Vampire Knight - Guilty

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • aKi
    Ruduo.

    • 2007 10 24
    • 289

    #46
    Žiūrėt galima, bet pats anime neįspūdingas, matyt dėl blankaus siužeto ir pernelyg emocionalių personažų. 3/5

    Comment

    • Death note
      Shinigami - Death god
      • 2009 05 23
      • 80

      #47
      Šis anime mane žiauriai sudomino ir žiauriai patiko. Žiūrėjau net du kartus. Šis anime mono akyse vertas 10/10.
      Tas kas dar nematė patariu pažiūrėt žiauriai įdomus.

      Comment

      • AKUJI-SAN
        Anime narkomanas ;-)
        • 2008 02 16
        • 190

        #48
        Antras sezonas nusivažiavo

        Pirmas sezonas buvo geras,siužetas puikus,intriga traukė.Vertas 5

        Bet antras sezonas sušiko nuotaiką(paką buvau parsisiuntęs)
        Nusipezėjo visiškai.Aš tave myliu,bet tu atšok.Me too,I'am love you too,but I off from you
        Incestas buvo tėvų,bet dėjau,aš taip nedarysiu,bet vistiek kartu varysiu
        Ir panašiai ir t.t.

        Įvertinimas 5+2=3.5 ~4

        Comment

        • Sadness...
          ...ureshii-kanashii...

          • 2009 04 19
          • 34

          #49
          man laaabaj patiko dar atsimenu kajp drauge bande itikinti ziuret o as tajp nenorejau bet kaj parode anime pirmos serijos wien tik pradizia as iskart prilipau pamacius tuos tiesiog tobulaj atrodancius wajkinus weliau sju kita drauge wisa pirma sezona perziurejom per wiena nakti...anime isties labaj idomus ir itraukiantis...wisa ta istorija tiesiog nuostabi
          antro sezono pradzia man buwo kazkokia nusiwaziawus...bet gale wiskas susitwarke, wel atsirado weixmas ir wel wiskas buwo tiesiog tobula

          Comment

          • Death note
            Shinigami - Death god
            • 2009 05 23
            • 80

            #50
            Autorius Sadness...
            man laaabaj patiko dar atsimenu kajp drauge bande itikinti ziuret o as tajp nenorejau bet kaj parode anime pirmos serijos wien tik pradizia as iskart prilipau pamacius tuos tiesiog tobulaj atrodancius wajkinus weliau sju kita drauge wisa pirma sezona perziurejom per wiena nakti...anime isties labaj idomus ir itraukiantis...wisa ta istorija tiesiog nuostabi
            antro sezono pradzia man buwo kazkokia nusiwaziawus...bet gale wiskas susitwarke, wel atsirado weixmas ir wel wiskas buwo tiesiog tobula
            100 procentų pritariu tavo mintims

            Comment

            • Red_Elf
              pandų karai :D


              • 2009 05 07
              • 1112

              #51
              tikrai labai geras anime man visad patiko vampyrų tema viskas tikrai labai mielai nupiešta, gražu ir išcackinta, OST prie visko dera, Kaname labai kawaii pasirodė, o dėl Zero ir visų kaklo venų nebūtų gaila bet viską gadina Yuki, ji tokia tobulai teigiama, kad nuo jos saldumo net cukrinį diabetą galima gaut dar kraujo labai jau mažai liejosi, vis dėlto, vampyrų ant visų kampų pilna bet bendrai imant

              Comment

              • Luna-chan
                Miau?
                • 2008 12 01
                • 70

                #52
                Autorius Red_Elf
                bet viską gadina Yuki, ji tokia tobulai teigiama, kad nuo jos saldumo net cukrinį diabetą galima gaut
                Liol, tikra tiesa! Kartais net bloga darosi.. Ir kodėl tokioms viskas??? Uff...

