Casshern Sins / Kiašano Nuodėmės

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Hikari_
    Mental

    • 2008 02 27
    • 981

    #16
    Jei butu anime ne toks ilgas ir istemtas butu daug geriau, o dabar visos serijos nuobodzios tik pabaigoj ivyksta kazkoks luzis ir pasidaro idomu.. Daviau 4 vien tik del pabaigos, ir kaip Izzo sake, del giliu prasmiu..

    Comment

    • Reshef
      Bitter sweet

      • 2008 10 03
      • 307

      #17
      Katik pradejau ziureti "Kiashano nuodemes" ir po pirmuju epizodu susidare nepaprastas ispudis, del kurio man shis anime pasirode isskirtinis, taciau kuo toliau tuo serijos panasesnes viena i kita...

      Comment

      • ciombiukas
        Forumo maniakas




        • 2009 09 18
        • 463

        #18
        Tikrai labai rimtas anime, su daug pamastymu. Siuzetas neblogas, piesimas taipogi. Seip gal siek tiek per ilgas, bet susiziuri gerai.

        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

        Comment

        • Augis24
          AZ rėmėjas




          • 2009 03 29
          • 767

          #19
          Visas susižiūrėjo labai nuostabiai. Rimtas anime sakyčiau ir tikrai įdomumo jame netrūksta, galbūt užsitęsęs šiek tiek, tačiau vis vien labai geras ir duodu 5/5. Piešimas įdomus toks ir kai kur smulkių klaidelių pastebėjau, tačiau žiūrint i visumą- tikrai nuostabus dalykas čia yra.

          P.S. OST tobulas ^_^

          Comment

          • Shaka
            Dancing Samurai

            • 2010 03 05
            • 295

            #20
            atrodo ispudingai, reiks gal ir pasiziuret ^^
            ♪♫░▒▓♦►UNINSTALL◄♦▓▒░♫♪ ------> http://www.youtube.com/user/UNINSTALL404

            Comment

            • AKUJI-SAN
              Anime narkomanas ;-)
              • 2008 02 16
              • 190

              #21
              Casshern: Robot Hunter almost better

              Garfika puiki, veikėjai neblogi ir pan. Bet sutrumpinus per pusę gautųsi idealus paslapčių ir veiksmo kupinas serialas.
              O jau tie flashback'ai...

              7/10

              Comment

              • Driezius
                Kas toks?

                • 2009 10 21
                • 143

                #22
                Pagaliau ir man pavyko iki galo tai pažiūrėti. Manau, kad gavosi visai neblogas kūrinys. Žinoma viduryje serijos darėsi vis panašesnės viena į kitą ir tai jau buvo pradėję pabosti, nors pabaiga sakykim tai kompensavo. Graži bei netokia įprasta animacija davė savo ir paliko gerą įspūdį, tačiau žiūrėdamas vis jaučiau tokį jausmą, kad kažkas yra ne iki galo parodoma arba trūksta tam tikrų kadrų įvairiose scenose. Kad ir kaip bebūtų man visai patiko, nors pabaigęs negavau visų atsakymų į bežiūrint iškeltus klausimus.

                Comment

                • SataNa
                  Mind Zone



                  • 2008 02 15
                  • 600

                  #23
                  Taip.. Vienas tų anime, kuriuos tempiu žiūrėti metus ir ilgiau. Šį tempiau žiūrėti du metus.. ir kodėl - jokio žalio supratimo. Kaip geriausias tų metų sci-fi, šis atitinka visus kriterijus ir gauna dar papildomų žvaigždučių. Nors ir buvo perdarytas pagal senai sukurtą scenarijų ir taipogi tą patį anime...

                  go Speed Race.. Pfu! Go Casshern go!
                  manau ne vieną mane prikaustė velniškai gerai pateikta rami atmosfera ir aplinka. Kad ir kiek ten veiksmo vykdavo su kautynėmis dėl išgyvenimo, vis vien buvo tikras chill'as stebėti visą tai. Ir nors ir turėtu žiūrovas įprastai pasirinkti kurią pusę palaiko tokiuose animuose, tai man buvo visiškai nusispjauti kas vyks toliau. Tiesiog mėgavausi atmosfera... Gerai pamenu besipletojantį veiksmą ir kaip nuosekliai supažindina su pasauliu, jos pagrindiniais aspektais, įvykiais ir pagrindinės istorijos tęsimu ir baigimu, bet.. Atmosfera.. Visus pliusus dedu būtent ant to, nes niekad dar tokio kaifo nebuvau patyręs kažką žiūrint. 9/10 už naują atrastą jausmą ir jos nostalgiją
                  Kartoškė

                  Comment

                  • Red_Elf
                    pandų karai :D


                    • 2009 05 07
                    • 1112

                    #24
                    Nuostabus anime, pranokęs mano lūkesčius visose srityse (siužetas, personažai, grafika, veiksmas, muzika...), o kompe voliojosi pusantrų metų užmestas. Sukurta puiki postapokaliptinė atmosfera, kuri dvelkė ramumu, noru gyventi, susitaikymu, kova ir viltimi, personažai taip pat papirko, nežinau mielesnio ir tyresnio padarėlio už Ringo. Kovos tikrai dinamiškos, puikiai nupieštos, Casshern judesiai grakštūs, lengvi, lyg šokant, grožėjausi kiekvienu kadru. Grafika puiki, bet kol pripratau kreivai žiūrėjau, muzika papirko iškart, ryt ryte einu siųst osto.

                    Pabaiga man nelabai patiko, daugiausiai už tai ir rašau 9/10

                    Comment

                    • Audriuszzz
                      Naujokas
                      • 2011 05 03
                      • 2

                      #25
                      Ispradziu paziurejau 3 serijas nepatiko, suteikiau antra sansa,o tada ir prasidejo smagumas. Puikus anime, kai kurios serijos vercia susimastyti, taip pat yra ir daug kovu. Na tiesiog duodu 10/10 Nesigailiu kad ziurejau. Puikus anime!

                      Comment

                      Working...