Vampire Knight - Guilty

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Sachi
    Meow!
    • 2010 01 26
    • 8

    #91
    Man patiko labai.
    Toks lengvas anime, kurį galima žiūrėti per daug nesigilinant.
    Piešimas labai gražus ir soundtrack'as puikus.
    Susižiūrėjo anime labai greitai ir gerai.
    Duodu 10/10 ^^

    Comment

    • Kokosas
      Naujokas
      • 2010 03 27
      • 1

      #92
      Man tai ziauriai patiko
      Noriu pamatyti daugiau
      Gali buti, kad bus VK season 3
      Bet reikia pasira6yti peticija
      Online petition - Vampire Knight Season 3

      Comment

      • Usteja
        Naujokas
        • 2010 06 26
        • 8

        #93
        nežinau daviau 4 , gal ir vertas 5 velniai žino Nepatiko pabaiga , nelabai aiški ir šiaip vos ne pažadus dalino nužudyti ;D Buvo juokingų momentų ir gan nemažai , tik pati Yuki labai jau slabna , kaip pagrindinė veikėja ...verkšlena ir daugiau nieko ;D

        Comment

        • karosas
          Narys
          • 2008 02 28
          • 95

          #94
          Perziurejau pirma sezona lietuviskai.Tai nelabai zadu ziureti antra.Banalokas anime Yuki siektiek su protu susipykusi.Turejo ji stebuklinga pagali,bet taip juo ir nepasinaudojo.Issitraukdavo kartas nuo karto del vaizdo.Suzetas nuobodus.Dar tas zero dvynys brolis.Zero yra vampyras ir dar vampyru zudikas(galetu save nusisaut tada butu kazkas orginalaus ) Visa tai skamba labai labai banaliai.
          Nesuprantu ka siame anime iziurejot ,kad 10parasete? Duodu jam 7/10 turbut del to,kad su vampyrais.Jei butu su kokias vilkolalakiais tiek daug neduociau
          http://myanimelist.net/animelist/Otaka

          Comment

          • Nightwister
            Rimtas forumo narys

            • 2008 05 27
            • 116

            #95
            Šiuo metu skaitau mangos 63 Chapter'y ir aš galiu pasakyti kad jau mane praėjo nervinti ta manga nes labai jau tempia guma ten ir kuo toliau tuo labiau atsibosta ji

            Comment

            • Drakashka
              Searching for Inspiration

              • 2009 09 02
              • 73

              #96
              Autorius Nightwister
              Šiuo metu skaitau mangos 63 Chapter'y ir aš galiu pasakyti kad jau mane praėjo nervinti ta manga nes labai jau tempia guma ten ir kuo toliau tuo labiau atsibosta ji
              Ką aš galiu apie mangą pasakyt: pastaruoju metu išvis nesigaudau kas ten dedas... Nusivažiuoja po biškį žodžiu.
              O dėl anime... Pirmo sezono metu net rankos drebėjo, kaip norėjos Kanamei užvažiuot. Man jis toks slidus atrodė, kaip žaltys koks. Bučiau turbut ranką davus nukirst, kad jis blogietis
              Anto sezono metu pasitaise truput, bet vistiek.
              Yuuki. Debilavota pana. Nežinau, pasirodė kaip iš mėnulio iškritus kažkokia.
              Spoileris:
              tik niekaip as nesuprantu, iš kur pas ją tie ilgi plaukai atsirado taip staigiai...

              Jo, kaip ten kažkas sakė, 3 sezonas turėtų egzistuot vien tam, kad Zero galėtų tuos abu nudėt xD
              Tai vat, duodu 4/5, nu nes man kažko trūko. Kraujų gal..?
              Wakes up once a year

              Comment

              • Nightwister
                Rimtas forumo narys

                • 2008 05 27
                • 116

                #97
                Autorius SharinganDragon
                Jo, kaip ten kažkas sakė, 3 sezonas turėtų egzistuot vien tam, kad Zero galėtų tuos abu nudėt xD
                Tai vat, duodu 4/5, nu nes man kažko trūko. Kraujų gal..?
                Vien dėl to 3 siezą ir žiūrėčiau kad Zero juos nudėtų, o ypač Yuki

                Comment

                • Laura.L
                  Naujokas
                  • 2009 12 01
                  • 28

                  #98
                  Vampire knight yra bene vienas is geriausiu anime, nes kiek turiu draugu is kitu saliu tai jie sako kad sis pas juos tikrai aukstuose reitinguose )) Man jis labai patiko. kai kurios serijos buvo atrodo net ne y tema bet apskritai visakas yra puiku kad daugiau tokiu anime rasciau D bet ne, randu visai kitokiu zanru DD nu bet nieko DD

                  Comment

                  • MinaTo
                    Narys

                    • 2011 01 20
                    • 55

                    #99
                    Sitas anime yra mano TOP virsuneje (*beveik) xD
                    Istikruju patiko ... Nustebino tai kad Yuki vampyre ...
                    Gal kas zino kada pasirodys 3 sezonas ?
                    Paskutinis pakeitimas nuo MinaTo; 2011-04-05, 12:56.

                    Comment

                    • Lota :D
                      Love and Peace~!

                      • 2010 02 17
                      • 239

                      Vampire Knight... Jau kurį laiką skeptiškai žiūrėjau į šį anime ir visomis išgalėmis bandžiau jį apeiti (dar piešimas nepatiko). Bet pagaliau susiėmiau ir pasižiūrėjau. Taip... Net nežinau, kaip normaliai pakomentuot. Didele išmintim ir logika šis anime tikrai nepasižymi. Ir dar toks nuspėjamas! Apie veikėjus nė kalbos nėra. Na kas po žodžių "One day I will have to kill you" pasakytų "Yes. I'll be waiting"? Yuuki...

