ef - a tale of melodies

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Silvestras
    Rimtas forumo narys



    • 2008 04 18
    • 162

    #16
    Dar vienas kulminacinis anime, malonu, kad gamina kažką tai tokio aukšto lygio ir originalaus. Tiesiog nuostabu, šio anime perteikimas kaip reikiant originalus, buvo į ką paganyti akis+tas originalumas susilieje su visomis ryškiomis spalvomis. Man Yuuka'os ir Himura'os atpasakojimas paliko gylesnius įspūdžius, visgi šis sezonas man ir asocijuojasi būtent su šia istorija, tiesą sakant jinai gal ir buvo labiau įtraukianti, buvo prasmingų faktorių. Na o Kuze kaip anime personažas būtent ir perteikia visą ta esminį anime originalumą, tipo išprotėjęs menininkas. Šiaip jie visi ir taip daugiau ar mažiau išprotėję, bet šis variantas labai jau efektyvus. Na ir šio sezono galas patiko labiau už praeito, nes prasmingesnis buvo, bet turbūt dėl to, kad jame daugiau dalykų paaiškinta buvo negu pirmajame.
    Paskutinis pakeitimas nuo Silvestras; 2009-06-21, 02:22.

    Comment

    • DreamT
      Narys
      • 2009 02 27
      • 57

      #17
      Tikrai geras memories antras sezonas su tuo pačiu piešimu ir šįkart patikusiu soundtrack'u. Šiam sezone buvo daugiau dramos/tragedijos ir paaiškinimo kas įvyko praeityje. Istorija irgi itraukianti, daug daugiau pasakojama apie kitus veikėjus nedaug pasirodžiusius 1 sezone. Kas matėte Ef - a tale of memories būtinai šitą pažiūrėkit nenusivislsit. 5/5

      Comment

      • Mendeks
        Rimtas forumo narys
        • 2008 01 21
        • 117

        #18
        Kaip galeciau pasakyt is romance tai man cia toks kaip ir top is top zodziu tarent pasaka

        Comment

        • Red_Elf
          pandų karai :D


          • 2009 05 07
          • 1112

          #19
          maniau menories fantastika, bet čia man trūksta žodžių... myliu šį anime istorijos tokios įtraukiančios ir šokiruojančios, kad nuo kėdės galima nugriūt!!!
          taip, melodies daug juodesnis ir niūresnis, čia istorijos visai kito tragizmo lygio, pabaigoje verkiau kaip vaikas, bet tikrai negėda prisipažint

          Comment

          • dariussst
            Lavris-neišmanelis
            • 2009 01 05
            • 40

            #20
            nuostabus anime verta paziuret

            nuostabus liudnas anime
            tokiu nedaznai pamatysi paliko ispudi ypac 10 serija ji buvo liudniausia vos ašaros neistrysko
            duodu 10/10 vien uz pabaiga ji buvo irgi labai gera

            Kas iš Klaipėdos parasykit man jei esat mėgėjai anime

            Comment

            • daumis1992
              Nothing...
              • 2009 07 07
              • 20

              #21
              Puikus anime,bet nepaliko tokio gero ispudzio kaip ef-a tale of memories, o pabaiga nors ir labai gerai taciau norejusi geresnios.

              Comment

              • ciombiukas
                Forumo maniakas




                • 2009 09 18
                • 463

                #22
                Man asmeniskai sitas tikrai buvo geresnis uz pirma sezona, kazkaip labiau patiko ir sugriebe uz sirdies, piesimas nei kiek nepakito (tai gerai). Su tuo muzikantu buvo sukurta tikrai sunki nuotaika, nors tikejau kad su juo kitaip baigsis, bet... na ka padarysi. Seip tikrai gerai, nors ir liudnai, susiziurintis anime.

                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                Comment

                • Sentum
                  Narys

                  • 2011 02 18
                  • 74

                  #23
                  Geresnis už pirmą sezoną. Istorija labai įtraukė, įvykių raida, o piešimas, stulbinančiai gražus , dar įvairūs žodžiai priverčiantys susimąstyti... Tiesiog šaunus anime, stiprus 5/5.

                  Comment

                  • Miesto_Druidas
                    the journeyman



                    • 2010 08 17
                    • 1515

                    #24
                    Neišeina rašyti didesnio ar mažesnio balo už memories, bet melodies irgi geras, kiek perdaug pergrūsta vizualinių efektų, bei Yuuko ir Yu istorija pasisuko man nepatikusia linkme ir kiek gaila kad menai nevaidino kažkokios svarbios rolės kaip primoj daly, čia buvo ir piešimas ir muzika, bet tik kaip background'as. Užtai pabaiga labai graži. 9/10.

                    Comment

                    Working...