Full Metal Panic Fumoffu

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Winry
    Narys
    • 2009 03 17
    • 78

    #61
    Pirmu FMP sezonu likau šiek tiek nusivylus ir iš pradžių nelabai norėjau žiūrėt Fumoffu. Kai pagaliau peržiūrėjau-nepasigailėjau Žiauriai gera komedija Apstu juokingų ir kurioziškų situacijų-nors griūk nuo kėdės iš juoko Sousuke, viską priimantis už gryną pinigą (kad ir dailės pamokoj )... Ir legendinis 'splash' per galvą Chidori vėduokle
    Fumoffu man viena geriausių matytų komedijų. 5/5.

    Comment

    • ciombiukas
      Forumo maniakas




      • 2009 09 18
      • 463

      #62
      Paziurejau visus sezonus ir OVA tikrai labai idomus ir piesimas geras. Antras sezonas buvo nerealiai juokingas, OVA taip pat. Pabaiga trecio sezono taipogi gera.4/5 sitam anime, tikrai geras.

      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

      Comment

      • Lota :D
        Love and Peace~!

        • 2010 02 17
        • 239

        #63
        Įsimylėjau šį anime Iš tiesų gana ilgai atidėliojau jo žiūrėjimą (oh come on, mecha? not my style...), tačiau kai galų gale prisiruošiau ir pažiūrėjau, gerokai nustebau - mane įtraukė nuo pat pirmos serijos. Manau labai gerai, kad šis anime toks įvairiapusiškas - ir prisijuokiau kai kada iki ašarų, ir paliūdėjau, ir veiksmo nemažai buvo (gotta love the action ). Tiek bendrai. O šiaip Fumoffu tai nerealiai juokingas buvo; situacijos - epinės Oj, smagu smagu buvo. O pirma ir trečia FMP dalys taip pat buvo puikios ( trečios dalies 7 serija nu taaaaaip patiko ) Anyway, FMP - definitely a must-see.

        Comment

        • Alex Sugar
          don't worry, be happy ;)

          • 2009 02 23
          • 466

          #64
          Tikriausiai vienas is mano TOP'o ;D
          prisimenu, ilgai galvojau ar ziuret si anime, kol 3 karta nepasiule ir netycia perskaiciau aprasyma ;D
          Puikus anime, visi 3 sezonai itraukiantis, bet sitas tai siaip 4 fun kurtas Galbut reikes kada ji perziuret, bet abejoju ar man pavyks, nebent persukt (pvz net ir kuriant amv) ^^ 5/5!
          Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
          Everything is awesome!

          Comment

          • cikinkira
            Naujokas
            • 2009 06 08
            • 27

            #65
            labai patiko...tiesą sakant kažkaip net per greitai pasibaigė... Fumoffu tai žiauriai juokingas, ta serija kai visi galvojo kad mirs tai išvis...iki ašarų... ir aplamai veikėjai labai vykę, man tokios kaip Chidori reikėtų vietoj kokios Sakuros ar Orihimės ...

            Comment

            • Maimi
              =^.^=

              • 2010 07 19
              • 109

              #66
              Geras. Man patiko labiau uz Full Metal Panic!, bet siek tiek maziau uz Full Metal Panic! The Second Raid. Bet galiu pasakyti, kad visus 3 sezonus perziurejau zaibisku greiciu ir siu nerealiu pasimegavumu XD
              Click Below:
              DEVIANTART ACCOUNT

              Comment

              • Mondis
                Tee-Hee...!

                • 2010 01 30
                • 44

                #67
                Kiek supratau kad s4 nebus, nes tsr kaip ova buvo... O manga dar kuriama kiek zinau... Tikrai apgailetina zinant koks fmp! geras anime yra... Man tai ish visu labiausiai tsr patiko nors anidb fumoffu daugiau ivertino

                Comment

                • Siroiokami
                  Narys

                  • 2010 09 22
                  • 67

                  #68
                  Vienas is geresniu comedy tipo anime Visos fumoffu serijos priversdavo lol'inti, tikrai rekomenduoju visiems nemaciusiems pasiziureti
                  Skeptiko rezimas

                  Comment

                  • Lota :D
                    Love and Peace~!