                      BET, Vampire Knight turi kažką tokio, kas neleidžia nuleisti nuo šio animo akių. Kažką, kas traukia žiūrėti vieną seriją po kitos. Aš abu sezonus per tris dienas sužiūrėjau! Ir dabar mangą pradėjau skaityti! Net su begalėmis trūkumų šis anime turi kažką tokio. Kas labai patiko, tai muzika. Labai gerai parinkta ir panaudota tinkamais momentais, padėjo sukurti gan įdomią atmoserą. Vargonai mane visada šiurpino, bet labai patiko Su openingais pas mane toks fenomenas: jau keli iš pradžių nepatikę tapo vienais iš mėgstamiausių. Abu openingai man pasirodė vidutiniai, bet kuo daugiau klausiau, tuo labiau jie mane traukė, kol galų gale pasidaviau ir pradėjau dainuoti kartu.

                      Taigi, nors turi daug minusų, Vampire Knight patiko. Tai buvo tai, ko man dabar labai reikėjo. Jei per daug nesitikėsit manau pažiūrėję būsit maloniai nustebinti... Laukiu 3 sezono, kuris spėju vėliau, bet bus.

                      Comment

                      • diaxminde
                        AD technician


                        • 2008 09 21
                        • 303

                        Autorius Lota :D
                        Vampire Knight... Jau kurį laiką skeptiškai žiūrėjau į šį anime ir visomis išgalėmis bandžiau jį apeiti (dar piešimas nepatiko). Bet pagaliau susiėmiau ir pasižiūrėjau. Taip... Net nežinau, kaip normaliai pakomentuot. Didele išmintim ir logika šis anime tikrai nepasižymi. Ir dar toks nuspėjamas! Apie veikėjus nė kalbos nėra. Na kas po žodžių "One day I will have to kill you" pasakytų "Yes. I'll be waiting"? Yuuki...

                        BET, Vampire Knight turi kažką tokio, kas neleidžia nuleisti nuo šio animo akių. Kažką, kas traukia žiūrėti vieną seriją po kitos. Aš abu sezonus per tris dienas sužiūrėjau! Ir dabar mangą pradėjau skaityti! Net su begalėmis trūkumų šis anime turi kažką tokio. Kas labai patiko, tai muzika. Labai gerai parinkta ir panaudota tinkamais momentais, padėjo sukurti gan įdomią atmoserą. Vargonai mane visada šiurpino, bet labai patiko Su openingais pas mane toks fenomenas: jau keli iš pradžių nepatikę tapo vienais iš mėgstamiausių. Abu openingai man pasirodė vidutiniai, bet kuo daugiau klausiau, tuo labiau jie mane traukė, kol galų gale pasidaviau ir pradėjau dainuoti kartu.

                        Taigi, nors turi daug minusų, Vampire Knight patiko. Tai buvo tai, ko man dabar labai reikėjo. Jei per daug nesitikėsit manau pažiūrėję būsit maloniai nustebinti... Laukiu 3 sezono, kuris spėju vėliau, bet bus.
                        Tai patiko ar nepatiko, idomu... Nes gaunas: nepatiko, kad patiko. Retai kada tokiu budu ziuriu anime, nebent pabaiga nusivaziuoja ar pan., bet ne vienu metu.

                        Asmeniskai man, pats anime vienas is geresniu savo zanre. Piesimas gan neprastas, grazus pagal metus. Duociau bent 8/10.

                        ^^^=<==<==My animeList'as==>==>=^^^

                        Comment

                        • BLACK cat
                          Narys
                          • 2010 07 09
                          • 58

                          nu nzn...patinka man vampyrizmo tematika,bet ce kazkaip lb daug kas erzino...yuki,viena pagrindiniu personazu : vaiskciojanti depresija,puse anime prasikankino nes ale varkse neprisimine savo praeities,dar verksleno del zero,ir seip del visu kas kruta. dar erzino dvyniu drama kuri tesesi apie 4 epizodus,kaip jie turejo gimti vienu bet negime-vargo vakariene... nu ir seip buvo tokiu vietu kad ziuri ir mintyse vtf... nu negaliu duot auksto ivertinimo,siektiek buvo nuobodu,bet ziureti galima 6/10

                          Comment

                          • toma
                            Šokoladoholikė

                            • 2010 03 16
                            • 368

                            Autorius Retrogirl
                            O nieko dar nesigirdi apie 3-čią sezoną? Kaip bebūtų mane šis anime sužavėjo 10/10 gal ir buvo jame nesąmonių, bet tikrai, jis kažkuo įtraukia.
                            Aš kažkur girdėjau, kad bus 3 sezonas spalio mėnesį.


                            Comment

                            • Red_Elf
                              pandų karai :D


                              • 2009 05 07
                              • 1112

                              Autorius Hanano Toma*
                              Aš kažkur girdėjau, kad bus 3 sezonas spalio mėnesį.
                              Pirmą kart girdžiu, kad bus 3 sezonas... ir dar po kelių mėnesių (trollinimas ir fangirlizmas internete nesiskaito)

                              Comment

                              • toma
                                Šokoladoholikė

                                • 2010 03 16
                                • 368

                                Autorius Red_Elf
                                Pirmą kart girdžiu, kad bus 3 sezonas... ir dar po kelių mėnesių (trollinimas ir fangirlizmas internete nesiskaito)
                                Tai čia ir man pačiai šiaip keista pasirodė, nes nebūtų ka rodyt DDD


                                Comment

                                Working...