Tengen Toppa Gurren-Lagann - 2007

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • mariux9998
    Labas.

    • 2008 06 20
    • 434

    #46
    O taip. Ka tik baigiau ziureti si anime, na, ir ka galiu pasakyti :
    1.Sis anime - EPIC.
    2.Jeigu Kamina nebutu
    Spoileris:
    mires, Simon netaptu stipriu, ir jie tu Anti - Spirals manau nebutu iveike.

    3.Yoko faina, bet tik su savizudziais kazko draugavo xDD
    4.Pabaigos ir nereikejo suprast, nors as paskutine dviejose serijose vos laikiau asaras, ypac pabaigoje.

    Tikrai 5/5 , 10/10 , 20/20 ir t.t. Trecias anime taip prikaustes prie kompiuterio ekrano.
    Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-12-12, 17:11.

    Comment

    • Silvestras
      Rimtas forumo narys



      • 2008 04 18
      • 162

      #47
      Jo,šis anime tikrai pritraukia prie monitoriaus kaip reikiant.Ką svarbiausia norėčiau pasakyti,tai,kad šis anime jeigu galima taip išsireikšti daugiausiai energijos perduodantis ar tiesiog užvedantis animacinis dalykas kokį tik teko stebėti.Bežiūrint nuostabias serijas užplūsta emocijų protrūkis,tada žiūri ir vis norisi daugiau madness dalykų išvysti.Taip geriausiai ir galėčiau apibudinti šio anime esminį unikalumą,tarsi pastoviai vyksta šurmulingas balagančikas kuris visada palaiko anime ryškumą.Fantastikos skyrelis labai įdomus,tikrai žavingai viskas atrodo,prigalvota daug niekur dar neregėtų dalykų.

      Comment

      • MindStalker
        Nakama Shoguns | MS ^^

        • 2008 12 15
        • 68

        #48
        gal ir neblogas anime reiks snd is linkomanijos parsipusti
        http://myanimelist.net/animelist/MindStalker

        Nakama Shoguns

        Comment

        • civer
          Inspire to conspire


          • 2006 12 05
          • 92

          #49
          Neblogas nors FLCL ir neprilygsta. Pabaigoj labai eme primint Noein
          What if all the world's inside of your head?
          Just creations of your own
          Your devils and your gods all the living and the dead
          And you're really all alone...

          Comment

          • jukilo

            #50
            Labai patiko vienas geriausiu matytu, bet del pabaigos tai galejo buti ilgai ir laimingai

            Comment

            • Sloth
              [SrX]

              • 2007 09 14
              • 277

              #51
              Anime buvo įspūdingas iki tol, kol neprasidėjo žvaigždžių karai. Nu jomajo, tokių nesamonių dar paieškot reikėtų, kas porą serijų mega trasnformai, space oceanai. Užtesė ir sumalė viską, kaip reikalas. Paskutinį epą vapšė prasukau nesusilaikęs.

              Okey, išsiliejau truputį dėl pabaigos, dabar galima pašnekėt ir apie pliusus.
              Tai va, didžiausias anime pliusas, mano galva yra niekur kitur, taip neparodomas "užsivedimas" , labai idomiai pateikiama. Visas anime turi tokio crazy šarmo, nors daugkur trūksta logikos, tačiau tai viską pateisina tas crazy style... Kad ir pėvėzė tas iš niekur išdygstantis senukas, arba pasaulį gelbstinti jūrų kiaulytė boota . Antras anime pliusas yra tai, kad anime emociškai stiprus, gerai perteikiama tiek kovinė dvasia, tiek nusiminimas. Pvz Simon'o psichozė trukusi kelias serijas, įprastai animuose depresija trunka vieną seriją ar pan ( nekalbu apie visokius užtestus serijų gigantus ), o čia, jei gerai pamenu jis psichavo gal 4 epizodus. Dar vienas pliusas - OST. Melodijos labai gerai įsipaišo, antras endingas taipogi rox.

              Nebūtų taip sugadinę pabaigos, būčiau įrašęs 9. Dabar daugiau 8 rašyt niekaip negaliu.

              Comment

              • 9inch
                ELO

                • 2007 11 13
                • 159

                #52
                Na nesu as kazkoks kritikas ar labai geras trukumu bei pliusu izvelgejas tiek kalbant apie anime ar apie meninius filmus. Nuomuone apie si anime esu susidares viena is geriausiu! Patiko pradzia(LABAI), pabaiga irgi patiko(ne tiek kiek pradzia, bet telling truth labai patiko). Is veikeju labiausiai veze: Kittan ir Kamina. Jie seip ganetinai panasus ;] Taip pat Viral, Yoko, Boota, tasai homikas bei Simonas padare gera ispudi.Pabaigoje kaip tik patiko, kad Simonas pasirinko vienisiaus gyvenima ir pacia pabaigos ideja manau savotiskai supratau, tad uzskaitau pabaiga kaip finished! Anime patenka i mano Top10 anime lista, jei tik toki tureciau ;D (Kazkur po Berserk rikiuotusi, o jis no1 ;] ) Duodu 5/5 siame balsavime be jokiu dvejoniu.

