Natsume Yuujinchou

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Spirit of Nightmare
    !,,!_ (-_-) _!,,!

    • 2008 10 17
    • 209

    #16
    Nebloga pirežastis. Tuos anime kuriuos ruošiesi žiūrėti vertini 5.




    Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

    [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

    Comment

    • slicKrox
      Catching some Zzzzs...




      • 2012 08 01
      • 2161

      #17
      Autorius Spirit of Nightmare
      Nebloga pirežastis. Tuos anime kuriuos ruošiesi žiūrėti vertini 5.
      Aha, mane taip pat nustebino, o dar labiau prajuokino kai anime vis dėl to įvertino 4'iais, prieštaravimas sau, neskaitant, kad anime net nėra matęs

      Comment

      • dattebayo
        random fangirl syndrome

        • 2007 11 18
        • 207

        #18
        Pradejau ziuret ir nebaigiau. Nusprendziau kad ir nebaigsiu. Nesigincysiu, tai geras anime. Toks letas, ramus ir geras. Kaip tik tokie man nesiziuri. As I say: less drama more action! O ir pats Natsune man nepatiko... Nebalsuosiu, nes kaip jau sakiau, tikrai nebaigsiu ziuret.

        Comment

        • baltas_tigras
          wild minds

          • 2007 03 19
          • 107

          #19
          cia as mesiu akmenuka i sito anime darzeli. nepatiko man jis, o juo labiau nepaliko jokio gilaus ispudzio. pradzioj dar kazkaip bandziau taikstytis su tuo, kaip lengvai ir neisradingai nugalimos tos sielos, kad ner jokio paaiskinimo kodel sitaip elges jo senele, ir kaip apskritai ji lengvai is uzancio beisbolo lazda issitraukia. giliu minciu irgi neradau, patiko reliai tik vienas epas "dew good" vadinos berods. zodziu blankokas toks, asmeniskai atrodo, kad jis neisbaigtas, ir jei vienai istorijai butu bent du epai skiriami, viskas butu daug geriau. su XXXHolic net nera ko lyginti.
          Neziuriu anime su LT subais.

          Comment

          • zeroevil
            Hentaiščikas
            • 2008 02 18
            • 64

            #20
            Man patinka tokio tipo anime,sitas ne isimtis 5/5.Rekomenduoju kas nematet.

            Comment

            • mariux9998
              Labas.

              • 2008 06 20
              • 434

              #21
              Nu va, as sita dabar ziuriu, bet nezinau, jis man PER LETAS, bet, kadangi tik 13 ep. tai turetu lengvai susiziureti.

              Comment

              • mindzze
                Forumo vilkas

                • 2007 05 18
                • 375

                #22
                Gi as dabar ziuriu shita anime, ant bairio atsisiunciau paziureti. Po koklkas neieko idomaus bet keista kad niekaip neikireja jis man.

                Comment

                • Zirael
                  Narys
                  • 2007 10 06
                  • 45

                  #23
                  paziurejau 5 serijas, ir nusprendziau kad jis visai nieko , kad atsisiunciau nesigailiu. Bet labai jau jis primeta Ghost Hound , tiesiog ziauriai labai
                  "...And the Raven, never flitting, still is sitting, still is sitting
                  On the pallid bust of Pallas just above my chamber door;
                  And his eyes have all the seeming of a demon's that is dreaming,
                  And the lamplight o'er him streaming throws his shadow on the floor;
                  And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
                  Shall be lifted - nevermore!"
                  E.A.Poe

                  Comment

                  • ryuayumi
                    Narys
                    • 2007 08 05
                    • 37

                    #24
                    laabbbbaaiii geras anime man tai labai patiko.. ta mistika, liudesys, bet kartu ir laime... anime tamta toks idomus kad norisi ziureti ir ziureti, bet po truputi nes norisi suprasti ir megautis ilgiau ta mistika

                    Comment

                    • tamsa
                      Kiriya

                      • 2007 08 13
                      • 192

                      #25
                      Gražus anime. Nežadėjau imti jo, bet paskaičius nuomone paėmiau pažiūrėt. Sužavėjo iškart. Op ir ed tikrai geri, o ir tas toks ramumas anime ir tos juokingos kai kurios serijos ... Puikus anime, 10/10. Juokingiausia serija pasirodė 10, o labiausiai patiko paskutinė.
                      Paskutinis pakeitimas nuo tamsa; 2009-01-01, 16:22.
                      sigpic

