Chaos;Head

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Mendeks
    Rimtas forumo narys
    • 2008 01 21
    • 117

    #31
    Visai nieko ne pats geriausias darbas bet visai neblogai man ypac patiko kur Takumi gyvena konteineri ant namo stogo ir per dienas sedi prie anime

    Comment

    • CvC
      [_]D CareCup, It's Empty.
      • 2009 01 15
      • 75

      #32
      Autorius Mendeks
      Visai nieko ne pats geriausias darbas bet visai neblogai man ypac patiko kur Takumi gyvena konteineri ant namo stogo ir per dienas sedi prie anime
      kad jis ten kazkoki mmorpg losia

      Comment

      • Mendeks
        Rimtas forumo narys
        • 2008 01 21
        • 117

        #33
        Tai ten tie hentai tipo game bet ir vistiek kiek ten jis statuleliu su turi tai ziauriai

        Comment

        • Sekirei
          Rimtas forumo narys

          • 2009 04 23
          • 170

          #34
          Na kagi.... db ziuriu 12 epa ..- [po 15 min ].... nu kagi ...... visas .. anime.. nuo kokio 5 epizodo.. pradejo kaip sakant vartaliot mano smegenis . Per visa anime as supratau tik - happy ending. .. jeez .. nzn .. iki pat to paskutinio epo mano smegenys buvo lyg gerai pamakaluotos ir padetos atgal ne taip kaip reikia.. kai jau visa pabaigiau jauciuos kiek geriau.. turbut nuo pacio fakto -kad pabaigiau XD..
          ir visdelto.. kaip man jau UZKNISO kai pagrindiniai herojai [ girl] dazniausiai buna pinkhaired ... nu negaliu .. kazkaip jau uzknisa ziuret.. turbut as nusistacius priesh main pinhaired characters.. XDD
          Bet Seira-tan is to geimo man patiko ..xDDDD
          vnz paciam animei duodu 3/5 .. del pinkhaired girl ..xD , labai banalaus happy ending su - I like u even if u're idiot,pathetic and etc. ir zinoma i love u.. na ir dar uz tai kad sumale man smegenis

          Comment

          • H[asas]
            WarGod'az

            • 2009 05 22
            • 125

            #35
            Gan keistas sakyciau

            Comment

            • Doommuks
              Rašo

              • 2009 02 22
              • 157

              #36
              WOW......... Tikriausiai labiausiai užkabinęs anime (o gal ir ne)...... vienu žodžiu, awesome

              Blogging like a moron

              Comment

              • shigofumii
                cruel man
                • 2008 07 05
                • 137

                #37
                anime ideja visai gera pradzia suzavejo ,bet toliau jau daresi nebe taip kaip noretusi, prasciau
                Destiny is waiting ,lets move foward to it.

                Comment

                • SaimonasSako
                  Manga >>> Anime

                  • 2008 03 13
                  • 164

                  #38
                  Neskaitant dviejų paskutinių epizodų labai įdomus anime
                  Dar neskaitei Berserk??? Tada nežinai kas yra TIKRAI GERA MANGA!!!
                  NEDELSK - CLICK TO READ IT!
                  sigpic

                  Comment

                  • shigofumii
                    cruel man
                    • 2008 07 05
                    • 137

                    #39
                    Kas beko tai jo paskutiniai ep. labai nuvyle,o butu gavesis gana geras anime.
                    Destiny is waiting ,lets move foward to it.

                    Comment

                    • Augis24
                      AZ rėmėjas




                      • 2009 03 29
                      • 767

                      #40
                      Mačiau ir gan senokai. Na man pasirodė labai įdomus, painus ir kartais net nebesuprasdavau nieko, turbūt neįsigilindavau kartais. Gale nepatiko greitas, banalus ir turbūt net nuspėjamas, jei atidžiai žiūrimą, endingas.
                      Kalbant apie veikėjus: patiko tas otaku, kuris buvo paranoikas, o dėl merginų: hareminės su big weapons ir super powers.

                      Comment

                      • ciombiukas
                        Forumo maniakas




                        • 2009 09 18
                        • 463

                        #41
                        Kai pradejau ji ziureti jis man tikrai padare ispudi, sizofrenija, mistikos prieskonis ir siek tiek horror, bet einant arciau pabaigos viskas patapo totally crap, apie pabaiga is vis nekalbu. Zodziu is pirmu seriju galvojau, kad bus tikrai kazkas neiprasto, bet gavosi eilinis shonen'as.

                        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                        Comment

                        • BoomBosh
                          Naujokas
                          • 2010 08 26
                          • 3

                          #42
                          Man tai super buvo ;]
                          praeitasis metais ziurejau, dabar gal ir kitaip rodytusi
                          labai trumpas, tai gal del to ir pabaiga tokia neispudinga daugeliui mwuhaha.
                          Bet seip rekomenduojuuuuuuu
                          I am busy now, can i ignore you later?

                          Comment

                          • Mondis
                            Tee-Hee...!

                            • 2010 01 30
                            • 44

                            #43
                            Vertinu 4, nes tikrai jis nera ishbaiktas... Ish shito anime galima padaryt super sedevra, tikrai tikejaus daugiau bet kashkaip jis mane suzavejo, nu gal haremas cia nelabai pritapo, bet mintis patiko :P o gal del to kad psichologiniu mazai ziuriu

                            Comment

                            • dfsafsaf
                              Beautiful Lies

                              • 2010 05 13
                              • 261

                              #44
                              Kiek pamenu paliko labai gerą įspūdį ir įvertinau 10/10. Aišku gal taip patiko, nes tai buvo vienas iš pirmųjų mano žiūrėtų anime, todėl taip ir patiko (ypač pabaiga) . Kažkaip norėjau jį antrą kartą žiūrėti, nes pirmą kart žiūrėjau per weba, bet kažkaip neprisiruošiau ir net džiaugiuos tuo, kažkaip atrodo, kad jei žiūrėsiu antrą kartą, visas tada sukeltas įspūdis dings

                              Comment

                              • Squalleh
                                .MØNSOON.



                                • 2009 01 12
                                • 1892

                                #45
                                Vienas blogiausių anime kuriuos mačiau. Blogiau netgi už Kara no Kyokai. Čia nesamonės apofeozė, kitų žodžių neturiu.
                                Veikėjai absoliučiai neidomūs, 0 siužeto, 0 logikos, 0 idomumo ir 0 malonumo po peržiuros.

                                Comment

                                Working...