Tengen Toppa Gurren-Lagann - 2007

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Sekirei
    Rimtas forumo narys

    • 2009 04 23
    • 170

    #61
    neziurejau sito, bet kas tikrai traukia paziuret tai yra yoko..xD idomus personazas atrodo, ir atrodo graziai

    Comment

    • xx karolis xx
      ...
      • 2007 08 17
      • 14

      #62
      Katik pabaigiau. Neveltui MAL top3 anime. Retas anime palieka tokį įspūdį... vau... dar dabar atsigaut neina 10/10

      Comment

      • Olasas
        back forever

        • 2009 02 27
        • 273

        #63
        Kartais norėdavos Simonui snukį išdaužyt xDD (po ...
        Spoileris:
        Kaminos mirties) 10/10 My favoriute anime ^^
        Btw,second Ending is EPIC.
        Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-10-31, 00:15. Priežastis: Kitą kartą bus DELETE

        Spoileris:

        Comment

        • Zx-Shade
          digital existence



          • 2009 03 14
          • 725

          #64
          Labai geras anime, praziurejau daugiau nei puse ir mano ivertinimas butu 100% 5/5
          P.S. man rodos prie zanru reiketu dapeckioti ecchi arba romantic

          Comment

          • druzokas
            Narys
            • 2009 08 17
            • 41

            #65
            Norejau droppint kai:

            Spoileris:
            mire Kamina


            man tai buvo per didelis shockas ;D Bet pasiryzau praziureti visa, ir dabar man i top 3 anime ieina tikrai Nuo tada kai praziurejau ji, niekas neprilygsta siam anime

            Comment

            • Genocidio
              Naujokas

              • 2009 11 21
              • 26

              #66
              Nuostabus anime , butent per AZ kazkaip suradau ji. Dabar kaip ir druzokas sake, nerandu nieko kas jam prilygtu , o ieskodamas anime vis ziuriu kad butu panasus i ji. Viskas patiko nuo piesimo iki muzikos , nebent gal pabaigoj istorija kazkiek per vaikiskai atrodo , but still it kicks ass!

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • Alex Sugar
                don't worry, be happy ;)

                • 2009 02 23
                • 466

                #67
                Autorius druzokas
                Norejau droppint kai:

                Spoileris:
                mire Kamina


                man tai buvo per didelis shockas ;D Bet pasiryzau praziureti visa, ir dabar man i top 3 anime ieina tikrai Nuo tada kai praziurejau ji, niekas neprilygsta siam anime
                Va as dabar dar ziuriu, bet tas, ka parasei po spoileriu jau ivyko ir WTF? Buvo taip faina ir staiga tokia nesamone! Man irgi buvo didelis shokas! ;D Nu taip sugadint visa... nu eina...! Nera zodziu tiesiog (na siaip yra, tik nelabai geri zodziai ;D )
                Spoileris:
                o taip norejau pamatyt kaip jis grazins 10 kartu daugiau ;D
                Yoko jega! Negalejau sito neparasyt ;D ^^
                Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
                Everything is awesome!

                Comment

                • Zx-Shade
                  digital existence



                  • 2009 03 14
                  • 725

                  #68
                  Taigi baigiau ziureti, tad biski buvau persigandes kai keliuose epizodose dingo yoko, pagalvojau kad daugiau nebepamatysiu tu dailiu papuku juk jie ir paskatino ziureti sita nesveika anime

                  Comment

                  • ciombiukas
                    Forumo maniakas




                    • 2009 09 18
                    • 463

                    #69
                    Tikrai labai geras anime, daug veiksmo, geros dozes komedijos, dramos. Tikrai labai geras energijos uztaisas kuri butina paziureti. Visas vystimas siuzeto buvo tikrai geras, tik man nelabai patiko paskutines kelios serijos, bet nieko susiziurejo tikrai gerai.

