Nabari no Ou

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • ciombiukas
    Forumo maniakas




    • 2009 09 18
    • 463

    #16
    Man sitame anime tik piesimo stilius patiko, o taip tai toks nelabai, nuobodus, mazai veiksmo ir pabaiga nieko gero.

    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

    Comment

    • Katekutaku-chan
      ^_^
      • 2009 02 20
      • 18

      #17
      Man patiko, sito anime ideja, pagrindine minti sugebejau pritaikiau Lietuviu kalbos snekejimo egzaminui ir surinkau maksimalu tasku skaiciu ^_^ [taip, skamba idomiai =_='' egzaminui... >_> kazi ka mano mokytoja galvojo, kai aiskinau ka reiskia sora, shinigami ir pan. Poteme mazai kas rinkosi, visiem kazkodel atrode sunki: Jauno zmogaus poziuris i aplinka lemia jo gyvenima... Ir sumastyk pritaikyti animes siuzeta kaip argumenta, pavyzdi... As pati sokiruota del SAVO VEIKSMU -_- OTAKU FOR LIFE! XD]
      Anyway, siaip is pirmo atrodo neuzkabinanti ir pan, bet man patiko jaudinanti istorija apie Yoite [apie ji ir pasakojau per egza], del tos istorijos ir ziurejau toliau, uzkabino mano sirdi, manau verta paziureti, nesigailiu ir 5/5.

      Comment

      • Laura.L
        Naujokas
        • 2009 12 01
        • 28

        #18
        man labai patiko tik pradejus ziuret itrauke keletui draugu pasiuliau paziuret jiems taip pat patiko

        Comment

        • MinaTo
          Narys

          • 2011 01 20
          • 55

          #19
          Neseniai pabaigiau ziuret . . Paskaicius aprasyma pasirode kad nuostabus anime , bet po komentaru tai jau nebuvo noro ziuret . Na , bet viena diena is nebuvimo ka veik paemiau ir paziurejau . Jeigu tiesa sakyt , mano skonio anime . Megstu tokius . Aisku ir komedijos buvo nemazai , o ten tai zvengiau : DD . .

          Comment

          Working...