Macross Frontier

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    #16
    Po kelių mėnesių pertraukos užbaigiau Frontier'į... Vienas iš geriausių mecha anime, kuriuos mačiau šiemet. Pirmas toks anime kuriame muzika grojo be perstojimo paskutinėje serijoj net pradėjo miksuot savo dainas...
    Spoileris:
    anime pabaigoj pastebėjau, kad Ranka kažkas perrengė. Prieš ją pagrobiant , ji buvo su kostiumu/kombinezonu, o kai pagrobė ji jau buvo su suknele

    Apie veikėjų mirtis:
    Spoileris:
    jų buvo permažai, tikėjausi, kad bent vienas iš pagrindinių veikėjų pakratys kojas pabaigoje...

    Bachuras perdaug bishoujo pasirodė... Pačios veikėjos kawainos buvo
    Spoileris:
    Rankos papai mažoki
    Animacija labai patiko nėra prie ko prikibti, 3d mecha modeliai ir sprogimai taip pat nenuvylė rašau 10/10

    Comment

    • Deipekas
      ForbiddenSubs įkūrėjas.
      • 2009 06 21
      • 21

      #17
      Istorija puiki, veikėjai nuostabūs, bet kartais pasitaikydavo kreivas piešimas. Nepatiko tai, jog Ranka buvo nedrasi "mergiotė", nors taip buvo įdomiau... Taip ir laukdavau kokios nors intrigos ar smaiksčios situacijos per tą drovumą Kas įdomiausia, jog man tai pirmas kartas, kai matau muzikinį anime su mecha priemaišais, todėl "bent jau man" paliko didžiulį įspūdį.

      P.s Per visą anime patikęs momentas, kai Ranka Nya Nya šokį sušoko, tiesiog kawaiina buvo

      Duodu 4/5

      Comment

      • Evil_of_Darknesz
        Suicide is painless...

        • 2006 04 09
        • 998

        #18
        Autorius Deipekas
        Nepatiko tai, jog Ranka buvo nedrasi "mergiotė", nors taip buvo įdomiau...
        Nepatiko, nors taip dar įdomiau hmm... Čia maždaug nuskambėjo taip: nepatiko man blynai su ledais, nes taip dar skaniau, negu įprastai

        Comment

        • Deipekas
          ForbiddenSubs įkūrėjas.
          • 2009 06 21
          • 21

          #19
          Autorius Evil_of_Darknesz
          Nepatiko, nors taip dar įdomiau hmm... Čia maždaug nuskambėjo taip: nepatiko man blynai su ledais, nes taip dar skaniau, negu įprastai

          Norėjau pasakyti, kad kartais man tas nepatiko, bet visgi, tai anime darė įdomesni
          Paskutinis pakeitimas nuo Deipekas; 2009-08-06, 13:34.

          Comment

          • rosario2vampire
            Room sized logic
            • 2009 02 08
            • 33

            #20
            Baigiau ziuret,labai patiko dainos ,bet keistai ten buvo su tuo meiles trikampiu. O .O
            I give it a 10/10.
            100%: WEIRD
            100%: LOVED
            100%: EUROPEAN
            100%: STOOPID
            100%: INDEPENDENT
            100%: FILLED W/ WATERMELON JUICE 8D

            Comment

            • GODhack

              #21
              5/5. Ypac +, kad superine muzika, kas jau mate visa anime siulau dar pazet baigiamaji koncerta kur visos dainos atliekamos gyvai:
              http://www.nyaatorrents.org/?page=torrentinfo&tid=92867
              Yra ir youtubej lygtais, bet ten kokybe sux.

              Turetu greitu laiku pasirodyti ir filmas "Itsuwari no Utahime", cia traileris:
              http://www.nyaatorrents.org/?page=to...nfo&tid=104243

              Comment

              • ciombiukas
                Forumo maniakas




                • 2009 09 18
                • 463

                #22
                Man labai patiko sitas anime, buciau daves 5/5, nes istorija tikrai gera (patiko kad visa laika buvo muzika), veikejai puikus,o piesimas ypac geras, man patinka kai taip gerai suderinta 3D grafika ir piesimas, bet yra vienas bet, pabaiga.... tikejausi kazko geresnio, mane net sunervino ji, visiskai standartine, tikekimes Frontier filmai bus su geresne pabaiga.