                Dėl Zero irgi pilnai sutinku! DIEVE, koks jis gražus... xDD (OMG, I'm becoming crazy fangirl... ;D)

                Vienžo, anime tobulas, vaikinai irgi xD Ir šitas sezonas geresnis už guilty...
                Paskutinis pakeitimas nuo Luna-chan; 2009-06-12, 18:46.
                Feed Me! Adopted from Valenth

                Comment

                • Rege
                  Narys
                  • 2007 06 30
                  • 61

                  #53
                  Eh...pabaigiau.
                  Atsimenu pirmą sezoną praeitą vasarą žiūrėjau ir labai nepatiko, net gaila buvo savo brangaus laiko.

                  Vis dėl to, sužinojusi apie antrą sezoną ir suradusi laisvo laiko nusprendžiau peržiūrėti ir tikrai antras sezonas daug normalesnis ir įdomesnis, nors ir turi savų minusų.
                  Pagaliau antrame sezone viskas paaiškėjo, istorija išsirutuliavo ir Yuki taip nebenervavo kaip pirmame sezone nors erzinančių scenų buvo.
                  Kaip kai kas minėjo trūko daugiau romantikos, bent jau man iš jos pusės. Vis tas Kaname ar Zero prilimpa ir ja naudojas, o ta nereaguoja.... maždaug darykit su ja ką norit...
                  Bet galų gale supratau, kodėl ji nesugeba apsispręsti tarp Kaname ir Zero, nes ir pati aš vis svarsčiau
                  Man labiausiai patinka Zero....pamatau Kaname, ne Kaname labiau....ne bet Zero kaip gražiai kanda....bet ne Kaname... sunku apsispręsti kuris labiau patinka ... negalima abiejų?
                  ir kai galiausiai nusprendžiau kad Zero nuostabiausias jis mane paskutinėje serijoje sunervino,kai ....
                  Spoileris:
                  kai su Yuki šnekėjo, kad jos nekęs tik kai ji jam įkas ir yrodys kad yra vampyrė. Kažkokia nesąmonė, jis supyko ant jos nes ji pureblood ir jam įkando? WTF? biškį pamiršo kad jos kraują gėrė bent pora kartų...nelogiška . Tai kaip ir turėtų Kaname labiausiai patikt...bet kai jis nesusitvarkė su tuo Rido nebepatinka man jis, išnyko tobulybė ir gi nesąmonė jis gali Zero greit sumušt, bet negali Rido pribaigt, TAČIAU Zero viens du sutvarkė Rido...hmmm...galėjo tas Rido bent Yuki nužudyt...neįdomu kaip kai kas sakė happyendas. Nenoriu trečio sezono
                  p.s. Zero galėjo išgręžt tą Yuki jau seniai kai gėrė jos kraują

                  Comment

                  • Aivaras
                    ką tu?

                    • 2008 09 10
                    • 358

                    #54
                    Blah, mečiau po 3 ar kiek ep.Jau pirmą sezoną kankinaus kol visą pražiūrėjau.Dėl ko dropinau?Nežinau, gal, kad pagrindinė veikėja pana (tokia mėmiška pasirodė, neapsisprendus), o gal, kad kaip kokia k**va siūlydavo savo kraujo tam baltapūkiui ;// Ir šeip visas anime toks nespalvingas ir jokio mistiškumo ar konors panašaus neįžvelgiu aš ten.Vienu žodžiu nepatiko.
                    *keistai žiūri kaip visOS seilėjasi žiūrėdamos į pieštinius žmogeliukus*
                    Paskutinis pakeitimas nuo Aivaras; 2009-06-22, 01:39.

                    Comment

                    • Yune*
                      Naujokas
                      • 2008 08 17
                      • 17

                      #55
                      Pirmą sezoną buvo galima kentėti ir vis dar viltis, kad antras bus geresnis.
                      Bet gauni antrą ir galvoji, kiek bereikalingai laiko sugaišai ...
                      Eilinė muilo opera... >_>

                      Comment

                      • Tabeko
                        Ring Ding Dong~

                        • 2009 02 01
                        • 290

                        #56
                        O man patiko. Ir net labai. Kažkodėl, nei veiksmo, nei saldumo, nei romantikos nebuvo per daug ar per mažai. Patiko veikėjų charakteriai. Piešimas labai gražus pasirodė. Šiaip, man pirmas sezonas patiko labiau nei antrasis, bet abiem duočiau 5/5. Beje, labai, labai patiko antrojo sezono ending'o daina.

