
                      +: Lengvai sužiūrimas, geras piešimas ir muzika, bei pabaiga.
                      -: Siužetas man kiek priminė meksikiečių serialą. Pasirodė gan ištemptas, ta prasme vietomis [ypač po 9ep] jau buvo pabodę žiūrėti tą patį ir laukti atomazgos. Pabodo tas meilės trikampis, kuris vėliau virto į keturkampį.. ir bla bla bla..
                      Kadangi nepaliko jokių gilių įspūdžių ar jausmų [nors pagal idėją tikėjausi, jog paliks] , o ir šiaip, maniau, kad šis anime bus kažkas toookio.. skyriau viso labo 3/5.

                      Comment

                      • Apriliuke
                        Narys

                        • 2007 07 02
                        • 64

                        #41
                        Man jis labai patiko deciau i vienus is paciu geriaussiu anime sarasus o kuo tai :
                        +veikejai
                        +sukuriama atmosfera
                        +saundtrack
                        +Tempo kaita
                        +uz avarija
                        +uz jausmus
                        +uz asasras
                        +uz nezinomybe
                        +uz idomuma
                        +uz jauduly
                        +uz viska !!!! Geresnio anime nerasi kaip sis !!!
                        Forumo rėksnė.

                        Comment

                        • rycka
                          Naujokas
                          • 2008 07 06
                          • 23

                          #42
                          db yra iseje 3 ovos ir tikrai bus daugiau nes neuzbaige 3 ovos.o pats anime man lb patiko. bet ovose pasakoja visai ka kita negu seriju pabaigoje.

                          Comment

                          • Paletė

                            #43
                            Autorius rycka
                            db yra iseje 3 ovos ir tikrai bus daugiau nes neuzbaige 3 ovos.o pats anime man lb patiko. bet ovose pasakoja visai ka kita negu seriju pabaigoje.
                            O aš ir galvoju,kas per nesąmonė.Sužiūrėjau 3 ovas." o kur pabaiga? " -tepratariau aš.
                            Ovose pasakojama kas būtų ateityje,jei Takayuki būtų pasirinkęs Haruką,o ne Mitsuki.
                            Bet pagal idėja 4 ovos neturi būti,net info niekur apie tai nerašo.
                            Kalbant apie Kimi Nozo,tai sužavėjo.Siužetas gilus ir tikrai,būna ir tokių atveju realiame gyvenime.Pabaigos tokios ir tikėjausi,kitaip ir negalėjo būti.
                            Grįžtant prie Next season,tai man mieliau prie širdies originali pabaiga. Visgi manau kūrėjai nieko įdomaus neparodė 3-ose ova'ose.Bet taipogi,jei bus ketvirtoji teks pažiūrėti. įdomu ar pasitvirtins mano spėjimai,kad Takayuki liks su Haruka,o gal ir ne
                            Paskaičiau dar game'o aprašymą,tai turi likti su Haruka.

                            Comment

                            • mpryuu

                              #44
                              Palete raso info nueik i vikipedija,ova 4 isleista bus rugpjucio 22 diena

                              Man Hayase geriausia,jei ji taip rupintusi,as tikrai pasirinkciau Mitsuki,nes ji labai stengesi,o pastangu neivertinti negalima,o siaip nueik i ta angliska vikipedija bus ta 4 ova tikrai as jau senai ta zinau
                              Paskutinis pakeitimas nuo Bax; 2008-07-31, 22:33.

                              Comment

                              • Paletė

                                #45
                                Ačiū Mpryuu Atleiskit,nežinojau
                                Taip,Mitsuki šiaip gerai rūpinosi ir vat taip kaip kai kurie sakė "Aš nekenčiu jos" negalima sakyti.
                                Kaip sakė mano draugė,vargu ar mes pasielgtumėme tokioj situacijoj kitaip negu Mitsuki ir jos teisti negalima.
                                O kaip Mpryuu jums Next season?
                                P.s. neteisiu Mitsuki dėl tolesnio jos gyvenimo su Takayuki,bet tikrai ji negerai pasielgė kai prašė Narumi-kun nupirkti jai žiedą..

                                Comment

                                Working...