                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                Comment

                • Kanda
                  Rašytojas

                  • 2010 09 25
                  • 236

                  #23
                  Na as sita anime ziurejau pries menesi, bet tik dabar uzmaciau sita gija ;D Man visai patiko, bet ziauriai pabaigoje emiau nekesti Alto - silpnavalis kazkoks, pabaiga lieva, ziauriai banali, tipine pasirode Rankos varzove ( neatsimenu vardu - trumpa atminti turiu) ;D, nepatiko, kad Rankos brolis - pasirodo ir buvo Rankos brolis - kai Altas nusivaziavo jis buvo mano idealas XD Rankai pagailejo kurejai ugio, krutines, ryzto - apmaudu ( FAVORITE mano buvo del originalios isvaizdos ir likimo skriaudu ;D ) Daug kas erzino, bet gelbejo geras piesimas, kruopstus judesiai, subtilus isgyvenimai, greitis, gana idomi istorija, na ir tas sumautas meiles trikampis, kuris liko neaiskus ir ziauriai suparino pabaigoje dave pliusa - isimine, nes priverte nekesti ;D Na o siaip Macross Fronties ziurejau tik todel, kad SUGLUMAU, nes kazkas beveik Kandos personazo isvaizda nukopino is D.Gray,Man ( RIMTAI PANASUS ) ;D Ir todel susidomejau, bet va charakteriai - totaliai skyresi ;D
                  DA , tumblr :P

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2910

                    #24
                    Autorius Kanda
                    Na o siaip Macross Fronties ziurejau tik todel, kad SUGLUMAU, nes kazkas beveik Kandos personazo isvaizda nukopino is D.Gray,Man ( RIMTAI PANASUS ) ;D Ir todel susidomejau, bet va charakteriai - totaliai skyresi ;D
                    Ir gerai, kad skyrėsi. Tokiam zanūdai ir vieno anime per akis.....

                    Comment

                    • ciombiukas
                      Forumo maniakas




                      • 2009 09 18
                      • 463

                      #25
                      Autorius Killerbee
                      Ir gerai, kad skyrėsi. Tokiam zanūdai ir vieno anime per akis.....
                      Sitas tai man patiko xD, ir as nelabai supratau kodel turetu but panasus sito anime veikejai i kito, man niekaip nedasunta.

                      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                      Comment

                      • MoiManaMois
                        Naujokas
                        • 2010 11 15
                        • 10

                        #26
                        Labai kūl anime.... Nyan nyan daina ir reklama pavergė... Nebegaliu be jos xD Taip kawaii.. Nyan nyan nyan nyan,ni hao nyan,gorgeus,delicious and deculture... Ranka labai miela

                        Comment

                        • Killerbee
                          Iškrypęs dėdulė





                          • 2006 12 11
                          • 2910

                          #27
                          Jau yra abu filmai. Kam patiko serialas - rekomenduoju. Taip, naujos dainos šeip sau, siužetas fig žino koks, pabaiga su karlsono sindromu, bet tiesiog nesvietiškai gražu. Taip gražu, kad viską galima atleisti.
                          Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2011-12-12, 18:45.

                          Comment

                          • Shenn
                            Forumo ligonis


                            • 2009 09 21
                            • 539

                            #28
                            Kaip tik neseniai peržiūrėjau šį serialą ir filmus. Nelabai žavėjo šio anime idėja "muzika gelbsti pasaulį", tesiogine prasme. Bet animeje esu matęs kaip nuo herojų bučinių ištirpsta pikčiausi drakonai, tai nesukiai priėmiau ir šitai Labiausiai patiko Klan Klang, žavi mergiotė, po serijų nukeliavo tiesiai ant mano desktopo, gaila istorijos autorius jos nepagailėjo. Filmais teko truputi nusivilt,visas animatorių biudžetas piešimui buvo ko gero sukištas į merginų koncertų scenas visa kita tik šiaip sau
                            Spoileris:
                            Labiausiai kas skatino pažiūrėt,buvo tai jog teko perskaityt užuomina, jog skirtingai nei serijose Alto padarys pasirinkimą. Na taip ir atsitiko, bet kas is to jei iškart kelios sekundės po to Alto pradingo kosmoso platybese. Jau geriau tada serialo pabaiga palikt. Na bent pasirinko tai ką ir pats bučiau rinkesis. Kad ir kokia kawaina buvo Rankos spanielio ausų šukuosena, Sheryl ji neprilygo.
                            Nors čia daugiau pažėriau kas užkliuvo man ,nei patiko visgi serijos man patiko ir mecha dalis stipri, asmeniškai man nusileidžia nebent "Gundam SEED". 8/10

                            Comment

                            Working...