                P.S Kaip kazkas minejo, jog gale anime's vos laike asaras, tai man panasiai buvo ;D Ypac kai paskutiniame epe uzleido openingo daina, tai sukilo nepakartojami jausmai. Jauciaus lyg viso anime's metu keliavau ir patyriau viska, ka patyre Gurren Lagann brigados personazai! That was Awesome!!!

                Comment

                • sek0ne
                  AnimeMinusFamHator




                  • 2007 04 28
                  • 1260

                  #53
                  Autorius civer
                  Neblogas nors FLCL ir neprilygsta. Pabaigoj labai eme primint Noein
                  kad FLCL chlamas paskutinis, mintis ten nesuprantama,. shia bent siuzetas aiskus

                  Comment

                  • DreamT
                    Narys
                    • 2009 02 27
                    • 57

                    #54
                    Jokiame kitame aniem nemačiau to ryžto, nepasidavimo ir stiprios dvasios. Emocijų, humoro ir dramos tikrai netrūksta beto vienas iš geriasių mano matyų siužetų. Veikėjai visi išsiskiriantys ir pats anime vis pereinantis iš vienos aplinkos į kitą tiesiog neatsibosdavo
                    Spoileris:
                    Labai sudomino jog mirė pagr. veikėjas vos tik įpusėjus anime'ui, visos emocijos ir pasikeitimai po šio įvikio ir pati pabaiga kuri buvo tokia liūdna bet vis dėlto laimingai pasibaigus.

                    Comment

                    • Lantislt
                      ♥♥♥



                      • 2009 02 27
                      • 135

                      #55
                      Pasirodė naujas Yoko PV:

                      Beveik 5 min. gryno Yoko fanserviso. Praskaidrino nuotaika visai dienai.

                      Comment

                      • Paskendus
                        Yes, Vice-commander !

                        • 2009 05 29
                        • 31

                        #56
                        Ką tik baigiau
                        Man labai patiko 5/5
                        Truputi gal antroji pusė patampyta, bet vistiek išlaikyta ta dvasia ir mintis, todėl vistiek labai gerai susižiūrėjo.
                        Be to nebuvo visokių nesąmonių, kad prikelinėtų herojus ir panašiai. Viskas buvo taip, kaip gyvenime - kažkas žuvo, bet yra prisimenamas, o kiti kovoja, nepasiduoda.
                        P.s. Ir piešimas labai patiko
                        Paskutinis pakeitimas nuo Paskendus; 2009-06-09, 15:03.

                        Comment

                        • Flintas
                          Narys
                          • 2009 01 19
                          • 47

                          #57
                          Seip mecha yra mano pats nemegstamiausias zanras anime
                          Taciau si anime yra geriausias mechos zanro anime koky esu mates tiesa sakant isvis sitas anime yra labai saunus jame tikrai atsispindi ir comedy ir adevnture ir panasiai personazai labai ydomus netgi mechos man patiko labai labai labai geras kurinys 5/5 ir siulymas paziureti tiems aks nemate sito anime .
                          sitame anime labai gerai isreiskiamas vyriskumas drasa ir visa kita kas budinga viriskos lities atsovams tikrai labai neblogu fraziu cia pasako

                          Comment

                          • tsuki_hana

                            #58
                            Vienas geriausiu mano matytu anime.

                            Comment

                            • ForestTiger
                              Me cool!

                              • 2009 01 06
                              • 101

                              #59
                              Pamatęs pirmą seriją galvojau "wtf?? Kas čia per nesamone", bet nepasidaviau ir žiūrėjau toliau, ir tikrai džiaugiuosi, kad žiūrėjau, nes šitas anime buvo toks sprogdinantis, žiūri ir tiesiog norisi rėkti karu su Simon ir Kamina "GURREN-LAGANN!!!!!!!!!!!!!!!!!!" . Kaip tik kažko tokio ir ieškojau .
                              5/5 kitaip ir būt negali
                              Žiūrim į avatarą!

                              Comment

                              • Slater
                                baka

                                • 2008 07 23
                                • 17

                                #60
                                Aš tiesiog dievinu šitą anime, vien todėl kad čia nėra šeip toks flegmiškas anime, ypač kai Kamina su savo nerealiais žodžiais ir išsireiškimais, ten kiti kur rašė kad ten jau į transformerius ar ten Star Wars panašu buvo pabaiga, o man asmeniškai, tai ji buvo tokia nepryligstama, vat būtent tie dydžiai tų robotų man patiko, nuo ko viskas prasidėjo? Nuo rankinio gręžtuko, iki raktelio, nuo raktelio iki mažo robotuko, nuo to robotuko iki tokio dydžio mechos (jei taip galima pavadint, dar supyks kas).

                                WHO THE FCUK DO YOU THINK I AM?

                                Tokia nerealybė yra šitas anime, tikrai, tik vieno One Piece neprilygsta. (man) Ir jei kas galit, parekomenduokit kokių panašių anime. 6/5 čia tiek daug nusišnekėjau, kad dauguma net neskaitys, bet svarbiausia išsiliejau : DD

                                Comment

                                Working...