Natsume Yuujinchou

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • juodidrugiai
    varnalėšos

    • 2010 08 11
    • 37

    #46
    Kažkodėl man šis anime priminė Spirited Away Turi ramią, gamtišką, gėriu spinduliuojančią atmosferą, perpinta sodriomis dvasių istorijomis, išgyvenimais. Spalvų paletė irgi glosto akį. Labai toks švelnus, atpalaiduojantis kūrinukas, kai kur net sugraudino... Na, o veikėjai - berniukas gana mergaitiškas, nežinau tai į gerą ar į blogą, bet manau čia viskas gražiai tiko. Va, o katinas tai smagus ekscentrikas toks, tikrai užkabino

    Comment

    • darknesssama
      Naujokas
      • 2010 06 05
      • 25

      #47
      Pilnas šilumos, idomus anime. Aš kaip ir Kleopso pirma pastebejau, kad į dvasias žvelgiama iš visiškai kitokio kampo, pati taip nebučiau pagalvojus. Nesvarstant 5/5

      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

      Comment

      • Draconica

        #48
        Pažiūrėjau pirmąjį sezoną. Visai patiko, nors garso takelis vietomis tikrai nekoks. Epizodinis anime,todėl siužeto spragų kaip ir nemačiau, nes jo papraščiausiai beveik nėra. Bet tai gerai. Anime padėjo atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką bežiūrint.

        Comment

        • Draconica

          #49
          Kadangi antrojo sezono aprašymo nėra, pasikomentuosiu čia.
          Antrasis sezonas tikrai buvo įdomesnis ir gyvesnis nei pirmasis. Gaila, kad šis anime labai greita išblanks iš atminties, nes nieko per daug įsimintino ir nevyksta. Tikiuosi trečiasis sezonas pasiūlys žymiai daugiau.

          Comment

          • Ruonis
            Heresies,why not?


            • 2013 07 19
            • 93

            #50
            Negaliu sakyt, kad nepatinka, bet negaliu sakyt, kad patinka. Perskaičiau daug puikių atsiliepimų, atsisiunčiau pirmą sezoną, peržiūrėjau 4 epizodus. Supratau, kad nieko nesupratau, taip ir sustojau prie 4 epizodo, grįžau atgal, peržiūrejau dar kartą, tačiau vėl prieš akis kabo klaustukas.

            Kūrinio įdėja labai graži ir kaip čia pasakius, reali? Kieviena serija turi ryškią mintį ar pamokymą, kuris nagrinėja mum aktualias gyvenimo tiesas ir tai palieką žmogų kelių minučių tyloje kiekvienoje epizodo pabaigoje.

            Tokio tipo anime žiūriu pirmą kartą ir nors jis tikrai turi kažką, kas gali palikti realų įspūdį, o ne kažkokią nuotrupą apie kovos sceną ar haremo sudėtį, vistiek mano logiką neduoda man ramybės ir negaliu niekaip tęsti šio "įspūdžio", kol nesurasiu kompromiso.

            Viskas įvyksta pirmame epizode, paaiškėja, kad Natsume močiutė nugalėdama dvasias, priversdavo jas užrašyti savo vardą ir jos tapdavo pavaldžios jai.
            "She forced the spirits she defeated to write their names as a proof of their obedience and made them her underlings".

            Ir tai sužinojęs Natsume nusprendžia sugražinti visus vardus jų savininkams, tačiau dialogo gale taria:
            "I want to finish what Reiko started".

            Tai dabar, kas nors padėkit man rasti komprosmisą. Senelė kovojo su dvasiom ir priversdavo jas būti pavaldžiom jai, o jos anūkas "norėdamas pabaigti ką ji pradėjo" nori sugrąžinti visus vardus. Aš turiu krūvą versijų, tačiau nei viena, puikiai nepaaiškina situacijos. Taigi arba aš aklas, arba tiesiog nepagaunu kampo.

            Norėčiau perskaityti jūsų paaiškinimą, o ne kvailą pasikartojimą, kaip: "tu tikrai aklas, viskas čia paprasta".
            Yeah, I probably got a couple of screws up in my head loose.

            Comment

            • cobabara
              Super mega ultra rašytojas



              • 2009 03 17
              • 998

              #51
              Pažiūrėjus pirmą sezoną, įspūdis tikrai neblogas, bet tolesnių turbūt nežiūrėsiu. Pirma pusė labai sudomino, tačiau antra pusė šiek tiek nuvylė. Atrodo, pamiršta apie Natsume ketinimus sugrąžinti visiems vardus ir tiesiog ėjo šiaip ištraukos iš jo gyvenimo, vis susiduriant su monstrais. Ir jokios aiškios pabaigos nebuvo. Suprantu, kad yra ir dar du ar trys sezonai, bet pirmas sezonas vis tiek turėtų palikti arba stiprų cliffhanger'į, arba kažkokią išvadą. O dabar man jokios nesijautė.
              Nepaisant to, duodu 4/5.
              Paskutinis pakeitimas nuo cobabara; 2015-07-07, 01:31.
              Urameshi, Iemon-dono!

              Comment

              • Froxas
                Narys


                • 2012 05 26
                • 62

                #52
                kazkas panasaus i mushi. irgi perziurejau pirma sezona ir tolimesniu netesiau ( apie mushi). tai sis anime irgi priklauso nuo nuotaikos kada tu ji uzsinoresi ziureti.
                Del istorijos, kad nera isvada. tikriausiai del to, kad jis skirtas relex ir perdaug nesigilinti i jo eiga. per visus 4 sezonus daugiau pavaizduojamas jo gyvenimo susiliejimas/susipazindinimas su visu yokai pasauliu ir ji supanciais zmonemis. kaip sakant anime for relax not for plot twist.
                Turiu nusipirkes 17vol. tai po truputi kads nuo karto atsiverciu paskaityt nors pacios mangos piesimas atrodo kaip truputi blankus ir neisbaigtas, bet butent tai ramiai aplinkai tinka

                Comment

                Working...