The Sky Crawlers

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • fasian
    Tas kur daug kalba.


    • 2009 01 28
    • 586

    #16
    Su lt subs katik peržiūrėjau . Apie istoriją galiu pasakyti kad šiek tiek nuobodoka ir tik gale filmo susimastai kas norėta pasakyti. Piešimas geras taspats ir su garsu. Patinka man tokie anime kur peržiūrėjus susimastai norisi su kuo nors pasikalbėti , isišnekėti.
    Ech tie seni laikai ..

    Comment

    • amidau
      ☣☠☣







      • 2007 04 25
      • 1384

      #17
      Kažkaip kreivai žiūrėjau į šį filmą ir ilgai atidėliojau jo žiūrėjimą, nes pati lėktuvų tema manęs niekada nežavėjo, bet vakar nebuvo kur dėtis tai prisiverčiau pažiūrėt. Taigi žiūrint supratau kad man jis visai patinka ir maloniai žiūrisi, ramus įvykių klostymasis, ir vis atsirandanti šiokia tokia intrigą leido jį peržiūrėti vienu prisėdimu, neskaitant kelių pertraukėlių per kurias sprendžiau matieką. Taigi duodu 9/10.

      Comment

      • oathoflove
        tik tai kas geriausia
        • 2008 08 08
        • 23

        #18
        is paveiksleliu man sis anime kazkodel primena last exile

        Comment

        • n'Huun
          Solid aggression.
          • 2009 06 12
          • 72

          #19
          Nuostabus anime. Bet reikia kantrybės. Jug visi gražūs dalykai reikalauja jos... Kaip norint pamatyt saulelydį, taip ir norint suprast ir pajust šitą anime - reikia kantriai "sugerti" kiekvieną kadrą.

          Frazė "Einant tuo pačiu keliu, jis kiekvieną kartą atrodys vis kitaip" pukiai apibūdina šio šedevro bene pagrindinę mintį (kuri tikriausiai dėl anime genialumo kiekvienam žmogui atrodys vis kitokia). Tai tarsi žiurėt į mozaiką... Be pastangų, nepamatysi paveikslėlio. Taip ir čia... Todėl nerekomenduoju šio anime jūsų "atsipalaidavimo po darbo" repertuarui. Čia reik supratimo kad pajust tikrą šio anime siužetą, kad suprast...

          Taigi drasiai duodu šiam Mamoru Oshii šedevrui 10/10.
          Carpe diem... and place no trust in tomorrow.




          Metallica - ...And Justice for All...

          Comment

          • Giedrilka
            Naujokas
            • 2009 07 14
            • 2

            #20
            Man sis anime patiko))
            Gal kiek istestas per daug ir siektiek truksta emocingumo personazams.Bet ganetinai,neblogai padarytas,tema idomi.

            Comment

            • karolisvis
              I..Hate..All..off..you.

              • 2008 05 25
              • 229

              #21
              hmmmp, labai geras ir kodėl ankščiau nepasiskaičiau apie jį.
              Run, live to fly, fly to live, do or die.
              Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

              sigpic

              Comment

              • Augis24
                AZ rėmėjas




                • 2009 03 29
                • 767

                #22
                Labai, labai geras filmas: rimtas, lėtas, pilnas veiksmo ir apmąstymų, šiek tiek dramos ir unikali istorija padaro šį anime nuostabų ir nepabostantį. Palieka neišdildomą įspūdį ir jausmus. Verčia susimąstyti. 5/5, neįsivaizduoju ko trūko jame, net ir piešimas patiko, nebuvo toks per ryškus, bet ir neblankus ir visas filmas buvo harmoningas, bent jau man susižiūrėjo ramiai ir labai įdomiai.

                Comment

                • Aliyah
                  Stebėsiu

                  • 2009 10 15
                  • 66

                  #23
                  Man tai turbūt vienas iš geriausių matytų karinių anime. Natūralumas, įdėja. supah
                  life's a bitch and then you die .

                  Comment

                  • Horkis
                    Kritikuosiu žiauriai


                    • 2005 12 23
                    • 637

                    #24
                    Kazkaip manes per daug nesuzavejo sis filmas....


                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2910

                      #25
                      15 minučių įdomumo (oro mūšiai ir pabaiga) yra per mažai 2 valandų filmui.

                      Comment

                      • AKUJI-SAN
                        Anime narkomanas ;-)
                        • 2008 02 16
                        • 190

                        #26
                        Nieko gero...

                        Išskyrus oro mūšius. Istorija nelabai kam betinkama, o vėliau ir į unitazą nuleidžiama su ta tarpkontinentine ataka...
                        Na, būkit žmonės, realumo nors truputį tokiose temose paisykit(kūrėjams)
                        Suplakė Pirmo Pasaulinio Karo pilotus su Antrojo Pasaulinio Karo Technologijomis, pridėjo genetinę inžineriją - o gavosi tikrai negeriamas kokteilis.

