Chaos;Head

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #16
    Mane aplankė vizija kaip Beprotnamis galėjo sukurti šį anime.
    Viena diena pas direktorių atėjo vienas iš scenaristų ir tarė:
    -Šefe, turiu puikią idėją naujam anime serialui!
    -Na......-šefas gan abejingai sutiko darbuotojo iniciatyvą.
    -Tai bus haremas....
    -Stop....
    -Išklausykit iki galo! Tai bus ne šeip eilinis serialas apie papus ir triūsikus. Tai būtų paprasta ir patikima, bet mums nebūdinga.
    -Na....
    -Bus daug mergaičių su didžiuliais ginklais.....
    -Stop....-šefo kantrybė jau baigiasi.
    -Pala šefe, čia vis tik haremas todėl be mergaičių niekaip, o ginklai tiesiog fetišas.
    -A, buvau užmiršęs...
    -Dabar prasideda įdomiausia dalis. Mes į serialą įdėsim truputi siaubo atmosferos, šizofrenijos, kraujo, psichologijos, fizikos, anatomijos, visokių pseudo-protingų minčių ir visą šitą briedą suplaksim.
    -O....
    - Ir dabar užsigardžiavimui - berniukas, t.y. visatos centras apie kurį sukasi visos mergaitės, bus ne kažkoks paprastas daržovė-kun'as, o tikras otaku-hikikomori su super galiomis.
    -Skamba neblogai, darom!

    Taip ir padarė. Nepasakyčiau, kad blogai padarė. Man patiko didžiąją serialo dalį buvusi truputi šizofreniška atmosfera ir painus siužetas. Deja, scenaristas matyt negavo už darbą premijos ir todėl visai padėjo ant pabaigos. Taigi gavosi kaip jau įprasta - pradžia gerai/pabaiga belekaip.

    Comment

    • Dwesk
      Rimtas forumo narys

      • 2008 12 27
      • 162

      #17
      Netoks ir žiaurus tas anime, man net visai patiko, truputi intriga nutruko nuo 4 iki 7 serijos bet visa kita man patiko, nesakyčiau kad toks blogas tas anime, piešimas geras, muzika irgi patiko ypač Phantasm'o koncertas 4/5

      Comment

      • G-Reaper
        Naujokas
        • 2008 01 11
        • 18

        #18
        Pradzia labai patiko sitas anime. Idomus ir kitoks nei kiti buvo ypac siais metais matyti. Bet deja ant galo viska uzskubejo ir mane pabaiga labai nuvyle...

        Comment

        • ernis
          you believe sky ?
          • 2008 11 07
          • 39

          #19
          Killerbee tas anime neblogas bet tavo aprasymas kaip kure ji tai jegiskas

          Comment

          • CvC
            [_]D CareCup, It's Empty.
            • 2009 01 15
            • 75

            #20
            Pradzia labai sudomino.Pirmas serijas perzejas pagalvojau OBA! Taciau pabaigos kitokios tikejausi,bet vistiek anime man patiko

            Comment

            • Evil_of_Darknesz
              Suicide is painless...

              • 2006 04 09
              • 998

              #21
              Oi susuko man proteli sitas anime Pradzioje buvo kazkokia intriga, norejosi suzinoti kaip ten viskas susiklostys... Viduryje truputi pradejo atsibosti, bet vis dar vyliausi, kad bus kazkas idomays... Pabaigoje kalbu apie 3-4 paskutiniuosius epus taip atsibodo, kad norejosi is galvos deti i siena. Ten tie su savo halicinacijom ir kardais, gali su balikliu lygintis. Tiek psichu viename anime dar svietas nemate, na isskyrus nge ir school days. 5/10 Jeigu negumos tempimas 11 ep, kol pagrindinis veikejas igaus galiu, gal vertinimas ir butu siek tiek didesnis

              Comment

              • TeisusKas
                Animal Liberation

                • 2008 12 04
                • 127

                #22
                4/5 patiko Takumi otakiškumas,paranoja ir įsiterpiancios ''delusion'',nepatiko anime ED saundtrack'as, nuspejama įvykiu eiga, gumos tempimas.
                Manau ideja gera ,bet pilnai neišvystita. Kaip ir visus pradžia užkabino, o pabaiga nuvyle.