                    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                    Comment

                    • Augis24
                      AZ rėmėjas




                      • 2009 03 29
                      • 767

                      #70
                      Šiame anime mačiau visko, ko tik seniau tikėdavausi kituose: pradedant drama, veiksmu, romantika, komedija, sci-fi ir t.t., tikrai buvo visko ir viskas buvo tiesiog nuostabu. Anime, kuris prikaustė prie ekrano ir tiesiog įstrigo atmintį, bei galim sakyti, kad ir širdį (perkeltine prasme kalbant)...
                      Patiko visi veikėjai ir neturiu kažkokio nemėgiamo ar pačio mėgstamiausio, nes jie visi buvo lygus, tiesiog kiekvienas buvo svarbus visam siužetui. Buvo ir tokiu akimirkų, kai atrodė, jog tikrą nesąmonė darosi, bet viską kompensuodavo tolimesni įvykiai ir tikrai negalėčiau kažką blogo turėti apie šį anime.
                      Taip norėtųsi kalbėti daugiau, tačiau tada jau pradėčiau spoilinti... tai gal geriau sustosiu dabar ir rekomenduosiu kiekvienam mechų ir ne mechų mėgėjams pažiūrėti, turbūt rasite kažką, kas Jums tikrai patiktu...
                      Ir neužmirštant įvertinimo- 10/5.
                      Paskutinis pakeitimas nuo Augis24; 2010-05-23, 10:36.

                      Comment

                      • usakou
                        Rimtas forumo narys
                        • 2009 04 19
                        • 188

                        #71
                        [oh lame..pirma nusprendziau cospayinti yoko paskuj paziurejau anime.. hmm.. nelabai man tie transformeriukai ir kiti.. taciau paguodzia vietos su Yoko ....... pusiau toks anime an

                        Comment

                        • Squalleh
                          .MØNSOON.



                          • 2009 01 12
                          • 1892

                          #72
                          Katik pabaigiau žiurėti. Nors ir ganėtinai velai iki jo nusikrapščiau vistiek įmesiu pora kopeikų (:
                          Kai
                          Spoileris:
                          Kamina mire
                          nieko nepajutau. Nelabai reikšminau jo dalyvavimą iki pat 26-o epizodo. Vat tada veikėjas atgavo savo gabaritus. O šiaip - labai gražus ir tiesiog epinis pasakojimas, nuolat didėjantys veiksmo masteliai ir idomių veikėjų kiekis mane papirko.
                          10/10, ne mažiau.

                          Comment

                          • Gvauz
                            Naras
                            • 2006 11 18
                            • 271

                            #73
                            žino kas nors kaip vadinas ta daina atliekama su smuiku, kurios nėra nei vienam ost?
                            šiaip anime visai įdomus, bet manęs nesužavėjo taip kaip kitų ir nepatiko, kad
                            Spoileris:
                            kamina mirė

                            Comment

                            • Miesto_Druidas
                              the journeyman



                              • 2010 08 17
                              • 1515

                              #74
                              Įspūdingas darbas savo animacija ir didžiulio masto mūšiais, bet neitin patiko jo pradžia ir pabaiga, tai viduriukas man pats tas, dėl jo visam serialui 8/10. Tiesiog pradžioje nelipo nei humoras nei mechos, vėliau susigyvenus su veikėjais (pagyrimai dėl didelio įvairių ir spalvingų veikėjų kiekio, kas man greičiausiai ir bus didžiausias anime pliusas) serialas labiau pradėjo patikti ir pagal mane įgavo lyg antrą kvėpavimą būdamas kažkiek rimtesnis ir solidesnis nei iš pradžių, tai pirmos arkos antra pusė ir antrosios pradžia buvo man pačios įdomiausios serialo vietos. Paskutiniai epizodai kad ir labai įspūdingai animuoti, bet man visai nelipo, tiesiog jau ten viskas per daug išpūsta, perspausta, ištempta ir be saiko. Na ir pabaiga galėjo būti linksmesnė, bet visgi laiką praleidau gerai.
                              Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2012-03-09, 10:39.

                              Comment

                              • Red_Elf
                                pandų karai :D


                                • 2009 05 07
                                • 1112

                                #75
                                Žiauriai skaniai susivalgė šis anime, jis seniai dulkėjo kompo kampe užkastas folderiais, bet kaip gerai, kad jį atkasiau (: Nesu mechų gerbėja (Evangelion išsimtis), bet čia jos man puikiai žiūrėjosi ir tiesiog papirko. Nesiliaujantis veiksmas, nerealus humoras, puikūs charakteriai, super piešimas ir garso takelis - viskas aukštumoj. Gaila merginos čia nelabai žibėjo (Yoko papų neskaitant) užstelbtos puikių vyriškų charakterių - Kamina, Simon ir mano numylėtinio - Viral, bet nebuvo nei vieno, kuris užknistų (: na, nuo manęs 10/10, įtraukiu jį į savo anime TOP 20

                                Comment

                                Working...