                        Kaip paminėjau aukščiau - kas pavyko, tai buvo tik oro mūšiai, gera grafika ir lėta istorijos tėkmė. Beje, prostitutės šiame anime paimtos iš Antrojo Pasaulinio Karo, Vokietijos pavyzdžio.(Matyt todėl vokiečiai taip gerai kovėsi Antrajame Pasauliniame Kare )

                        3/5

                        Comment

                        • ciombiukas
                          Forumo maniakas




                          • 2009 09 18
                          • 463

                          #27
                          Labai geras filmas, man patiko. Istorija idomi, piesimas mane suzavejo, tik kad zmoniu veidai kazkaip idomiai atrode, bet visa kita tikrai labai grazu, veikejai taip pat idomus. Labai patiko oro musiai, tikrai puikiai padaryti. Sitas filmas tikrai vertas 5/5.

                          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                          Comment

                          • Driezius
                            Kas toks?

                            • 2009 10 21
                            • 143

                            #28
                            Padariau didelę klaidą, kad prieš žiūrėdamas filmą, visiškai apie jį nieko neskaičiau ir nesidomėjau, nes na suprantat oro mūšiai, lakūnai, karas ir t.t. galvojau viskas paprasta ir atsiskleis filmo eigoje, todėl jokių nesupratimo problemų bežiūrint nekils. Pasirodo klydau ir dabar gailiuosi, kad bent jau filmo aprašymo nesugebėjau perskaityt To pasekmėje filmą žiūrėjau visaip kitaip negu derėjo, kreipdamas dėmesį ne ten kur reikėjo jį sutelkt.

                            Labai džiaugiuosi, kad filmo pabaigoje gavau normalų atsakymą į mano iškeltus kvailus klausimus. Tada supratau, kad nereikėjo man bežiūrint šį filmą, ieškoti siužete skylių, reikšti savo nepasitenkinimo dėl filmo logikos trūkumo, kad taip žmonės realiame gyvenime nesielgia, kad karai nevyksta taip atvirai afišuojant savo atakų planus ir t.t.

                            Staiga supratęs ką vis dėlto norėjo pasakyti filmas ir kuria linkme viskas buvo sukama, netgi tas labai lėtas filmo eigos tempas įgavo reikšmę. Vos tik baigęs žiūrėt, iš kart nėriau skaityt aprašymo... ir taip pasitikrinau ar tikrai viską taip supratau kaip derėjo. Taigi dabar jau viską pergalvojęs teigiu, kad filmas yra netgi labai vykęs ir tikrai priverčia susimąstyt kai kuriais klausimais.

                            Comment

                            • Bardakas
                              Žmogus Ne





                              • 2005 09 22
                              • 1462

                              #29
                              Spoileris:
                              Autorius Driezius
                              Padariau didelę klaidą, kad prieš žiūrėdamas filmą, visiškai apie jį nieko neskaičiau ir nesidomėjau, nes na suprantat oro mūšiai, lakūnai, karas ir t.t. galvojau viskas paprasta ir atsiskleis filmo eigoje, todėl jokių nesupratimo problemų bežiūrint nekils. Pasirodo klydau ir dabar gailiuosi, kad bent jau filmo aprašymo nesugebėjau perskaityt To pasekmėje filmą žiūrėjau visaip kitaip negu derėjo, kreipdamas dėmesį ne ten kur reikėjo jį sutelkt.

                              Labai džiaugiuosi, kad filmo pabaigoje gavau normalų atsakymą į mano iškeltus kvailus klausimus. Tada supratau, kad nereikėjo man bežiūrint šį filmą, ieškoti siužete skylių, reikšti savo nepasitenkinimo dėl filmo logikos trūkumo, kad taip žmonės realiame gyvenime nesielgia, kad karai nevyksta taip atvirai afišuojant savo atakų planus ir t.t.

                              Staiga supratęs ką vis dėlto norėjo pasakyti filmas ir kuria linkme viskas buvo sukama, netgi tas labai lėtas filmo eigos tempas įgavo reikšmę. Vos tik baigęs žiūrėt, iš kart nėriau skaityt aprašymo... ir taip pasitikrinau ar tikrai viską taip supratau kaip derėjo. Taigi dabar jau viską pergalvojęs teigiu, kad filmas yra netgi labai vykęs ir tikrai priverčia susimąstyt kai kuriais klausimais.

                              Tai čia joks klaidos darymas, o būtent tai ką daugelis filmų nori parodyt. Tokių filmų autoriai nori, kad žiūrovas pats atskleistu ką norima pasakyti kūriniu, kad kiekvienas žmogus pasuktų galvą kažkiek, o ne gautų gatavą produktą nuo pradžios iki galo aiškų kaip dieną ir iš pabaigos sulauktų tai ko tikėjosi pradžioje.

                              Nors asmeniškai Sky Crawleriai man nieko panašaus nesuteikė ir apskritai filmas greitai iš galvos išgaravo. Per daug hype'inimo ir permažai rezultato.
                              Maybe on Earth, Maybe in the Future
                              sigpic
                              Kurokawa idėjinis lyderis
                              Lėtai keičiu slaptažodžius

                              Comment

                              Working...