                        Comment

                        • Akina
                          Narys

                          • 2009 03 09
                          • 82

                          #57
                          patiko abu, bet antras galejo kaip nors idomiau baigtis

                          Antram nepatiko, kad
                          Spoileris:
                          labai jau paprastai ir greitai ta pagrindini priesa vampyra nudejo..toki ji vaizdavo nesunaikinama, o ten bac ir viskas. laaabai nuvyle

                          http://astnav.deviantart.com/

                          Comment

                          • ColdOne
                            And Who Am I?
                            • 2009 06 10
                            • 41

                            #58
                            Na ką pažiūrėjau,šiaip visai patiko. Labai gražiai visi vampyriukai/ės buvo nupiešti ir šiaip kiekvieno iš jų charakteristika buvo savotiška ir pritraukianti,jų tarpusavo santykiai ir bendravimas,vat ko negalėčiau pasakyti apie Yukki su savo huge akim, įsitaršiusiais plaukais ir šiaip kiek kvailoku elgesiu,bet kažkaip nenustebau,dažniausiai pasirenkami kaip pagr.tokie personažai ;D
                            Spoileris:
                            Nors pagal viską ji turėtų būt pati dailiausia ten kaip grynakraujė princesė ir šiaip nors šiektiek tai atspindėt,nes kai ten iš žmogaus ji vėl atsivertė - nepastebėjau jokių įpatingų pasikeitimų,be paaugusių plaukų ir šiektiek padidėjusios jėgos.

                            Patiko opening'ai ir ending'ai,tokie niūrus,bet labai melodingi. Šiaip tikėjaus atviresnės žodžiais ir imtimesnės veiksmais meilės istorijos(na bet čia galima ginčytis),čia labiau viskas buvo juntama,gražu - bet man trūko kelių sakinių,kad ir pačiam gale. Apskritai norėjau aštresnių pojūčių,kuriems pasireikšti tikrai buvo kur,anime neišnaudojo viso potencialo,kurį turėjo,akivaizdu. Šiaip net nežinau kaip reguoti į galą,simpatizuoju mat abiems,iš dalies teigiamai,iš kitos vertinu neigiamai. Šiektiek intrigos paliko galas,su tokia mintim dėl dar vieno sezono,visai norėčiau tokio sulaukt
                            Spoileris:
                            Vien dėl to I'll be waiting,norėčiau to susitikimo.
                            ,na bet užmačiau,kad manga dar tesiama,kad ir nesulauksiu,tai bent kada paskaitysiu kaip ten baigsis )
                            Paskutinis pakeitimas nuo ColdOne; 2009-06-23, 14:42.

                            Comment

                            • Paranoid
                              Naujokas
                              • 2009 06 22
                              • 16

                              #59
                              Iš pradžių žiūrėjau vien del to, kad apie vampyrus, bet paskui tai įtraukė, jog nebegalėjau sustoti ir... Chop! Pasibaigė. taip ir norisi 3 sezono, daug neužbaigtų dalykų dar liko. Nepatiko tik 2 sezono opening'as, kažkoks man jis ne į temą pasirodė...O šeip viskas puiku, viskas įdomu, 5/5

                              Comment

                              • Laarf
                                mastermind.

                                • 2009 06 23
                                • 79

                                #60
                                Gan neseniai baigiau ziuret Anime knight. Labai patiko. Net labiau nei pirmas sezonas. Tik norejosi, kad Yuki nebutu vampyre, nes man ji su trumpais plaukais daug mieliau atrode.
                                Taip pat patiko, kad Chairman vietomis numesdavo koki nors bajeri.
                                Spoileris:
                                "If you need to, Zero, you can drink my blood... *blush blush*" - Chairman (Vampire knight)
                                  ▲
                                ▲ ▲
                                Spoileris:

                                Comment

                                Working...