Resident Evil Degeneration

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • DoubleR
    Berastis
    • 2009 06 06
    • 59

    #16
    Hmmm galiu pasakyti neblogas... deja zaidziau tik Re4 bet Leona tai pazistu lol... Pats filmas seip sau... 4/5

    Comment

    • Dark-Tarou
      I'm a woman on a mission


      • 2008 07 14
      • 486

      #17
      Šiaip galvojau ties 4 ir trejetu, bet pasirinkau 4. Animacijos lygis aišku puikus, bet pašlubavo scenarijus (toks niekuo neypatingas). Filmas sukėlė daug visokių emocijų, šiaip skirtas išgąsdinti - jis truputėlį prajuokino (ypač ta dalis kai zombiai iš lėktuvo lipo). Pagrindinis veikėjas - sukurtas ponas tobulybė. Kad negadint jo tobulo veido, jis sukurtas mažai emocijų turinčių personažu (aš kalbu apie tai, kad jo veido mimikos mane nuvylė....)(žaidime man jis kur kas labiau patiko... >.>). Įgarsinimas - pusėtinas, tai šiaip jis yra 3. Bet išpešė iš manęs tuos 4.

      Izzo: "...ta policininkė buvo su suknia, o Kleirė su tais pačiais purvinais drabužias." - xDD Jojo, čia tai šivis lol buvo...
      /// http://dark-tarou.mybrute.com

      Comment

      • niekšas
        forumo idiotas

        • 2006 08 23
        • 544

        #18
        uzknisa jau mane toki dalykai. kam daryti filmus pagal zaidimus. ar ce fantazijos kaskam truksta kat savo idejos/istorijos negali susigalvot ar ce jau taip beviltiskai bandoma is populiariu geimu populiarumo paskutinius pinigus issunkt? niekinga. beveik visi filmai ir anime pagal zaidimus kuriuos tik kada esu mates buvo sudas. tomb raider filmas buvo sudas. del RE tik Slickroxui pritariu kad pirmas buvo geras, kiti sudas. devil may cry anime irgi visiskas sudas. daugeu net nenoriu prisimint. Nors atvirkstinis procesas to yest zaidimai pagal filmus daznai pasiteisina uz tai esu nieko pries. (nu ce mano nuomone, bet man bent geimai pagal james bond oo7 visada buvo priimtini ir ne tik) o filmai pagal geimus buna sudas. baiktu isvis kurti fylmus pag. zaidimus. ato uzkniso. durnei (kurejai). reikia visiskai atsiet geimus nuo betkokiu kinematografiju.


        sito net neziuresiu

        Comment

        • Stigas
          Narys

          • 2008 01 21
          • 54

          #19
          Autorius niekšas
          sito net neziuresiu
          Nieko neprastumet jei nepaziuretumet. Grafika gal ir grazi bet veikejai juda kvailai, istorija totali nesamone. Zodziu tikras pasityciojimas is Resident Evil zaidimu
          P.S. Paziurejau puse filmo ir isjungiau. Grynas laiko gaisimas tokie filmai

          Comment

          • BLACK cat
            Narys
            • 2010 07 09
            • 58

            #20
            kakulis... net komentuot nesinori,nervai gryni ziurint.. 1/5,vienetukas tik del to kad pagal zinoma filma buvo padaryta,zaidimas ir tas idomesnis.

            Comment

            • Squalleh
              .MØNSOON.



              • 2009 01 12
              • 1892

              #21
              Lol, tolerastų kaip matau daug čia. Arba dauguma nežaidė RE2 ir RE4, arba nemoka vertinti gerus žaidimų kompiliacijų filmus. Kaip CG anime filmas jis žiurisi puikiai, nes turi savo išbaigtą siužetą, padorų fan-servisą ir visa tai, už ką galima mėgti RE žaidimus. Tad baikit zyzt. Atskiras "eikit velniop" tiems, kas sako jog live-action filmai geresni.
              4/5. Nuemiau vieną tašką tik už Claire. Laukiau iš jos kažkaip daugiau veiksmo.

              Comment

              Working...