Pet Shop of Horror

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • justi
    dreamer
    • 2009 05 25
    • 5

    #16
    Geras anime. idėja jo galima interpretuoti labai įdomiai. animacija tiko prie siužeto,taigi irgi super, nors kaip daug kas sako nepriimtina, nes mes prate prie naujoviškesnės, nors manau,tai visiškai absurdas. keturi balai,nes per trumpas ir neaiški pabaiga.

    Comment

    • zeke
      trust me i'm engineer

      • 2009 01 02
      • 392

      #17
      Anime geras tik trumpokas.
      S_T

      Comment

      • Red_Elf
        pandų karai :D


        • 2009 05 07
        • 1112

        #18
        įdomus anime, trumpokas, bet asmeniškai man tai netrugdo istorijos nėra tuščios, o su gilia potekste, atskleidžiančios žmogiškumą (nebūtinai gerąja prasme). Pats Count D pasirodė labai intriguojanti asmenybė, bet gaila, jog nieko per daug apie jį neatskleidžiama. Kažkaip tas žodelis "horror" man čia visai nesiderina, juk nieko baisaus nebuvo (na gal truputuka triušiukai), bet nesigilinam, vistiek 5

        Comment

        • Arcueid
          Narys
          • 2009 07 03
          • 49

          #19
          Žiaurus. Geras. Linksmas (na, man linksmas xD )
          Grafas Di... Ak..
          Tikrai puikus anime, tik per trumpas. Jeigu padarytų daugiau būtų žymiai įdomiau. 5/5

          Comment

          • Izzo
            one vs all, DIE AZ!



            • 2007 02 25
            • 1530

            #20
            Kažkodėl maniau, kad čia anime ir manga panoms su daug ir dar biškiu bišų ir atseit mielų gyvūnų, kuriuos tie bišai perka. Bet... klydau... Patiko visa ta mistiška atmosfera, nors gal pats animas kiek monotoniškas ir vietom bukas, bet teigiamą įspūdį paliko. Labai tiko piešimo stilius, gal galėjo kiek gyvesnis būt, na bet užteko ir to. Mano nuomone tų 4 OVŲ per akis, daugiau, kaži ar žėčiau, juk tiems, kuriuos labai sužavėjo yra mangą. Manau tokiu supažindinimo pilnai užtenka. Na, o aš nuo savęs duodu 4/5, bet 7 iš 10.
            Paskutinis pakeitimas nuo Izzo; 2009-07-04, 14:22.
            SCREW YOU, PEOPLE!

            Comment

            • Euthanasia
              Narys
              • 2008 03 17
              • 51

              #21
              10 balų idėjai, 7 - išpildymui.
              Galėjo kažkokia rimtesnė pabaiga būt. Epų pilnai užteko, mintis suprasta, daugiau kažin ar su dideliu susidomėjimu žiūrėčiau.
              MAL'e daviau 8. 4/5

              Comment

              • demoniacman666
                Forumo vilkas

                • 2008 04 16
                • 368

                #22
                4/5 Neblogas darbelis. Oldschool piesimas netrugde, visos istorijos su kazkokiu moralu ir gan idomiai ziurejosi. Nepasakyciau kad reiketu daugiau epu, nes manau ilgainiui butu atsibode, o siaip gan originalu.

                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                Comment

                • Augis24
                  AZ rėmėjas




                  • 2009 03 29
                  • 767

                  #23
                  Kaip jau demoniacman666 minėjo - originalus ir su moralais kiekvienoje serijoje, anime. Labai įdomus ir tiek ep užteko pilnai. Norėčiau ir aš kokį panašų gyvūną turėt, nors ir būtų ganėtinai didelė rizika

                  Comment

                  Working...