Full Metal Panic Fumoffu

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    #31
    Man sita komedija viena is geriausiu... Geresne turbut (Azumanga cia ne prieko ) Green Green... FMP:TSR dar neesu mates, bet pirmas sezonas labai patiko, kogero normaliausios mechos kokias tik esu mates Aisku tie fizi-elektro-magnetiniai laukai gal truputi per daug, bet overall ziauriai patiko O antras sezonas, turiu omeny Fumoffu, geriausios serijos su Bonta-kun (ten tai luzis ) ir su submarino kapitone... Tiesa fumoffu mechu nebus, nebent Bonta-kun butu galima vadinti mecha
    Paskutinis pakeitimas nuo Evil_of_Darknesz; 2008-02-16, 23:21.

    Comment

    • slicKrox
      Catching some Zzzzs...




      • 2012 08 01
      • 2161

      #32
      na, o ar butina pirma Full Metal Panic paziuret? Itariu, kad butina, nes kazkuom tiek aprasimas, tiek cia sukaupti komentarai suinterisavo.
      Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-02-16, 22:52.

      Comment

      • amidau
        ☣☠☣







        • 2007 04 25
        • 1384

        #33
        Autorius slicKrox
        na, o ar butina pirma Full Metal Panic paziuret? Itariu, kad butina, nes kazkuom tiek aprasimas, tiek cia sukaupti komentarai suinterisavo.
        Geriau pirma paziureti pirmame susipazysti su veikejais, nes paskui nesuprasi kame reikalas kai pasirodis vekejai kurie buvo pirmoj dali (o juk visada malonu matyti po daug seriju sugrizusi pazystama personaza).
        Be to prirma dalis labai gerai ziurisi taigi su ja susidorosi greitai

        I tema tai sitas anime viena geriausiu mano matytu komediju su puikiais, orginaliais ir gerai isvystitais charakteriais

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2910

          #34
          Autorius slicKrox
          na, o ar butina pirma Full Metal Panic paziuret? Itariu, kad butina, nes kazkuom tiek aprasimas, tiek cia sukaupti komentarai suinterisavo.
          Patartina bet nebutina. Uztektu trumpa siuzeto aprashyma pasiskaityt. Be to buna zmoniu (cia man asmenishkai mistika) kuriems pirma sezonas yra pats geriausias. Gal netycia tu cia vienas is ju.

          Comment

          • Dream Eater
            Let's start a Riot!

            • 2008 01 22
            • 85

            #35
            Mano manymu FMP FUMOFFU the best anime comedy. Asmeniškai man, tai fumoffu geriausia FMP dalis. O juokingiausia serija kai trenirawo mokyklos regbio komandą. Ten tai lūžau.

            Out of my mind... Back in five minutes
            http://dream-eater.mybrute.com

            Comment

            • SataNa
              Mind Zone



              • 2008 02 15
              • 600

              #36
              myliu FMP FUMOFFU Jei Sagara nebutu tox rimtas tai anime butu liewas mano nuomone
              Kartoškė

              Comment

              • _dZes_
                Music's in my soul
                • 2008 01 22
                • 38

                #37
                Dar ne visa spejau paziureti...bet tikrai fainas anime!
                http://r1.bloodwars.net/r.php?r=54269

                Comment

                • AndriuxzD
                  Naujokas
                  • 2007 10 04
                  • 13

                  #38
                  OVA yr ?
                  sigpic

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2910

                    #39
                    Autorius AndriuxzD
                    OVA yr ?
                    Ova yr po trecio sezono bet visai pagal antro atmosfera.

                    Comment

                    • Kriushiz
                      The World Is Mine
                      • 2008 04 26
                      • 5

                      #40
                      man patiko kaip filmukas ziureti atsipalaidavimui :] visados sukeldavo sypsena kartais juoka.. nera toks juokyngas.. siulyciau del juoko gintama paziureti :] vat gintama tai tikras dalykas

                      Comment

                      • rienka

                        #41
                        Man ziauriai patiko, puiki komedija atsipalaidavimui. patariu paziuret visiem;D

                        Comment

                        • AKUJI-SAN
                          Anime narkomanas ;-)
                          • 2008 02 16
                          • 190

                          #42
                          Full Metal Panic

                          Superinis anime.Mechos puikios,mūšiai įspūdingi,merginos nuostabios(Teletha Testarossa ir Chidori Kaname(I kick your ass,Sousuke)),bei kareivėlis-Sagara Sousuke,kuris visa tai sujungia į vieną visumą.Kai jį paskiria saugoti Chidori Kaname...Nuo to ir prasideda visos linksmybės,T.Y. jis NĖ VELNIO nesupranta,kaip elgis lyg civiliui,kadangi jis kariauja nuo 8 metų,o jam dabar 17.Žiūrėjimo seka:
                          FULL METAL PANIC
                          FULL METAL PANIC FUMOFFU
                          FULL METAL PANIC THE SECOND RAID
                          FULL METAL PANIC THE SECOND RAID OVA

                          NORIUUU TESINIO!!!Po OVA mano noras pamatyti daugiau išaugo 500%

                          Comment

                          • Apriliuke
                            Narys

                            • 2007 07 02
                            • 64

                            #43
                            Neblogas anime labausai patiko Fumoffu apsirenges souske XDDDDD
                            Forumo rėksnė.

                            Comment

                            • slicKrox
                              Catching some Zzzzs...




                              • 2012 08 01
                              • 2161

                              #44
                              Net pačiam keista kaip aš dar nepakomentavau tokiam neblogam kūrinėliui. Sudėjus abudu sezonus gaunasi tikrai tiek juokingas, tiek rimtas anime. Antras sezonas sugebėdavo net iki ašarų prajuokint, o po to palaipsniui ir gan įdomiai surimtėdavo. Neatsimenu pilnai visų veikėjų, bet jų santykiai tarpusavyje labai stebino. Nepamiršiu to fragmento kai pagrindiniams veikėjams netikėtai tenka išsiskirti, ir užplūsta gan įdomi intrigėlė ir labai šilti jausmai. Gaila, kad ta intriga labai lengvai atsiriša, bet tai vis tiek nekeičia to, kad šis anime vienas iš ryškiausių darbų. Antrą anime sezoną apskirtai galėčiau pavadinti viena iš labiausiai pakvaišusių anime. Tikiuosi tie gandai pasitvirtins ir pasaulis išvys dar vieną sezoną. Fumo Fumo Fumo! :>> Beprotiškam anime, toks pats beprotiškas ir geras AMV.

                              Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-08-16, 18:06.

                              Comment

                              • Mao
                                a.k.a. Lzq

                                • 2006 07 25
                                • 223

                                #45
                                vienas žodis apibūtintų šitą anime... EPIC. xD Eina šikt kiek lūžau šio anime eigoj. Turbūt jokiam daugiau anime tiek nesijuokiau. 9/10. Galėjo daugiau serijų būt ;D
                                I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

                                Comment

                                Working...