Itazura na Kiss

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Vijola
    Sweet
    • 2008 03 25
    • 28

    #16
    oij linksmas anime nors aisku kartais budavo gaila kotoko.

    Comment

    • Katiuwa
      Narys
      • 2005 08 25
      • 31

      #17
      Toks lengvas, gerybinis ir linksmas anime,visa perziurejau per 2 dienas

      Comment

      • Mikan
        Light Yagami is a psycho
        • 2009 11 26
        • 44

        #18
        kotoko ziauriai uzkniso ,istveriau 2 serijas paziuret ,dar bandziau live action ,bet nekenciu ariel lin ...

        Comment

        • ewlds
          hard to understand
          • 2009 02 14
          • 120

          #19
          in love

          patiko viskas. is pradziu perziurejas 14 epu pagalvojau.. va cia galejo buti jau pabaiga, ir siek tiek baisu buvo toliau ziureti, kad nesusigadinti ispudzio jei kartais nusivaziuotu i dausas, bet o taciau.. ir toliau buvo super, gal pacioje pabaigoje buvo keleta nuobodesniu epu, bet tai bendro ispudzio nesugadino.

          Kalbant apie veikejus tai vietomis labai nepatiko Naoki elgesys, norejosi su kokia plyta uzvaziuoti, kad pradetu viena kart nebebuti toks sik..ius as tikrai taip negaleciau su panele elgtis nors ir nepatiktu ji man.. bet kas keisciausia
          Spoileris:
          jo elgesys su Kotoko ir po vestuviu nelabai stipriai tepasikeite.. persilauze tik nebent po to viso pavydo reikalo.. ir aciu dievui, negalejo gi visada gi kaip su kokia siuksle jis su ja elgtis
          o Kotoko tai tokia savotiska, vietomis gal kiek per daus versklenanti, bet kaip nebutu keista man tai netrukde, pajutau lazkokia simpatija jai. Vieninteliai veikejai kurie siektiek nepatiko tai tas bahurelis kuris buvo Katoko isiziurejas (virejas) ir jos viena drauge su tokiu keistu balsu, bet cia tikriausiu daugiausia kaltas ju igarsinimas:cat

          overal 5/5. rekomenduociau visiems romantikos megejams. Puiki romantine komedija.
          ^_^

          Comment

          • Eweliniuks
            Naujokas
            • 2009 08 21
            • 5

            #20
            Istorija banali, bet šiaip anime lengvai žiūrimas, linksmas ir kažkuo pritraukia. 4/5

            Comment

            • Nee-chan
              Naujokas
              • 2009 07 01
              • 1

              #21
              Šitą anime žiūrėjau po k-dramos 'Playful Kiss', tad palyginus anime siužetas, kaip originalo, geresnis ir dramoj išmetė kelias geras dalisTT.TT(nors dramą verta pažiūrėti vien dėl pagr. aktoriaus :>).
              Itazura na Kiss man sukėlė daug gerų emocijų, labai mielas ir linksmas anime. ^^ Kotoko charakteris kartais per daug atlaidus, bet tarpais priminė mane, tad ji man patiko, o Naoki tarpais erzindavo su savo cold-heart, bet man patiko jo character-tranfsormations.
              Kaip romance mėgėja, duodu 5/5.

              Comment

              • sonhizzz
                Naujokas
                • 2012 04 17
                • 8

                #22
                pažiurėjau 14 serijų ir užteko... negaliu žiurėti į Kotoko... didesnės nesamonės nebuvau matęs. Duodu 3 ir tai per daug :P
                Paskutinis pakeitimas nuo sonhizzz; 2012-07-17, 19:51.

                Comment

                Working...