                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
                Smart Boy Alex

                Comment

                • perlas
                  Naujokas
                  • 2009 02 22
                  • 1

                  #23
                  Nerealus. Lb patiko pagrindinio veikejo paranoiskumas, man tokie zmones idomus atrodo, o ir jo trenktumas keistas, del to irgi traukia demesi. Zodziu man sis anime labai patiko :-)

                  Comment

                  • Haji
                    Horror and Mystic lover
                    • 2008 07 04
                    • 116

                    #24
                    Na pradžia sudomino, o galu šiek tiek nusivyliau.Tikėjausi kažko labiau į mitiką ir siaubą. o šeip tikrai geras. 4/5
                    Paskutinis pakeitimas nuo Haji; 2009-02-24, 18:01.

                    Comment

                    • Derogatory`
                      Loki'd


                      • 2007 10 06
                      • 350

                      #25
                      Pradėjau žiūrėti. Pradžia atrodo įtempta, paranojiška, pagrindinio veikėjo atžvilgiu. Tas man patinka.
                      Žiūrėsime kaip bus vėliau. Tad kol kas nebalsuoju.

                      Comment

                      • jukilo

                        #26
                        Na toks...gal ir idomus.Man tai kaip tik pabaiga labiau suintrigavo.3/5

                        Comment

                        • Aivaras
                          ką tu?

                          • 2008 09 10
                          • 358

                          #27
                          O man atvirkščiai, pradžia nepatiko (išties labai keista), turbūt ne man tokie psichologiniai antgamtiniai ;/ Šizikas kažkoks, nsmn.

                          Comment

                          • Dita
                            Don't look ;) I said..

                            • 2008 07 24
                            • 25

                            #28
                            Nepatiko dėl:
                            1. Dėl pagrindinio herojaus. Matyt nekenčių paranojikų.
                            2. Kvailų kardų.
                            3. Pabaigos. Nu jau tokia banali mano manymu.

                            Patiko:
                            1. Dėl gražaus piešimo;
                            2.Žmogžudysčių;
                            3. Takumi šizofreniniuose vaizdiniuose pasirodančios anime veikėjos. Gaila, kad vardo neatsimenu.


                            Bendrai priskirčiau anime prie vidutiniokų. Ne tragedija, bet ir ne pyragai, tskant.

                            Comment

                            • Ayami
                              Menas buti savimi.

                              • 2009 05 10
                              • 123

                              #29
                              Na nezinau. Mintis man patiko, pabaiga ne. Piesimas patiko, pagrindiniui veikejui kazko truko (mėmė kazkoks). Gal netgi ir to veiksmo buvo maza, na bent perziurejau visa ir manau 4 balai is 5 butu neblogai

                              Aaaaaaa!

                              Comment

                              • Kea
                                Rašytojas

                                • 2008 10 06
                                • 203

                                #30
                                Padariau klaidą ir pilnai nepažiūrėjusi šio anime jį įvertinau aukštu balu. Iš esmės mano nuomonė apie jį keitėsi labai panašiai kaip ir pas Evil_of_Darknesz. Jeigu pradžioje buvau tiesiog prikaustyta prie monitoriaus, tai paskutinius epus žiūrėjau su didelėmis valios pastangomis. Šiaip patiko tai jog kiekvienas epas buvo baigiamas su ,,Caution" ženklu, spalvingas piešimas ir pagrindinio veikėjo gyvenamoji vieta. Ak taip, Takumi bailumas ir nuolatinis pagalbos šauksmas, mane išmokė, kaip iškilus grėsmei prisišaukti pagalbą Japonijoje, visa gerkle rėkiant ,,saskete"


                                MyAnimeList

                                Comment

                                Working...