                      Comment

                      • Morphine
                        trans/lithuania

                        • 2008 01 16
                        • 24

                        #26
                        Man šitas animas puikiai sueina , studijos "Brains Base" animai man visada gerai žiūrisi. Be to beveik baigiau skaityt manga ir man begalo patiko , piešinas - be priekaištų , žanras - vienas geriausių galinų, veiksmas - apgalvotas. Ir man asmeniškai jis nepasirodė užtemptas ar per lėtas , mane tikrai labiau erzina animai kurių kovos būna užtemptos , kad ir tie patys musų gerai žinomi "Narutas ar Bleach" - 15 epu žiūri kovą kurią "liuosiai" galėjo parodyt per 3 epus , be užtempinėjimo *man , that suck ass*.
                        Jau nuklydau nuo "Natsume's" tai trumpiau tarent animas be priekaištu. Didelis ty Brains Base studijai (dar kartą).
                        Paskutinis pakeitimas nuo Morphine; 2009-03-18, 08:03.
                        sigpic

                        Comment

                        • ast.
                          AZ rėmėjas


                          • 2007 11 16
                          • 159

                          #27
                          Yosh! pasakiškas šitas . viskas labai puikiai susižiūrėjo, dabar kaip tik antrąjį sezoną, kiek išversta ir išleista, žiūrėsiu.. piešimas, pats siužetas labai geri, mažiau 5 tikrai ranka nekyla duot. Kalbant apie OP ir ED tai man, priešingai nei aprašymo autorei, OP ir ED puikiai kartu lipo, mat man OP labiau siužetą atskleidžiantis, O ED vien dėl to liūdnumo, lėtumo pačią atmosferą. Heh, iš katino gerai pasijuokiau tikrai labai geros emocijos suteiktos šio anime.

                          Comment

                          • angellus
                            tinginys

                            • 2007 01 17
                            • 228

                            #28
                            greitu laiku išeis ir lietuviškas šito anime vertimas

                            Comment

                            • Firo
                              Obvious troll is obvious

                              • 2008 06 24
                              • 313

                              #29
                              Tik ką baigiau Natsume Yuujinchou (7.2 - tai gaunasi 3.6=4). Ech, lovely atmosfera. Tas katiniūkštis FTW, o Kitsune kawaii'nas labai. (jis M, bet pom)
                              Piešimas - kokybiškas, aukščiau vidutinio lygio, manyčiau.
                              Garsas - Na, nieko įsimintino iš OST, bet seiyuu gerai padirbėjo.
                              Istorija - Slowpaced ir gal jau kiek matyta istorija, bet man patiko. Ech, ta serija su jonvabaliu buvo killer <3
                              Veikėjai - Na, man patiko katinas XD Kiti, galbūt, palyginus su kitais anime paprasčiausiai niekuo neišsiskiriantys, tipiniai herojai, kaip bebūtų, lyginti su kitais anime nėra gerai (imo). Veikėjai kaip veikėjai, paprasti, bet Haruhi ar Narūtų man visur ir nereikia.

                              Heh, man patiko, gal ir nėra itin ypatingas, bet turi malonų vibe :3

                              Comment

                              • Zipedlife
                                Did You Know That:

                                • 2008 12 09
                                • 42

                                #30
                                2009 balandzio 21. Baigiauziureti Natsume Yuujinchou pirma sezona. Patiko beveik viskas. Ypac gerai man suejo Op ir En, vienas linkmesnis, o kitas letesnis ir liudnesnis. Pats Natsume man pasirode toks keistokas veikejes, biski flegmatikas, biski pochujistiskas, biski drasus ir ziupsnelis pasitikejimo savimi ji padare mielu sirdziai veikeju.
                                Anime buvo geras, bet galejo buti geresniu. Kai kurios smeklos tai labai jau vaikiskai atrode, lyg is savaitgaliniu filmuku iskirptos. Manau anime truko truputuka tamsumo, biski horror galejo imesti elementu. 4/5
                                Neseniai baigiau 2 sezona. Viskas mazdaug patiko. Manau kurejai gavo truputuka daugiau money ir uzkaisiojo visas skyles ir isejo geras anime. 5/5
                                Paskutinis pakeitimas nuo Zipedlife; 2009-05-07, 13:29.

                                Comment

                                Working...