                    • 2010 02 17
                    • 239

                    #69
                    Šiaip manau, kad ketvirtojo sezono dar galime tikėtis ateityje, nes ir anime, ir manga (kuri vis dar tęsiasi) buvo pagal light novel, kuri ką tik pasibaigė. Istorijos dar vienam sezonui tikrai užtektų, o ir tai, kas vyko po trečio sezono pabaigos, tikrai įdomu. Būtų labai keista, jei nepridėtų dar vieno sezono, nes dabar nėra jokio užbaigtumo. Taigi manau, kad dar verta tikėtis (bent jau aš laukiu)

                    Comment

                    • ewlds
                      hard to understand
                      • 2009 02 14
                      • 120

                      #70
                      Labai fainas anime, vakarais po kelete seriju paziureti ir smagiai pasijuokti. Kazkaip daugiau nei 3 seriju per karta nesinorejo man jo ziureti. Siaip lyginant su full metal panic, tai sitame labiau patiko piesimas ir commedy elementai. O paskutine serija taip epic.. absolutly epic.. vos is sofkutes neiskritau is juoko XD
                      Stiprus 4/5 is amno puses. 5 neduodu nes penketui vertinu tik tokius anime, kurie palieka kazka tokio, kad noretusi dar karta juos ziureti. O stai sis paziuretas ir daugiau nemanau, kad kada vel ji isijungsiu.
                      ^_^

                      Comment

                      • nemesis
                        Super mega ultra rašytojas

                        • 2010 11 08
                        • 1178

                        #71
                        geriausia komedija kokia esu mates ir turbut vienintele, kurios openingo, nei karto neprasukau! Dabar iskilo klausimas ar verta ziureti 1 ir 3 sezonus macius tiktai 2? Neesu didelis mechu megejas, nzn ar patiks. Prasau patarimo!

                        Comment

                        • slicKrox
                          Catching some Zzzzs...




                          • 2012 08 01
                          • 2161

                          #72
                          Autorius nemesis
                          geriausia komedija kokia esu mates ir turbut vienintele, kurios openingo, nei karto neprasukau! Dabar iskilo klausimas ar verta ziureti 1 ir 3 sezonus macius tiktai 2? Neesu didelis mechu megejas, nzn ar patiks. Prasau patarimo!
                          Manau.... jis būtų dar juokingesnis, jei būtum matęs pirmą sezoną, o dabar net nežinia ar verta, kai pradėjai žiūrėt nuo vidurio. Nepamenu taip tiksliai visų trijų sezonų vingių, kad dabar galėčiau patarti, bet man asmeniškai apibendrinus visus sezonus viskas labai patiko, nes buvo visko po truputi.

                          Comment

                          • Kanda
                            Rašytojas

                            • 2010 09 25
                            • 236

                            #73
                            Del zioplumo pradejau ziureti nuo 3 sezono ;/ XD bet vistiek labai patiko - aisku nekenciau ziauriai tos, baltais plaukais panos - prasukinejau tas vietas XD ( apsudras, kad ji kapitone ) po to ir manga atsisiunciau - ten istorija vyksta toliau iki siol XD XD
                            DA , tumblr :P

                            Comment

                            • demoniacman666
                              Forumo vilkas

                              • 2008 04 16
                              • 368

                              #74
                              Eilini karta isitikinau kad seniau komedijos dazniausiai buvo geresnes. FMP neisimtis. Puikiai praleidau laika, juokeliai tikrai samojingi ir nenuvalkioti. Piesimas irgi geras atsizvelgiant i metus. Tad bendrai pajemus tikrai linksma ir gera komedija, tad 5/5...

                              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                              Comment

                              Working...